Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לבחירת גרניק

שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, מחפש לקנונת גרניק חדש, חשוב מאוד שיהיה איכותי מבחינת עמידות המנוע והפלסטיקים.

מתלבט כרגע בין 2 דגמים של LAVOR:

https://www.workimhi.co.il/items/1701135-http-www-workimhi-co-il-items-1701135-D7-9E-D7-9B-D7-95-D7-A0-D7-AA-D7-A9-D7-98-D7-99-D7-A4-D7-94-160-D7-91-D7-90-D7-A8-LAVOR-D7-93-D7-92-D7-9D-TITAN-160

https://www.workimhi.co.il/items/608661-608661-D7-9E-D7-9B-D7-95-D7-A0-D7-AA-D7-A9-D7-98-D7-99-D7-A4-D7-94-D7-91-D7-9C-D7-97-D7-A5-160-D7-91-D7-90-D7-A8-VERTIGO-25-Lavor

הבנתי שבדגמים מסויימם המנוע עשוי פלסטיק ובחלק אלומינים, לא הצלחתי למצוא את המידע הזה בנוגע לדגמים הנ"ל

אשמח לדעתכם

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במצב שלך לפני כמה חודשים נשבר לי הלאבור 120 באר אחרי תקופה ארוכה אצלי, 

הייתי חייב לקנות לאבור כי כל החלקים שיש לי כמו מקציף, צינור 10 מטר, ראש מחליף דיזות מתאים רק ללאבור, 

הגעתי לאיזה חנות פ"ת ופגשתי שם את המשווק של לאבור בישראל, הוא אמר לי שהדגם של הטיתן זה דגם ישן ומה שנשאר אצל היבואן זה רק מתצוגה או משומש, הוא הציעה לי את הורטיגו 22 עם מנוע ברלשלס לעבודה מאומצת, שקט יחסית וחזק. 

אולי הביאו מלאי מהטיתן תברר. 

בכללי מרוצה מאוד הוא יותר חזק מה120 באר. 

ממליץ לך ללכת על הורטיגו. 

תשים לב שה25 וה22 זה אותו דגם 2200 וואט ו400 ליטר לשעה רק שב22 האורך צינור 6 מטר ואין ראש מתחלף דיזות. 

תבחר מה עדיף לך. 

ד"א על הקופסא רשום 155 באר ותוצרת סין. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיזות המתחלפות והצינור הארוך חשובות לי ככה שאני מוכן לשלם את ההפרש. ראיתי שרוב המכונות בתחום להחצים והמחירים הזה נותנות תפוקה של 500+ ליטר לשעה, מורגש לך חוסר בעניין הזה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך צינור ארוך וראש דיזות מתחלפות אז אתה חייב, 

יש לי ראש דיזות מתחלפות אחד נוסף בבית אני יכול לתת לך ללא עלות הזמנתי פעמיים בטעות. 

לגבי הצינור עולה 100 ש"ח בעלי אקספרס אצלי כבר 8 שנים,  לבחירתך. 

לגבי שאלתך הוא מספיק חזק לשטיפה של חובב דיטיילינג בבית. אותי בהחלטת מספק. 

ניסיתי באיזה מקום את הקרצר 180 באר כמובן אין ספק שהוא הרבה יותר חזק אבל לא הייתי קונה אותו  לשימוש ביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהנציג של היבואן אמר לי שזה הדגם הישן הרועש, וורטיגו מגיע עם מנוע החדש בראשלס מנוע ללא פחמים. תקרא קצת על המנוע הזה. 

לגבי המנוע אלומיניום אני לא יודע בוודאות מה יותר טוב הישן החדש שניהם מיוצרים בסין,

אני חיפשתי לאבור איטלקי והוא אמר שהמחיר מתחיל  מ2000 ש"ח ולחובב דיטיילינג אין טעם לקנות מעבר ל160 באר. אני מאוד מרוצה. 

אם אתה מאיזור הצפון תוכל לקפוץ להתנסות איתו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העזרה, אנחנו קצת רחוקים ולכן לא אוכל להגיע :). ממה שקצת קראתי בורטיגו יש מנוע אינדוקציה חדשני יותר, אני כנראה אבחר בורטיגו 25. 

אני כרגע עם גרניק של מקיטה, לחץ מירבי של 100 בר וספיקת מים של 360 ליטר לשעה, מניח שהשיפור יהיה משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...