Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת פנס מאזדה 3 2010

Yoni985
שימו לב! השרשור הזה בן 1432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול החלפתי את פנס צד שמאל מאחורה ויצא סבבה הכל התחבר והכל טוב, אבל שעשיתי את זה ניתקתי את הבטריה על מנת לנתק את הכבלים שמחוברים לנורות. משום מה כאשר אני מדליק אור ואמור להיות אור סטטי בפנס האחורי שכיאלו יש אור אז בצד אחד יש אור ובצד השני אין, אני לא חושב שזה פיוז כי אם זה היה אז כנראה שהפנס לא היה נדלק, מה שכן גם החלון האוטומטי של צד נהג לא עולה כבר אוטומטי

האם זה יכול להיות קשור לתוכנה של הרכב? בעיה במגעים? 

תודה מראש לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבא, אין צורך לנתק מצבר בעת פירוק פנס, גם ככה שהרכב עם סוויץ כבוי לא מגיע מתח של חשמל.
העניין החלונות צריך לבצע איפוס בגלל ניתוק המצבר.
בעניין האור שלא נדלק,
האם מדובר בפנס שהתקנת?
האם וידאת שיש נורה בתוך הפנס?
האם ניסית להחליף נורה?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שתי נורות בפנס אחת של איתות ואחת של בלימה (האדום) עכשיו שאני מדליק אורות היא אמורה לפעול כעקרון להיות סטטית פשוט פועלת אבל לא בוהקת כמו שלוחצים על הבלם. והנורה נדלקת רק שאני לוחץ על הבלם

וגם בנוסף החלון של צד נהג לא עולה אוטומטי בלחיצה

עריכה אחרונה על ידי Yoni985
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Audi-T כתב:

אין אור חניה בפנס אחורי, אישית לא הצלחתי להבין את הבעיה...

כנ"ל

לפתוח השאלה כדאי לעלות תמונה של הפנס שנוכל להבין אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...