Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר עמידות מנועי טורבו קטנים בקילומטרז' גבוה

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^ הוא טוען שלא היתה לא אפילו תקלה אחת בקילומטראג' הזה :shock:

מלטבשי, אף אחד לא מנסה להוריד את המותג לקרשים, אני חושב שפיג'ו בתקופה האחרונה הוכיחו את עצמם שהם יכולים ליצור רכבים מצויינים ואמינים, ואם אתה מתכוון אלי, אז אני היום מחזיק ברכב צרפתי (רנו), זמני אך מרוצה מאוד מהרכב, לאמא שלי ואח שלי יש רכבים של פיג'ו שאני המלצתי להם לקנות, כך שהתדמית הפרי הסטורית מתפוגגת, עובדה, תראה בעצמך כמה רכבים צרפתיים "חדשים" עלו על הכביש בשנים האחרונות, ואף אחד לא העלה מלה אחת רעה על פיג'ו בשרשור הזה,

כל מה שביקשנו זה הוכחה לטענה שנזרקת במהירות לכל חור, שהרבה כאן יכולים להתגאות בה ולהעביר אותה הלאה לכל ספקני אמינות המותג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...