Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וונדילזים חברים וונדליזים. למכוניות. מה אתם עושים כדי לשמור על הרכב?

omri75
שימו לב! השרשור הזה בן 6878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, בתקופה האחרונה מכל המכוניות בחניה נטפלים דווקא לקסארה שלי וזה מתחיל להמאס. הכל התחיל ככה:

לפני חצי שנה, שברו לי מנעול בדלת נוסע קדמית\ (עם מברג יש לציין ) אך לא פרצו לרכב.

לפני שבועים פרצו לי את האוטו דרך המנעול (הפעם עקרו אותו לחלוטין) האזעקה צפצפה הביפר התריע , לקח לי 90 שניות להתלבש ולרדת לראות מה קורה. לא פירקו את הרדיו דיסק, אלה תלשו אותו על כל מרכיביו, שזה אומר RCA שבורים , פלסטיקה, חיווט מקורי. , התגברתי וקניתי רדיו דיסק קנווד חדש. הפעם אני לוקח איתי את הפאנל גם לקניות.

היום בבוקר אני יורד לרכב (שהתנעתי מהבית והוא כבר חם :) ומגלה על המכסה מנוע שריטות , דבק , שריטות עם מפתח. למזלי נותר לי ווקס ופוליש, הסרתי את כל הנזק שעשו בהצלחה. נשאר טיפה אבל לא נראה לעין (במיוחד הדבק.)

היום קניתי כיסוי לאוטו - נקווה שלא ישרפו לי את הכיוסי ביחד עם האוטו

כל המלצה מכם חבריי על איך להגן על הרכב - תתקבל בברכה. מבחינתי אם יכלתי לחבר + קבוע למכסה מנוע בעת דריכת ההזעקה זה היה מספק בהחלט. מי שינגע או ישב על האוטו - זה באחריותו בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השקעת במערכת להנעה מרחוק, תשקיע עוד כמה שקלים על מצלמה 24 שעות

נסה לשים שלט בחלונות ותכתוב שהרכב מצולם 24 שעות אולי זה ירתיע אותם מלנסות לפרוץ בכלל או לעשות נזק

במקרה הכי גרוע מסתובבים שבועיים בלילה מסביב לבניין או במקום מסתור שלא רואים אותך ואז לשבור אותם

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שהרכב מחנה בחניה נעולה + מכוסה.

או שאני ישן עם סכין קצבים לידי וכל רעש מבחוץ גורר אחריו הסתערות שלי בתחתונים וסכין ענקית ביד (נראה כמו טרזן) החוצה לכיוון האוטו.

אבל אם מישהו נטפל במיוחד לאוטו שלך, הייתי עושה שמירה במשך כמה ימים ותופס את הוונדליסט\פורץ.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים , על מנת להבהיר בפניכם את המצוקה:

אני גר בשכונה בה אין גדר חשמלית או חניה מסודרת , אלה חניה גדולה (רחבה) בה כולם חונים. הבית שלי ממוקם בבלוק פנימי יותר , זאת אומרת הרכב רחוק ממני בערך שתי בלוקים ממני. (וזה כשאני חונה אותה קרוב) , אם היתה לי אפשרות לשים WEBCAM צמוד לחלון מעל האוטו - בוודאי היתי עושה זאת. הבעיה היא שהרכב רחוק מאוד ממני, אפילו היה מקובל עליי להכין כבל USB ארוך במיוחד מחובר למצלמה . ולקחת את המצלמה איתי עד הרכב ולשים אותה על הדאשבורד. (שזה אפשרות לא רעה האמת, הבעיה היא שכל מי שיראה את הכבל יוצא מהרכב ישחק איתו או יחתוך אותו. את אפשרות הציד אני לא יכול לעשות, כי אצלנו יושבים "נערים" למטה רוב שעות היום, ושאני נמצא אף אחד לא מתקרב לאוטו. הבעיה היא שאני לא נמצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה גופיה זוהרת צהובה של שוטר תנועה, שים מדבקת משטרת תנועה, וצאקלאקה על הדש בורד.

אף אחד לא יתעסק לך ברכב באחריות.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שייתעסקו בכוונה.

פעם החניתי את הרכב (מכוסה) לסופ"ש בחנייה שישר מול כניסת הולכי הרגל לתחנת הרצליה.

ביום ראשון בבוקר הצמיגים היו חתוכים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סיפורים עצובים... אני אישית גר באמצע גן חיות, אני מוקף בילדודס כיתה א' שנמצאים בינתיים בשלב חיקוי של האחים הערסים שלהם - הם הולכים מכות באמצע הכביש, ילדים בני 8-7!!! אני בשוק... לנו יש חנייה מתחת למרפסת, אני מוצא את עצמי משגיח על המכוניות שלנו יותר מחצי יום.. במיוחד עכשיו בחופש, כשיש להם "חופש" מאיזושהי מסגרת שנקראת בי"ס :?;) השכנים כבר מכירים אותי, ויודעים שאיתי לא מתעסקים... כבר כמה פעמים תפסתי ילדים שניסו להתקרב לאוטו, רק ניסו להתקרב, אחחח... אכלתי את אמא שלהם... הם כבר לא יתקרבו.. אבל תמיד יש את ה"בני דודים" הנחמדים שעוברים בחבורות בכביש, ובמקרה יש להם מפתח/מברג/סרגל/כל חפץ חד לשריטות... ככה שאני צריך להיות BODYGURD למכוניות...

עד לאן הגענו?!?!?!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי כאילו מישהו בכוונה עושה לך את כל זה.

אני הייתי מחנה במקום אחר (בתקווה שאותו נבלה לא יתחיל לחפש את האוטו שלך). ומדיי פעם מחזיר למקום הרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני עושה כדי לשמור על הרכב???

אני מוחרכך לציין שאין לי איזה מרסדס SLR אבל למרות זאת אני שומר על הרכב גם בפני משחיטים חיצוניים וגנבים.

הרכבים שלנו מצולמים 24 שעות אני ישן כאשר החלון פתוח ומושקף על הרכבים. לידי יש סכין ואלה למקרים שכאלו. וחוץ מזה אני חמום מוח... אם כבר יקרה משהו אני ממליץ לגנבים שהמשטרה תגיע לפני שאני או אבא שלי נתפוס אותם.

שמע רכב זה רכב אני לא יכול לשמור אליו כאשר אני יוצא לאיזה קניון או למועדון בנמל ת"א. יפרצו יפרצו מצער אבל אין מה לעשות, חבל שהתרבות שלנו כולכך מסריחה.

לדעתי מספיק פעם אחת שתתפוס את החרות האלו והכל יגמר, אבל כך בחשבון שאתה יכול לצאת משם עם דקירה.

בברכה L.A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"מ להגן על הרכב שלי והרכוש שלי אני מוכן להדקר או לדקור אם יש צורך. אני לא מפריע לאף אחד ואני אדם שקט מטבעי, אבל יש גם גבול. לא אכפת לי ללכת ראש בראש שצריך.

הבעיה היא שהרכב נמצא מאוד רחוק ממני ואין לי קשר עין איתו ,אם היה אפשרות לקשר עין זה היה נהדר.

אתם בטוחים שאי אפשר לחבר + קבוע למכסה מנוע? זה היה חוסך המון בעיות :\ אולי גם לדלתות..

חשבתי לשים גריז על המנעולים והדיות אבל זה רק יכער ויקשה על המצב. כל רעיון שיש לי נפסל או מטעמי מרחק (מצלמה , קשר עין מהחלון) או מטעמי חוקיות (זרם ישיר מהמצבר ) או מטעמי הפרעה לשכנים ובריאות הרכב(אפשר לתכנת את ההזעקה להניע כל 30 דקות ולתת צפירה.)

הרעיון הכי בר ישום שעולה לי לראש זה מצלמה , צריך לחשוב איך להעביר כבל 30 מטר USB..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...