Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר עמידות מנועי טורבו קטנים בקילומטרז' גבוה

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים תרדו מזה, זו כבר הפעם ה 200 בערך שמבקשים ממנו את זה וכמו שאתם רואים אין תגובה מצידו. או שהוא לא רוצה או שלא יכול לספק את ההוכחה המדוברת, תסיקו מה שתסיקו מזה ותעברו הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פולו שנת 2003, מנוע 1,400 סמ"ק, 75 סוסים גרמנים, על השעון קצת מעבר לרבע מיליון קילומטרים. המנוע עובד שקט, עגול, ועושה הרושם שגם יעבור את החצי מיליון.

עריכה: המנוע לא מטורבת, אבל העלתי בכל זאת

עריכה אחרונה על ידי Pecan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לא חייב כלום, רק שהנתון הזה שהוא מנופף בו כל הזמן, די חריג, תמונה יכולה להוכיח שהמנוע הזה באמת אמין כמו שהוא טוען, "לכאורה".

בינתיים כנראה שמדובר בהשערות, חבל שהוא נתון סטטיסטי, שכנראה חסר כל בסיס.

כל אחד יכול לבוא ולזרוק עכשיו שהסיוויק החדשות אמינות בטירוף, יש לי אחת שעברה 300 "אלף" ק"מ ללא אף תקלה, בלה בלה בלה, מישהו יאמין לי?, אולי כן, במיוחד כאשר מדובר בחבר פורום וותיק, בכל מקרה זה לא רציני ומכאן כבר נדע איך להתייחס לתגובות שלו, למרות שאני מאוד מקווה שיוכיח שכן, כי אני בעצמי העברתי נתון זה לכמה מהחברים/מכרים שלי, מאוד מקווה שלא מדובר בהמצאה שמנסה ליפיף את התדמית של המותג שלא בצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WILDLANDS ,עם כל השטויות שאתה כתבת במשך השנים כולל "חוסר דיוקים" מאד ברורים שכולם ראו,לך יש זכות להעיר לי?!.

ממתי מי שכותב בפורום צריך להצדיק את מה שהוא כותב בתמונות??,בטח שלא לך..

אם האחרים היו מבקשים בפרטי בשמחה הייתי מצלם ושולח להם.

הייתי מציע לך לשמור על פרופיל מאד נמוך עם חוסר האמינות שלך,אתה החלפת משתמש בסודיות רק בגלל שכולם גילו את צורת ההתנהלות הילדותית שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי מי שכותב בפורום צריך להצדיק את מה שהוא כותב בתמונות??,בטח שלא לך..

אם האחרים היו מבקשים בפרטי בשמחה הייתי מצלם .

רון מדוע אתה במגננה?

אנחנו ב2019, לגמרי לגיטימי לבקש צילום של משהו, בייחוד שלא מדובר בסוד גדול, וקל מאוד לצלם אותו. לא ביקשו ממך צילום תעודת לידה.

מדוע זה חייב להעשות בפרטי? על מה כל החשאיות, סך כל לוח שעונים של רכב, אין שם פרטים מזהים.

גם הסיטרואן שלי עתידה להגיע ל300 אלף בעוד כחודש חודשיים, מבטיח לכולם תמונה ציבורית וברורה של לוח השעונים. אם כי זה דיזל, אז זה פחות רלוונטי לשירשור הזה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון, אני לא מנסה לריב בשום צורה ובטח לא לפתוח תיבת פנדורה במגננה, ובטח ובטח לא לחזור להסטוריה, החלטתי לעבור הלאה, אז אל תהיה אנפנטיל.

ואת המשתמש החלפתי ממש לא בסודיות, 1. בחרתי אותו שם עם תוספת, 2. ההחלפה נבעה מכך שהחשבון הישן שלי נחסם.

כמו שאני העלאתי לוח שעונים של האופנוע שהיה לי, לא חושב שזה כזה מסובך וקשה לעלות תמונה שתוכיח לכולם עד כמה ה308 שלך היא גבר גבר "כנראה לא כמוך"

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתממות מיותרת, זה פורום כאן, לא בית משפט ולא צריך להציג ראיה לכל אמירה שעולה כאן, מי שרוצה להאמין טוב, מי שלא, גם טוב. הדרישה להציג הוכחה למשהו, מגלמת בתוכה את האפשרות מבחינת הדורש שיש כאן ענין עם שקרן ולכן אינה פחות ממחוצפת. טוב עושה מי שדוחה בבוז ובכעס מובן דרישה שכזו, פחות טוב עושה ההנהלה שאינה מעמידה את הדורש במקומו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"להעמיד את הדורש במקומו", טוב נו, לא מופתע, שיהיה לך בהצלחה עם זה דרך המקלדת, באמת שמאחל לך להגיע לאנשהו עם זה.

ואם כבר "הוגן", בוא נוסיף סקר ונצביע אם הדרישה לגטימית או לא, אני בטוח שההפסד יהיה כולו שלו.

אך באמת, בואו נעבור הלאה, הבנו והסקנו מה שעלה מהשרשור הזה, רק מבקש מרון, "תפסיק לנופף בדגל ה300K ק"מ של ה308 שלך", כל עוד לא תהיה לך הוכחה לזה, אין טעם לראות את זה שוב ושוב, וכנראה שתמצא אותי אחרי זה מבקש צדק וביסוס.

שבוע נפלא לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה הוא חייב להוכיח משהו למישהו..

כל דבר שמישהו פה כותב או טוען מגובה בהוכחות?

ברור ושקוף שיש פה אנשים שלא אוהבים (בלשון המעטה) את המותג ומחפשים לנגח בכל הזדמנות (במיוחד כאשר מנסים לתת מילה טובה).

אמר שעשה ק"מ גבוה, זה לא משתמש שנמצא 5 דקות בפורום, כותב לעניין בדרך כלל . שחררו!

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד כמובן לא חייב לאף אחד שום דבר, לא רוצה לעלות תמונה - אין בעיה, אל תעלה.

פשוט, ואני לא חושב שמישהו יכול לחלוק על זה - להודעה עם תמונה יש יותר משקל.

תמיד בכל הסקירות שעשיתי צירפתי צילום לוח שעונים ואני לא מבין מה בעיה לעשות את זה, אפילו בלי שמבקשים...

בכל מקרה,

אני מבקש מכל המשתתפים לא להתעקב יותר על העיניין הזה שלא קשור לנושא השירשור.

כאמור, אף אחר לא חייב לאף אחד שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה הוא חייב להוכיח משהו למישהו..

כל דבר שמישהו פה כותב או טוען מגובה בהוכחות?

ברור ושקוף שיש פה אנשים שלא אוהבים (בלשון המעטה) את המותג ומחפשים לנגח בכל הזדמנות (במיוחד כאשר מנסים לתת מילה טובה).

אמר שעשה ק"מ גבוה, זה לא משתמש שנמצא 5 דקות בפורום, כותב לעניין בדרך כלל . שחררו!

כי בשביל מידע לא מבוסס שכל מטרתו היא "הסולם של אבא שלי מה הכי גדול" יש את פורום רכב בfxp, שם אפשר למצוא פיקנטו שעושות 5 שניות ל100 וגם יונדאי גטס שעושות צריכה של 1 ל20.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קו ההגנה של רון אתם לא צודקים אפילו באחוז אחד קטן, אף אחד כאן לא צריך להוכיח שום דבר בתמונות ויכול לקשקש עד מחר, זה נכון. אבל הטענה של רון זה טענה מיוחדת שאף אחד מאלפי המשתמשים כאן לא העלה אותה, זו טענה מדהימה שיכולה לעזור להרבה אנשים שמפחדים לרכוש רכבים מפג׳ו בגלל דעות קדומות, זאת טענה ששווה להישג מטורף במיוחד שמדובר במנוע החדש והאחרון של הפג׳ו, זאת טענה שלי בתור בעלים של רכב עם אותו המנוע שנוסע 40

אלף ק״מ בשנה והמטרה שלי להגיע איתו ל300,000 בשלוש שנים הבאות תחזק בי את האהבה למותג, בעיקר לרכב ואת הדברים שאוכל לספר לסביבה שלי שנרתעת מהרכב בכדי שגם יוכלו להפסיק עם דעות קדומות ולהנות מרכב מעולה ובתמורה טובה לכספם, זאת טענה שעוזרת לאנושות. הבעיה היא שהיא לא שווה כלום כשהבן אדם עושה רושם שהוא קשקשן, בכל מקרה אני בדרך ל300,000 האלה בשיא הכח, אעלה תמונות של כל חלק ברכב הזה במידה ואגיע לק״מ כזה, ממצב הכפתור של המזגן עד מצב פתח מילוי השמן ומן הסתם שגם את לוח השעונים, אעשה את זה באהבה ובכיף אדיר וארגיש שהשגתי הישג טוב שיעזור לאנושות.

עריכה אחרונה על ידי sashatelaviv
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבקש תמונה בעידן של היום ובאינטרנט שמלא בקשקושים וחרטוטים ומיסאינפורמציות זה ממש לא דבר מעליב או מוגזם ואם אני הייתי במקום רון אני דווקא הייתי שמח לתקוע הוכחה כזו בפרצוף לכל הספקנים.

לא מבין בתכלס למה לא לעשות את זה אבל מי שרוצה כל כך, נראה שהוא מוכן בפרטי אז יאללה, בקשו בפרטי ודווחו פה בעל פה אם קיבלתם את מבוקשכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...