Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גניבת מגבים?

Perituvbul
שימו לב! השרשור הזה בן 1419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאנשים כואב לראות  מכונית  חדשה. בעכו שרטו לי פעמיים מכוניות - אחת בת יום והשניה בת שבוע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, alechko01 כתב:

תגיד תודה שזה רק מגב.

אני לא מוכן לקבל את הגישה הזו.

• אהבתי 1

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אדם שפוי לא מוכן לקבל את זה שגורמים נזק לרכוש של אחרים אך אני מסכים שכשעושים נזק שזה יהיה לפחות ברכיב שאפשר להחליף בקלות ולא צריך להסתובב בכמה מקומות ולהוציא הרבה כסף. תאר לך שבנוסף למגב היו הורסים את הזרוע מגב.

סתם אנשים תתי תרבות, שאני לא מבין מאיפה יש להם חוצפה לפגוע ברכוש של אחרים ולצערי ב 90 אחוז מהמקרים הם למדו זאת מההורים שלהם ואני גם בטוח שבאותם אחוזים הם יעבירו זאת לילדיהם.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, kompy כתב:

אני לא מוכן לקבל את הגישה הזו.

גם אני לא מוכן לקבל לא גישה ולא מעשה אבל יש עובדה וזה מה שעשו לי לרכב חדש אחרי מספר חדשים ועשו נזק כאשר רכב היה בעיר אחרת ורחוק מהבית והייתי מאוד שמח אם זה היה נגמר רק במגב והייתי אומר 10 פעמים תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, sperial כתב:

לאנשים כואב לראות  מכונית  חדשה. בעכו שרטו לי פעמיים מכוניות - אחת בת יום והשניה בת שבוע.

לא שאני מצדיק את המקרה, אבל זה יכול להיות יותר מורכב מזה ולא בגלל ש״לאנשים כואב לראות רכב חדש״. 

יש אנשים שאין להם מה לאכול בבית, וייתכן שגניבות מהסוג הזה עוזרות להם להביא לחם או קוטג׳ הביתה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית שלאזרח הפשוט אין דרך להגן על הרכוש שלו שקנה במיטב כספו.
אם תיקח את החוק לידיים - תטופל ותטורטר.
אם תפנה למשטרה - זה יסגר מחוסר עיניין לציבור ( משפט דבילי - אני פונה למשטרה לא בגלל שאני רוצה שזה יעניין מישהו אלא כי אני רוצה שהפושע יטופל).

מצב זה מאפשר כל מיני פושעים שאף אחד לא עושה להם כלום ( ואם המשטרה לא משחררת אותו - בית המשפט משחרר).

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, yorng כתב:

לא שאני מצדיק את המקרה, אבל זה יכול להיות יותר מורכב מזה ולא בגלל ש״לאנשים כואב לראות רכב חדש״. 

יש אנשים שאין להם מה לאכול בבית, וייתכן שגניבות מהסוג הזה עוזרות להם להביא לחם או קוטג׳ הביתה. 

אני לא מקבל את ההסבר הזה.

אותו אחד שמסייר בלילות ברחובות במטרה לגנוב חלקי חילוף יכול לעשות כסף הרבה יותר טוב בעבודות אחרות שמכבדות את עצמן.

מצב כלכלי קשה זה לא סיבה להיות חרא של בן אדם. אותו אחד שיגנוב ויסב נזק למכוניות הוא גם אותו אחד שיסב נזק למכוניות של אנשים גם כשהוא יטוס שלוש פעמים בשנה לבוקרשט.

המצב שאתה מתאר עשוי להיות קיים במדינות עם מצב כלכלי רעוע יותר, מקומות שבהם באמת אין איפה לעבוד ואיך להביא לחם הבייתה.

למזלנו אנחנו חיים במדינה שמאפשרות רמת חיים מכבדת עבור רב האוכלוסיות (מלבד קשישים), גם בעיצומו של שפל כלכלי חסר תקדים.

מי שרוצה לעבוד (והוא כשיר ברמה של לסייר בלילות ולפרק מכוניות) - יכול, גם היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא ברור איך אנטנה או מגב יכולה להביא אוכל לבית. כאילו מי קונה דברים כאלה. (אף אחד)

מי שעושה את זה לרוב זה או וונדליזם, או חסר למישהו את החלק. שום דבר למעבר. 

מי שרוצה לגנוב למטרת אוכל, יש דרכים יצירתיים יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, yorng כתב:

למה אתה מתכוון בלקחת את החוק לידיים?

הרי בדרך כלל את הגנב אתה לא פוגש, אז אין לך כ״כ מה לעשות בנדון.

לא התכוונתי למקרה הזה ספציפי. אבל אם נניח גנבו לך משהו או פגעו ברכב ויש מצלמות, וזיהית את הפושע, אזרח שומר חוק פונה למשטרה.

היא פותחת תלונה, ואחר כך סוגרת את התלונה בגין חוסר עניין לציבור.

יש אנשים שלוקחים את החוק לידיים ברגע שיודעים את זהות הפושע - תסיק לבד מה הכוונה.

מה שניסיתי לומר שאין הרתעה ולכן יש כאלה שלא מפחדים לפגוע ברכוש של אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, sperial כתב:

לפני כשעה, yorng כתב:

מישוה יכול להסביר לי איך השחתת רכב מסייעת למצב הכלכלי של המשחית? זה לא שהוא גונב את הצבע ומושח אותו על רכב אחר. הוא רק מקלקל רכב, כנראה בדרך כלל מקנאה (למרות שבאחד המקרים שלי כנראה מדובר בארוע לאומני, שכן באותו יום הושחת גם המשרד שבו עבדתי עם כתובות  לאומניות)

לפני 31 דקות, Shay_u כתב:

אותו אחד שמסייר בלילות ברחובות במטרה לגנוב חלקי חילוף יכול לעשות כסף הרבה יותר טוב בעבודות אחרות שמכבדות את עצמן.

מצב כלכלי קשה זה לא סיבה להיות חרא של בן אדם. אותו אחד שיגנוב ויסב נזק למכוניות הוא גם אותו אחד שיסב נזק למכוניות של אנשים גם כשהוא יטוס שלוש פעמים בשנה לבוקרשט.

המצב שאתה מתאר עשוי להיות קיים במדינות עם מצב כלכלי רעוע יותר, מקומות שבהם באמת אין איפה לעבוד ואיך להביא לחם הבייתה.

למזלנו אנחנו חיים במדינה שמאפשרות רמת חיים מכבדת עבור רב האוכלוסיות (מלבד קשישים), גם בעיצומו של שפל כלכלי חסר תקדים.

לא צריכה להיות מדינה במצב כלכלי רעוע. רציכה להיות אוכלוסיה קטנה מיואשת שתגרום נזקים גדולים. אם יש גורמים נוספים - כגון המרכיב הלאומני שהזכרתי קודם - זה מחמיר את המצב.

לפני 24 דקות, asix כתב:

לא התכוונתי למקרה הזה ספציפי. אבל אם נניח גנבו לך משהו או פגעו ברכב ויש מצלמות, וזיהית את הפושע, אזרח שומר חוק פונה למשטרה.

היא פותחת תלונה, ואחר כך סוגרת את התלונה בגין חוסר עניין לציבור.

יש אנשים שלוקחים את החוק לידיים ברגע שיודעים את זהות הפושע - תסיק לבד מה הכוונה.

מה שניסיתי לומר שאין הרתעה ולכן יש כאלה שלא מפחדים לפגוע ברכוש של אחרים.

כמו המקרה שפרצו לי לבית (ולא לקחו דבר) - התיק נסגר בגלל "עבריין לא ידוע". אני חייב לומר ששני צוותים של המשטרה שביקרו אצלי באותו יום הראו עניין מסויים - בחנו את החדר והחצר וחיפשו טביעות אצבע - אבל בזה זה גם הסתיכם. את הודעה על סגירת התיק כיוון ש"עבריין לא ידוע" קיבלתי כעבור שבועיים - שלושה. 

מחזיר אותי למקרה מלפני קרוב ל-50 שנה, שבו נלכד פורץ שעשה לא מעט נזקים בחיפה. הסיפור הוא שהשכנים ראו אותו מסתובב באזור מגוריו ולא עובד. מישהו שאל את אשתו "ממה אתם מתפרנסים" - ותשובתה היתה, בלי בושה: "פריצה פה, פריצה שם".

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, sperial כתב:

לא צריכה להיות מדינה במצב כלכלי רעוע. צריכה להיות אוכלוסיה קטנה מיואשת שתגרום נזקים גדולים. אם יש גורמים נוספים - כגון המרכיב הלאומני שהזכרתי קודם - זה מחמיר את המצב.

קיים כבר- כל הבדואים בנגב. מצטער, אבל המשטרה פוחדת להיכנס לשם או לאכוף שם את החוק. עושים מה שהם רוצים ומול העיניים של המשטרה.

לפני 3 דקות, sperial כתב:

כמו המקרה שפרצו לי לבית (ולא לקחו דבר) - התיק נסגר בגלל "עבריין לא ידוע". אני חייב לומר ששני צוותים של המשטרה שביקרו אצלי באותו יום הראו עניין מסויים - בחנו את החדר והחצר וחיפשו טביעות אצבע - אבל בזה זה גם הסתכם. את הודעה על סגירת התיק כיוון ש"עבריין לא ידוע" קיבלתי כעבור שבועיים - שלושה. 

כל כך מרתיח המשפט הזה "עבריין לא ידוע"/חוסר עניין לציבור. אז למה האזרח צריך לטרטר את עצמו למשטרה? בשביל מה צריך את המשטרה? (שאלו רטורית - ברור שצריך במדינה דמוקרטית). 

הקטע הכי עצוב, תביא למשטרה את השם של הפושע, הכתובת שלו, הטלפון שלו ועדיין תקבל את התשובות האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לכם עוד מקום שכמעט אף אחד לא לוקח בחשבון, אבל מידיעה חלק לא קטן מהגניבות מתרחש שם-בנמל.
לא פעם מגלים לפני המסירה שחסר מגב אחורי, כיסוי, משטחי טעינה אלחוטיים וכו׳.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Shay_u כתב:

כאמור, הטיעון הזה לא מצדיק את המעשה.  אבל אולי צריך להסתכל על הדברים בפרספקטיבה אחרת. ייתכן שיש אנשים עם קשיים כלכליים גדולים יותר מרק להביא לחם הביתה, אנשים שנכנסו לבוץ שקשה לצאת ממנו. כזה שעבודה במשכורת מינימום או מעט מעל המינימום לא מספיקה כדי להחזיר את עצמך או משפחתך למצב נורמטיבי. אולי גניבה של חלקי חילוף מסייעת לאדם במצבים כאלו, בעיקר כי זה נגיש, זה זמין ואם עושים את זה כמה פעמים ביום זה יכול להניב תוצאות.

כמובן שלא תומך במעשה, אבל שוב, אנחנו לא יודעים מה מניע את האדם לעשות את מה שהוא עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...