Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[סיאט לאון 1.8T 2003] תקלה בחיישן חמצן (למבדה) - מוקדם מדי ?

20VT
שימו לב! השרשור הזה בן 6876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקפיץ לצורך שאלה;

האם במכס גבו תשלום כלשהו עבור החיישן ואם כן אז כמה ?

החשבונית המצורפת היתה על סך 40$ בלבד או שהיא גם כללה את המשלוח עצמו ?

כמה עולה משלוח "רגיל" ותוך כמה זמן זה כאן ?

החלק עליו אני מדבר שווה 65 דולר.

איציק

מקפיץ לצורך תשובה לך ולעוד הרבה שאלות לגבי החיישן שקיבלתי בה.פ.:

את החיישן המדובר רכשתי כאן, זו רק אחת מהרבה חנויות אינטרנט אמריקאיות שמוכרות אותו. כאן החיישן הקדמי עולה $38.30, והאחורי יקר מדי בטירוף. המק"ט של החיישן הקדמי, כמו שכבר רשמתי בשרשור, הוא 021906262B. החיישן האחורי הוא אותו מספר ומסתיים ב-C במקום B.

אני עשיתי את המשלוח דרך חבר, שיטה שמפשטת את כל האינטראקציה עם החנות, מכיוון שמסובך להם להתעסק עם אנשים שהם "international", כמונו. לכן, איציק, לא הייתה חשבונית מצורפת, אלא רק ההצהרה שהחבר שלי מילא, שבה הוא רשם את מחיר הפריט ($40).

לעניין המשלוח באופן כללי: עשיתי לא מעט משלוחים מארה"ב לארץ, לא רק בנושאי רכב. עלות המשלוח תלויה אך ורק בגחמה של החנות, למרות שיש מינימום סביר. כדי לברר מה המינימום הסביר מומלץ להיכנס לאתר של ה-USPS (הדואר האמריקאי), שם יש מחשבון לחישוב דמי משלוח לפי גודל/משקל/יעד/דחיפות. יש חנויות שידרשו $60 על משלוח בינלאומי של חבילה שהעלות שלה ב-USPS תהיה $20. אם זה לא משתלם לכם, אז אל תקנו שם (שזו בעצם תמצית השיטה האמריקאית לחיים). לפעמים זה משתלם למרות המחיר המופקע, פשוט כי המחיר בארץ עוד יותר מופקע.

משלוח "רגיל" מגיע ליעדו בארצנו תוך כל זמן שהוא בין שבועיים לחודשיים (כן קראתם נכון). הדגשתי "יעדו", כי לא ליעדו (כלומר לדואר/מכס) הוא מגיע לכל היותר תוך זמן ההתחייבות של הדואר האמריקאי, שהוא משהו כמו 14 יום, ושם הוא מבלה עד שהפקידים ההסתדרותיים גומרים לשתות תה ולעשות עיצומים על ירידת תנאי הפנסיה שלהם.

למשלוחים "משופרים" אין סוף, אם תהיו מוכנים לשלם $100 על משלוח של מעטפת נייר, היא תהיה אמורה להגיע תוך יום. שוב, אמורה, כי היא תגיע תוך יום בדיוק להפסקת הקפה בדואר בארץ. אני שילמתי בערך $30 על משלוח EMS שאמור להגיע תוך 3-5 ימים וחיכיתי שבוע וחצי.

לגבי המכס, לחבילות קטנות שערכן נמוך ולא הוצהרו כחלקי חילוף לרכב יש סיכוי סביר פלוס לעבור במכס בלי כל דרישת תשלום. אם תזמינו סעפת פליטה, אני מבטיח לכם שתבקרו בבית המכס. לגבי חיישנים למיניהם המצב כאמור טוב. הכל עניין של מזל, וככל שהחבילה גדולה / כבדה / נראית כמו ראש מנוע הסיכויים שלכם להידרש לשלם גדלים. גם במקרה שנדרשתם לשלם זה לא אסון, ברוב המקרים ידרשו מכם 17% מע"מ, ואם זה משהו שהוא בעליל חלפים לרכב (הגה?) תצטרכו לשלם מכס של איזה 40-50%. בהרבה מקרים זה עדיין יותר זול מלקנות כאן, או שבכלל אי אפשר לקנות כאן.

בהצלחה.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שימו לב! השרשור הזה בן 6876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...