Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

50K אוט' עם מקדם הגעה וחבר שהלך לאיבוד - יש רעיונות?

Taipan
שימו לב! השרשור הזה בן 1191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוריס אחלה אופציה! יש מצב גדול שהיא הייתה הפייבוריטית שלי אם אני הייתי במקומות. העיצוב והמראה הצעיר חשובים לו מאד, ובתחום הזה לדעתינו, היא טיפה לוקה בחסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אבל אני לא מבין איזה מקדם הגעה יש לסיויק ומאזדה 3, מכוניות של ציי רכב שיש אלפים מהן על הכבישים.

ולוסטר רכב קצת יותר מעניין, אבל רק בגיר הידני. לא מפלצת תאוצה אבל לטעמי ההפרשים בינה לבין משהו כמו סיויק הם די זניחים.

אם אין בעיה ללכת אחורה קצת בשנתונים, אפשר לבדוק לקסוס CT200H, לפחות יהנה ממקדם הגעה של מותג פרימיום. רק לוודא שיש אחריות על הסוללה ולהקפיד לחדש את האחריות.

אלפא גולייטה גם אפשרות, רק צריך לשים טיפונת יותר דגש על האחזקה השוטפת.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על הלקסוס ויש מצב גדול שאקנה כזו לעסק שלי בשנתיים הקרובות. (הלבטים היחידים הן אאוריס או קורולה היבריד שנותנים אותו דבר ואאוריס לפחות שעולה פחות)

יש אנשים שהעיצוב של ה- 3 החדשה מאד מושך אותם. אני יכל להבין את זה דווקא. נכון שזה לא משדר מה שמרצדס משדרת אבל כן יש פה עיצוב צעיר ורענן יחסית על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקסוס CT200 מבוססת על אוריס דור ראשון ולטעמי למעט איכות הפלסטיקה היא נחותה מאוריס דור שני בכל פרמטר.

עיצוב זה עניין של טעם אבל לדעתי היא גם נראית פחות טוב ואני לא מוצא סיבה הגיונית להעדיף אותה על אוריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Mike808 כתב:

לקסוס CT200 מבוססת על אוריס דור ראשון ולטעמי למעט איכות הפלסטיקה היא נחותה מאוריס דור שני בכל פרמטר.

עיצוב זה עניין של טעם אבל לדעתי היא גם נראית פחות טוב ואני לא מוצא סיבה הגיונית להעדיף אותה על אוריס.

לא מתווכח איתך, אבל זה לא מה הפותח השרשור שם עליו את הדגש.

במידה והיה מדובר על החבילה הכי משתלמת ב50K לא הייתי מציע את הרכבים האלו, אבל הבן אדם ביקש 'אפקט הגעה' ושם אין מקום להשוות בין אוריס ללקסוס.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב של פיז'ו או סיטרואן מהשנים 2011-2014 ובלבד שהם בשילוב של מנוע 156 כ"ס (פיתוח חצי מוצלח של פיז'ו ו ב.מ.וו) וגיר 6 הילוכים של אייסן. יש כמה דגמים כאלו (308, 508 סיטרואן DS) . מחיר מצחיק ורכבים כיפיים בטירוף.

אבל (וזה אבל גדול): אך ורק רכב שיש לו היסטוריית טיפולים מתועדת. למנוע הזה ישנן כמה מחלות ולכן חשוב לוודא שעיקרי המחלות הכרוניות טופלו כבר. קח בחשבון שסביר להניח שתשים עליו במוסך יותר מהממוצע ותצטרך לטפל בקפידה (ולשמור בפנטיות על מפלס השמן במנוע. הטורבו ברכבים האלו עובד עם השמן מנוע), אבל עדיין - בשקלול של כיף ותמורה לכסף אני לא חושב שיש משהו שמנצח את הרכבים הללו ועוד ישאר לך עודף ביד.

עריכה אחרונה על ידי bnaya029
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי. רק ל - 1 מתוך 5 בערך אנשים שאנחנו מתקשרים אליהם יש היסטורית טיפולים. אז הוא השאר לא מטפלים או שמטפלים במוסכי מדרכה. 

איך אני יכל להמליץ למישהו על רכבים צרפים שמי שאומר שהסטיגמה הלא טובה מגיעה משום מקום או לא מבין על מה הוא מדבר או שהוא טומן את ראשו בחול - כולם יודעים שצרפתיות של פעם היו זוועה מבחינת אמינות (החלק הגדול מהן לפחות) והיום אומרים שהם אמינים למעט רצועת טיימינג שנקרעת ב - psi וצריכת שמן מטורפת ברנו.

אני יודע שעברו הרבה מים בנהר והיום הפערים קטנים ולעיתים לא קיימים (בנושא האמינות) ואפילו יש לי רכב עם שורשים צרפתים (סנדרו סטפוואי) אבל לבן אדם שלא מעורה בפרטים זו תהיה בעייה להציג אותם באופציה. נוסיף לזה את ירידת הערך האסטרונומית ונקבל מתכון לקשר חברי שעתידו לא מזהיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...