Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהנדסי האלקטרוניקה התפקדו - תיקון אוסילוסקופ

סולל הדרך

פוסטים מומלצים

יש לי מעבדה קטנה בבית לכל השטויות שלי והתיקונים
השבוע קיבלתי מגבר אודיו לבדיקה והפלא ופלא הסקופ שלי חדל להציג אות

בלי סקופ, אני כמו "סטיבי וונדר" לא רואה כלום

האמת שאהבתי את הסקופ הזה וחשבתי לתקן אותו, אבל אף אחד לא מתעסק בזה היום ולחברה הטייואנית שיצרה אותו לפני 20 שנה לפחות אין אפילו נציגות בארץ

מתחי ה rail  נראים תקינים... +-5 ו +-15 12+ (ה15 יוצא קצת גבוה, סביבות ה 19 וולט, מוזר אבל זאת לא נראית לי הסיבה)
לפני שאני זורק אותו לפח המחזור, אם למישהו יש רעיונות יצירתיים לתיקון או מקום שמתעסק בתיקונים, תבוא עליו הברכה

הדגם אגב... instek gds-806s

image.thumb.png.903560068c668e30a314dc912593a602.png

IMG_6606.JPG

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יש 2 ערוצים ,בדקת את שניהם?

אולי יש הלחמות קרות  ,כדאי לנסות בדיקה ויזואלית על הכרטיס

האם אתה יכול הלשאיל סקופ נוסף ולבדוק את הCLOCKים שעל הכרטיס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שבדקתי את 2 הכניסות. גם השתשתי במחולל גל חיצוני לבדיקה נוספת.
בדיקה ויזואלית נעשתה, המכשיר נראה חדש, אין סימנים של כלום.

המכשיר בנוי ממש יפה. ספק נפרד וכל המעגלים של הסקופ על מעגל דיגיאלי אחר.
ה +15 שהיה לטעמי קצת גבוה, מזין את המייצב של ה 12 וולט (שהוא תקין), ככה שזה לא מדאיג אותי
אין לי את הסכימה החשמלית (וכמראה שגם לעולם לא תהיה ל...) אז אני לא יודע איפה אותות השעון.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, סולל הדרך כתב:

אין לי את הסכימה החשמלית (וכמראה שגם לעולם לא תהיה ל...) אז אני לא יודע איפה אותות השעון.

עוזר?

https://elektrotanya.com/gw-instek_gds-830_100mhz_digital_oszilloscope_sch.pdf/download.html#dl

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה... זה לא זהה אבל בהחלט יכול לעזור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך כדי משחקים, קרעתי את הכבל השטוח של הצג. בימים רגילים פשוט הייתי מזמין חדש מאלי אבל היות הסבירות לתקן את המכשיר היא די קלושה מבחינתי, והחלטתי לומר עליו קדיש להתחדש באחר מאלי אקספרס. 150 דולר לזבל סיני עם ביקורת טובות נראה לי שיספק אותי לשטויות שלי.

תודה לכל העוזרים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Nemesis כתב:

יכול להיות שתרצה להוסיף קצת ולקחת איזה rigol או siglent מאמאזון. 

יש לך המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש SDS1104X-E שהוא אחלה, ניתן לשפצור גם ל 200 מהז אם צריך. 

מעניין, אני רואה שהוא מופיע גם באלי אקספרס במחיר די נמוך בזמנו לא היה. 

בכל מקרה, אני לא מומחה גדול. ב קהילה של eevblog יש הרבה התייעצויות מה כדאי לקנות. 

אה, לגבי אלי אקספרס זו סתם היתה הטעיה. נכנס לקישור ומקבל פרוב ולא סקופ. 

עריכה אחרונה על ידי Nemesis
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא זולים...

אני חושב שאלך על Hantek או Uni-T

הכי פשוט שמגרד את ה 200 דולר יעשה את העבודה 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, סולל הדרך כתב:

הם לא זולים...

אני חושב שאלך על Hantek או Uni-T

הכי פשוט שמגרד את ה 200 דולר יעשה את העבודה 

ומהי עלות המשלוח ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלוח חינם

מיסים עוד 40 דולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...