Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב חסכוני ואמין במחיר 30K בערך

nechamik
שימו לב! השרשור הזה בן 1387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גרה בירושלים והתחלתי לעבוד בחולון, איזה רכב מומלץ לנסיעות של בערך 150 ק"מ ביום?

מה שחשוב לי זה שיהיה חסכוני בדלק ולא יצריך תיקונים. עכשיו יש לי קורולה 2001 שעונה על כל הדרישות האלה אבל כבר ישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, nechamik כתב:

אני גרה בירושלים והתחלתי לעבוד בחולון, איזה רכב מומלץ לנסיעות של בערך 150 ק"מ ביום?

מה שחשוב לי זה שיהיה חסכוני בדלק ולא יצריך תיקונים. עכשיו יש לי קורולה 2001 שעונה על כל הדרישות האלה אבל כבר ישן.

ומה רע להשאר עם שלך עד שיעשה בעיות?

נוסע היטב? לא מתקלקל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי עם כמות נסיעות כזו יש לשקול קניית רכב היברידי או דיזל.

במחיר שאת רשמת צריך למצוא רכב דיזל ישן ויש מצב שהאמינות תפתח מהטויוטה שלך. אני במקומך מעלה את הסכום קנייה והולך על יונדאי איוניק 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאופי נסיעות כזה עדיף דיזל.

בתקציב הזה יהיה קשה למצוא רכב דיזל שמור.

ממתין לתשובה לגביי ידני או אוטומט.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיזל ידני יהיה נוח לשימוש לדעתי, בהתחשב בעובדה שמדובר בעיקר בנסיעות בינעירוניות.

לדעתי עבור הנסועה הזו עדיף דיזל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אופן הנסיעה שלך הוא בעיקר בין עירוני ההיתרון שמור לדיזל אם הנסיעה בעיקר בתוך העיר ההיתרון להיברידי בכל מקרה 30K זה לא תקציב רלוונטי כול כך לרכב היברידי.

במצב שלך ההמלצה תהיה לחפש רכב דיזל ידני מכיוון שרוב הדיזלים שרלוונטים לתקציב שלך יגיעו עם תיבות רובוטיות או רובוטיות דו מצמדיות. הרובוטיות לא כול כך נעימות לפעולה הן משעות בהעברת הילוך ומקפצות הרובוטיות הדו מצמדיות לא כול כך אמינות ויכולות להיות יקרות לתיקון (שמענו פו דיווחים על החלפת מוח גיר ב7000 שקל וזאת תקלה לא נדירה).

אם את רוצה לקחת את הסיכון עם תיבה רובוטית דו מצמדית הייתי ממליץ על רנו פלואנס או מגאן כמה שיותר שמורות וחדשות וכאלו שכבר עברו החלפת מצמדים ומוח גיר ככה שהסיכוי שתתקלי בתקלה יפחת מכיוון שכבר החליפו את החלק מעבר לכך מדובר ברכבים מאוד חסכוניים ונוחים לנסיעה.
אם את רוצה לבחון רובוטי רגיל שיותר אמין אך פחות נעים את יכולה לבדוק את הC4 1.6 דיזל אבל הן דיי נדירות לכן אני לא חושב שזה כול כך רלוונטי.

אבל ההמלצה הכי טובה לדעתי תהיה לחפש מגאן או פלואנס עם גיר ידני תקבלי את החסכון והאמינות של מנוע ה1.5 K9K בשילוב עם הנוחות של המגאן\פלואנס ובלי הבעיות של הגיר שלהן.
אם לא תמצאי פלואנס\מגאן את יכולה לחפש גם סיטרואן C3 פיקאסו ידנית היא תהיה פחות נוחה בנסיעה מחוץ לעיר אך אמינה באותה מידה ובדרך כלל גם זולה יותר לקניה

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...