Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב ראשון לזוג צעיר בתקציב של 40-45 אלף

Daniel608

פוסטים מומלצים

שלום, אנחנו מחפשים לקנות רכב שיישמש אותנו בעיקר בחגים וסופי שבוע וטיולים ברחבי הארץ.

רכב יד 2 בתקציב של 40-45 אלף.

ביום יום אני מתנייד עם דו גלגלי שאין לי כוונה לוותר עליו, וזוגתי נמצאת במרחק הליכה ממקום העבודה שלה ככה שבמהלך השבוע הוא יהיה בחנייה.

הדרישות העיקריות הן - 

- אוטומט

- אמין

- חסכוני יחסית בדלק

- מספיק גדול בשביל בוסטר לתינוק מאחורה ו-2 מבוגרים מקדימה

- מינימום שנתון 2015

- לא עשה יותר מ 100 אלף קילומטרז'

- יחזיק מעמד בנסיעות מהמרכז לירושלים פעם בשבועיים (ביקורי משפחה)

קיבלתי המלצות מחברים על הרכבים הבאים:

- סיאט איביזה (אוטומטית 5 דלתות) - המלצה אישית של חבר (שקנה חדשה מהחברה)

- סוזוקי בלאנו 

- קיה פיקנטו (אמינה אבל יקרה וגבולית מדי מבחינת הגודל)

מצאתי ביד 2 מודעות של סוזוקי ואיביזה שתאמו למחיר (בשנתונים של 2015-2017) ככה שלפחות לגבי הדגמים האלה אני יודע שאוכל למצוא.

אשמח לעוד המלצות וכיוונים אפשריים.

תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי Daniel608
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הפיקנטו הסר מהרשימה - היא זעירה, לא תספק את צרכיכם .

שתי האחרות הן סופרמיני שעשויות להתאים לכם, כמו שורה ארוכה של דגמים אחרים באותה קבוצה. מכוניות כאלה יספיקו גם עם ילד נוסף, אבל אם יש ילד שני בתכנון בשנים הקרובות ואתם לא מחליפים רכב לעתים קרובות הייתי בוחן גם דגמים קצת יותר גדולים.

אגב, כדאי שתריץ חיפוש בפורום על הדגמים המבוקשים. יש להם נקודות תורפה שכדאי שתכיר, מה גם שאתה מכוון לרכב בן 7-8 שנים שכבר עבר שחיקה כלשהי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, topop כתב:

אני חושב שאצל האיביזה נק' התורפה היא בגיר (אולי אני מתבלבל). ובבלנו יש משהו עם ההגה החשמלי. 

כן האמת שגם שמעתי משהו על זה. על האיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדרישה העיקרית היא אמינות, עדיף לוותר על איביזה (ועל כל רכב עם גיר רובוטי דו מצמדי).

בלנו אמינה, אבל צריך להיות מודעים לבעיה שיש שם בהגה, וגם להתחשב בעובדה שזה רכב בסיסי מבחינת אבזור (מיועד במקור למדינות מתפתחות). סוויפט עדיפה עליה מכמה בחינות.

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע עם סוויפט. 

לא מתאים עם תינוק. מושב הנוסע צריך להיות הכי קדימה שאפשר כדי שכסא הבטיחות יכנס מאחוריו (קרי: כשאישתי רוצה לשבת לידי, הרגליים שלה בתא כפפות בערך). להכניס את האמבטיה של העגלה לבגאז' דורש תואר בהנדסה פחות או יותר. ולקינוח, אם נוסעים עם מזוודות, אז שאר המושבים מנוטרלים כי אין מקום אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש יונדאי i20 עם מנוע 1.4 ליטר אוטומטי.

ה- i20  מרווחת יחסית לסופר מיני, יחידת ההנעה פשוטה ולכן גם אמינה והיא מציעה נוחות נסיעה טובה.

יחידת ההנעה קצת חלשה ותיבת 4 ההילוכים קצת מסרסת אותה.

אני מחזיק ב- i20שנת 2015 כמעט 8 שנים כרכב שני בבית (הרכב הראשון - ליסינג מהעבודה).

אצלנו היונדאי נוסעת בעיקר בשכונה ובערך פעם בחודש אני נוסע בה מי-ם לת"א וחזרה ללא בעיות.

אצלנו הרכב מגלה אמינות גבוהה והוא נכנזס למוסך אחת לשנה לטיפול שנתי.

בתקציב שלך תוכל להשיג אחת משנת 2016-17.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי כעת עומדת בפני תביעה ייצוגית על בעיה שיש לבלנו בהגה יש הסכמה עקרונית של החברה לתקן בחינם כדאי לבדוק את זה

האיביזה פחות אמינה ויותר יקרה בטיפולים כמו"כ בדרך כלל נמצאת אצל אנשים שהורסים רכבים וד"ל.

פיקנטו פיצפונת

הייתי מחפש מיצובישי אטרז' אמנם בסיסית מאוד אך עונה על כל הצרכים שהצגת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום פותח השרשור הייתי קונה הונדה ג'אז 2015-2016 במצב הכי שמור שהתקציב מאפשר.

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, vladclar כתב:

במקום פותח השרשור הייתי קונה הונדה ג'אז 2015-2016 במצב הכי שמור שהתקציב מאפשר.

גאז בתקציב הזה ובשנתון שהוא מחפש היא או ידנית או שהייתה לפני זה בליסינג\השכרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, topop כתב:

אני כרגע עם סוויפט. 

לא מתאים עם תינוק. מושב הנוסע צריך להיות הכי קדימה שאפשר כדי שכסא הבטיחות יכנס מאחוריו (קרי: כשאישתי רוצה לשבת לידי, הרגליים שלה בתא כפפות בערך). להכניס את האמבטיה של העגלה לבגאז' דורש תואר בהנדסה פחות או יותר. ולקינוח, אם נוסעים עם מזוודות, אז שאר המושבים מנוטרלים כי אין מקום אחר...

לפני שבועיים כתבתי על זה בשרשור אחר. בדיוק מסיבה זו, עם מושב בטיחות (גב לפנים) במושב הימני אחורי אני מעדיף את המושב הימני קדמי של הארונה על פני זה של קורולה. בארונה אני יושב די בנוחיות, בקורולה הברכיים שלי תקועות בדאשבורד.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שהגבתי , בדקתי בלוחות. דוגמאות של הונדה מיד 2:

https://www.yad2.co.il/s/c/r3lbbhm6

https://www.yad2.co.il/s/c/03d6nwl2

על ג'אז מהשכרה/ ליסינג/ ידנית/  עם קילומטראז'  גבוה / ריבוי ידיים מבקשים 35 אלף.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, vladclar כתב:

לפני שהגבתי , בדקתי בלוחות. דוגמאות של הונדה מיד 2:

https://www.yad2.co.il/s/c/r3lbbhm6

https://www.yad2.co.il/s/c/03d6nwl2

על ג'אז מהשכרה/ ליסינג עם קילומטראז' יותר גבוה מבקשים 35 אלף.

צודק לגמרי שהכי טוב לקנות את הרכבים הנ"ל אך פותח השרשור ציין שרוצה דוקא רכב שעוד לא עבר את ה100K ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15-20 אלף קילומטרים נוספים בהונדה לא צריך להיות דיל ברייקר,  אם הרכבים טופלו בזמן.

היתרונות - חסכוני מאוד, מרווח ביחס לסופר מיני אחרות, בגאז' לא קטן, ללא בעיות אמינות ועם שמירת ערך טובה.

חסרון - מרגיש עצל, במיוחד בהשוואה לרכבי טורבו דוגמת איביזה.

במשפחה יש הונדה ג'אז 2008 עם 370 אלף קילומטרים, אמינה מאוד גם עכשיו.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות. 

לקחתי לתשומת ליבי את ההונדה ג'אז ויונדאי i-20.

דרך אגב מה דעתכם על סוזוקי SX4 קרוס-אובר?

קראתי שעד 2017 היו בעיות גיר בחלק מהדגמים אבל מנגד יש שאומרים עליה שהיא נחשבת אמינה ויחסית וחסכונית לכן אם קונים דגם עד 2017 אז רק כזה שהחליפו לו גיר.

עדיין לא מצאתי אחת במחיר של עד 45,000 עם קלימוטרז' נמוך אבל היא עדיין מסקרנת אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...