Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על דוח מהירות שקיבלתי (ליזור ממרחק עצום, עם הבדלי גבהים)

שימו לב! השרשור הזה בן 1109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין תמרור 424 מעולה

אתה פונה למפנ"א מבקש לשנות את הדו"ח מנסיעה בכביש עירוני לנסיעה בכביש בין עירוני  בגלל חוסר בתמרור 424 , ולשנות את סמל האישום מ 6542 ל 6547 כלומר תקבל דו"ח על 250 ש"ח ואפס נקודות.

באותה הזדמנות מבקש לקבל גם את המזכר של האתת.

לגבי הדו"ח השני נפל בין הכסאות ואם יבקשו לפתוח אותו מחדש חל עליו התיישנות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות

האם ברירת המחדל של הדרכים בארץ היא כביש עירוני.

התשובה לכך היא שלילית .

הנאשם כידוע לא צריך להוכיח דבר

המדינה היא זו שצריכה להוכיח כי מדובר בכביש עירוני וזאת על ידי הימצאות תמרור 424.

אין כזה,  מדובר בכביש בין עירוני. וראה גם את ההגדרה של כביש 60 אותה הבאתי לפני מספר הודעות.

פות"ש 

עשה מה שכתבתי לך 

עריכה אחרונה על ידי ישה
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש - לגבי הדוח הנוכחי, בגדול ככל שהמרחק גדול יותר ככה קל יותר להפיל דוחות

לגבי הדוח הקודם - תספור שנה מיום התקשרות אחרונה עם התביעה, אם עברה שנה - הדוח מת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.1.2021 בשעה 07:31, רועי95 כתב:

בוקר טוב,

אתמול בנסיעה בכביש שני נתיבים, שיש בו ירידה ואז עלייה תלולה, שוטר בצומת מצד ימין בדק עם הלייזר ממרחק עצום (בדוח רשום 245.9 מטר, אבל אני חושב שהיה יותר, הגם שהייתי בירידה והוא בעלייה אם זה משנה למקרה).

אציין שזו צומת שיש בה שוטרים כל יום, לפעמים גם בבוקר ובצהריים, ואני עובר בה לפחות פעמיים ביום.

התוצאה שלו הייתה 98 באזור שמותר בו 70.

בדוח רשום שאמרתי לו שמיהרתי כי אשתי חודשיים אחרי לידה ויש לה כאבים עזים, ואני חושב שעשיתי 92 בערך. בפועל אני עשיתי 82 (המד היה בין 80-85), יכול להיות שמהלחץ אמרתי בטעות 92, או שהוא לא שמע אותי טוב. השוטר נתן לי דוח של 750 עם 8 נקודות, השאלה היא אם יש לי מה לעשות עם זה... (כמובן חוץ מלשלם את הדוח חח, גם ככה עם הקורונה פיטרו אותנו)

תודה רבה

IMG_20210113_072637.jpg

אז מה אתה מתכוון לעשות אחיי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 29.1.2021 בשעה 08:44, ישה כתב:

שטויות

האם ברירת המחדל של הדרכים בארץ היא כביש עירוני.

התשובה לכך היא שלילית .

הנאשם כידוע לא צריך להוכיח דבר

המדינה היא זו שצריכה להוכיח כי מדובר בכביש עירוני וזאת על ידי הימצאות תמרור 424.

אין כזה,  מדובר בכביש בין עירוני. וראה גם את ההגדרה של כביש 60 אותה הבאתי לפני מספר הודעות.

פות"ש 

עשה מה שכתבתי לך 

צהריים טובים.

הגשתי את הפניה למשטרה וגם ביקשתי את מזכר של האתת, שלחתי את זה די מאוחר בלילה, ואיכשהו באורך פלא למחרת בבוקר קיבלתי את המייל הזה.

האמת התשובה הגיעה ככ מהר שהייתי בטוח שזו הודעת מערכת שהמכתב נקלט, מסתבר שמבחינתם זה "חוקי", וכמובן שךא קיבלתי את המזכר. אני מתלבט אם מישהו באמת הסתכל על הבקשה או שזו תגובה אוטומטית או משו.

השאלה היא אם יש לי עוד מה לעשות...

IMG_20210215_164434.jpg

עריכה אחרונה על ידי רועי95
העלאה חוזרת של קובץ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עובר במקום לעיתים קרובות?

אם כן, תבדוק האם מדובר בדרך עירונית או לא.

אתה צריך להתחיל מהתמרור המורה על קצה דרך עירונית הכי קרוב לנקודה שבה נתפסת נוהג מעל המהירות המותרת. לחילופין, כנס ליישוב הקרוב למקום וחפש בכביש היציאה ממנו תמרור קצה דרך עירונית. תמשיך משם עד לאותו מקום. אם אין תמרור אחר, תתעד את זה ותשלח להם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה שלהם אומרת שהדוח חוקי

גם אנחנו לא טוענים אחרת רק טוענים שבמקום שמדובר בכביש עירוני מדובר בכביש בינעירוני והענישה צריכה להיות בהתאם

לכן הייתי מוציא מכתב נוסף ומחדד את הסוגיה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, ישה כתב:

התשובה שלהם אומרת שהדוח חוקי

גם אנחנו לא טוענים אחרת רק טוענים שבמקום שמדובר בכביש עירוני מדובר בכביש בינעירוני והענישה צריכה להיות בהתאם

לכן הייתי מוציא מכתב נוסף ומחדד את הסוגיה

אז לשלוח את זה כבקשה חדשה לגמרי ולהתייחס לתגובה?

כי זה גם מה שאני חשבתי, אני פשוט לא רואה שם אפשרות למענה...

שווה לי אולי לבקש להישפט במקרה כזה כדי להוריד את חומרת העונש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שתיענה בשלילה יש מקום להישפט , אבל לך תבדוק את התמרורים כפי שהציע איציק כדי שנהיה סגורים על העובדות 

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, itzik123 כתב:

אתה עובר במקום לעיתים קרובות?

אם כן, תבדוק האם מדובר בדרך עירונית או לא.

אתה צריך להתחיל מהתמרור המורה על קצה דרך עירונית הכי קרוב לנקודה שבה נתפסת נוהג מעל המהירות המותרת. לחילופין, כנס ליישוב הקרוב למקום וחפש בכביש היציאה ממנו תמרור קצה דרך עירונית. תמשיך משם עד לאותו מקום. אם אין תמרור אחר, תתעד את זה ותשלח להם. 

@ישה

אז זהו, בדקתי את התמרורים לפניי ולפנים:

עליתי על הכביש דרך הגשר מהגבעה הצרפתית, אין תמרור אחד כזה לאורך כל הדרך עד ךמקום בו קיבלתי את הדוח, וגם אם ממשיכים משם ישר אין את התמרור הזה לשני הכיוונים...

המקום היחיד באזור בו מצאתי תמרור כזה זה כאשר נוסעים לכיוון פסגת זאב דרך בית חנינא, יש את התמרור ישר כשפונים לבית חנינה, אבל זה כמה קילומטרים לפני הצטלבות עם כביש 60 בצומת, אותה הצומת בה עמדו השוטרים כאשר קיבלתי את הדוח...

אז כרגע אני פשוט שולח עוד מכתב על שיבוש פרטים בדו"ח, ורושם שם שקיבלתי מהם מענה אבל לא יסודי?

הבעיה העיקרית שלי זה שעברו עכשיו 30 יום מאז קבלת נדוח... אפשר עדיין להגיש ערעור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מחפש (כדי לא למצוא) תמרור של דרך עירונית, צריך למצוא תמרור של דרך בין עירונית, ביציאה ממקום שהוא בטוח עירוני (מתוך השכונה).

לא כתבת בדיוק איפה זה היה, אבל כתבת באיזור הגבעה הצרפתית (לא יודע לאיזה כיוון).

נכנסתי למפות גוגל, לא ראיתי תמרור כזה, או של דרך מהירה. אני עדיין לא אומר שאין (לא עברתי במדוייק ולא בטוח שבמקום המדובר), אבל זה מה שאתה צריך לבדוק:

מהמקום שאתה יוצא מאיזור שהוא בוודאי עירוני, לחפש תמרור בין עירוני (או דרך מהירה).

מצאת? תמשיך משם עד לנקודת הקנס, כל הדרך לא מצאת תמרור עירוני? אתה צודק בטענתך.

לא מצאת תמרור בין עירוני עד לנקודת הקנס? לצערנו הקנס נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

לא מדוייק

אתה צריך לבדוק את הדרך בה נסעת ולראות מה התימרור החל עליה.

אם יש בסמוך למקום התפיסה שלך י שטח עירוני וקיים תמרור שמבטל את השטח העירוני , לכיוון ממנו באת רק מחזק את הטענה שלך, אבל אם לא קיים אין המשמעות מבחינתך שזה כביש עירוני אלא חל עליך התמרור של הדרך ממנו באת.

והתביעה היא זו שצריכה להוכיח כי מדובר לגביך בכביש עירוני ולא בינעירוני

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל ברור שכביש פנימי בתוך שכונה בירושלים הוא עירוני ויש תמרור המורה על כך.

מה הסיכוי שלא? טעות של האגף האחראי על התמרורים, או השחתה.

אחרי שיתברר לו (אם יתברר) שאין תמרור בין עירוני, יהיה לו כדאי לנסות בכל זאת לערער/ להישפט שמא התביעה לא תמצא את התמרור הרלוונטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכביש בו הוא נוסע הוא כביש 60 כביש בינעירוני במובהק.

לכן על נתיבו צריך להיות תמרור שטח עירוני כדי להופכו לכזה.

ולפי פות"ש הוא לא מצא כזה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...