Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיון השערות - מה קורה עם מחירי המיאטות בארץ?

boy23
שימו לב! השרשור הזה בן 1880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא בא להגן על דלק מוטורס או משהו כזה, אבל לא תמיד זו אשמת היבואן. צריך לזכור שמאזדה יצרן יחסית קטן וגם אנחנו מדינה עם כמות מכירות לא גדולה ולכן כל עוד היצרן סוגר כל שנה עם צבר הזמנות, אין לו אינטרס להוריד את המחיר עם הנחות ליבואן.

היבואן בארץ חזק מאוד במזדה העולמית אני בטוח- ישראל שוק קטן אבל לא בשביל מזדה בכמות המכוניות שמוכרים ומכרו פה - לא שמזדה זה יונדאי או טיוטה בעולם מסביב ולא עומדים בביקושים - היה מבקש עוד 30 מכוניות בשנה - שזה סדר גודל של סוכנות משנה בעיר בינונית אני בטוח שהיה מקבל בקלות ובהנחות שלא חורגות מהנחות שמקבל על כל האחרות שקונה מהם -זה כסף קטן להתווכח עליו שקונה אלפי מכוניות בשנה לריב על הנחה ל30 מיאטות - ביחס לכל ה 3 ו 6 שמכרו פה לאורך השנים ,וביחס לאוכלוסיה אין עוד הצלחה כזו למזדה בעולם .

קשור רק ביבואן שבע שלא צריך להתאמץ היות והחוסר תחרות בארץ עושה אותם עצלנים ואת הלקוחות לטרדנים, אז עכשיו תפתח עוד דגם ,ועוד מלאי של חלפים,ועוד סטוק בנמל למה זה טוב - מתחרים בינם ובין עצמם 4 יבואנים גדולים ששולטים על 80% מהשוק ,אין פה תחרות אמיתית - חברות הליסניג מכתיבות את הטון זה הכול .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חושב שברגע שהיבואן החליט להביא את הרכב לארץ, וכבר ממילא פותח עוד דגם ועוד מלאי חלפים ועוד סטוק בנמל, אז זה כבר לא משנה לו ולמכור כמה שיותר - יותר טוב. אני מניח גם שהיבואן עשה את סקר השוק שלו (וההיסטוריה מלמדת כאן יותר מכל) ומבין שבמחיר הנכון הרכב נמכר בעשרות רבות של יחידות בשנה (כמה ה-NC מכרה? 300+ כלים?). כנראה שפשוט - הוא לא יכל להביא את הרכב במחיר טוב יותר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מה שקשור לפורד ומאזדה היבואן ממוקד בליסינג. השוק הפרטי לא מעניין אותו.

איפה שאפשר לעשות עסקאות גדולות ומינימום מאמץ בטיפוח נישות והשוק הפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מה שקשור לפורד ומאזדה היבואן ממוקד בליסינג. השוק הפרטי לא מעניין אותו.

זה לא נכון.

65% ממכירות דלק מוטורס הן לשוק הפרטי.

אם נסתכל על נתוני 2017, מכרה דלק מוטורוס כ-21.5 אלף כלי רכב. גם עם נניח שכל ה-BMW שנמכרו הן ללקוחות פרטיים (4.1K), עדיין הלקוח הפרטי הוא כ-50 אחוז ממכירות מאזדה ופורד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה נכון לעשור הראשון של שנות ה-2000 שמאזדה 3 והפורד פוקוס שלטו בשוק ללא עוררין.

מאז הסיפור עם התיבה הדו מצמדית בפוקוס, מהפכת הג'יפונים והגעת ההיברידקוריאה זה השתנה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה נכון לעשור הראשון של שנות ה-2000 שמאזדה 3 והפורד פוקוס שלטו בשוק ללא עוררין.

מאז הסיפור עם התיבה הדו מצמדית בפוקוס, מהפכת הג'יפונים והגעת ההיברידקוריאה זה השתנה.

זה השתנה בעיקר עם העלאת שווי השימוש לרכב במיסוי. גם לעלייה בכושר הקנייה, בשל מימון זול להמונים, יש השפעה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבלבל עם עובדות ;-)

השאלה כמה דגמי פורד או מאזדה שאינן מיועדות לליסינג מוצעות לציבור הפרטי.

יש לפורד כמה דגמים מצויינים שהסיכוי שלהם לציים נמוך - אז הם פשוט לא מיובאים...

זה לא נכון.

65% ממכירות דלק מוטורס הן לשוק הפרטי.

אם נסתכל על נתוני 2017, מכרה דלק מוטורוס כ-21.5 אלף כלי רכב. גם עם נניח שכל ה-BMW שנמכרו הן ללקוחות פרטיים (4.1K), עדיין הלקוח הפרטי הוא כ-50 אחוז ממכירות מאזדה ופורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד גורם לשמירת ערך טובה של המיאטה היא שרוכשי היד2 מחפשים רכב זול וקל לתחזוקה שעונה על כמה שיותר צרכים ולכן לא נכנסים לZ4 וכו..

בניגוד אליהם לרוכשי היד ראשונה יש שיקולים קצת שונים והכסף כנראה משחק פחות תפקיד חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם נחזור רגע לנושא האשכול, עוד נקודה חשובה והיא שהמיאטה היא עדין האופציה הזולה ביותר עם התחזוקה והאמינות הטובים ביותר

עכשיו במידה וזה המצב נוצר מצב שהרבה רוצים לרכוש אותה לאחר נפילת הערך הגדולה מה שגורם להיצע מאוד גדול ליד2

ולהיצע נמוך יותר ביד 1 משום שכנראה וכסף הוא השיקול לא הכי חשוב מבחינת קוני המיאטות יד1 (מה שכן אתם תעיפו אותה מהר :hihi:sarcastic.gif)

עריכה אחרונה על ידי boy23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת עם 183 כ"ס עלתה לכביש בינואר.

התקשרתי היום למאזדה לבדוק מה המצב עם המיאטה החדשה.

נכון לרגע זה הרכב צפוי להגיע עוד חודש , חודשיים.

אין צפי מדוייק לפי מה שאמרו לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לקהל: כמה הייתם משלמים על מיאטה NA עם מנוע 1.6 יד ראשונה עם 160 אלף ק"מ?
בהתחשב בכך שיש בלוחות 2003 (עם 216K קמ) ודורשים 56 , ו NA הופסק היצור בשנת 97 (נניח שהיא משנת היצור האחרונה ) וזה כבר רכב מיושן שדורש טסט פעמיים בשנה , אז אני מניח שההצעה הראשונה שלי למוכר הייתה 30 ואם הרכב נראה לי , אז גם בהחלט מסכים ל 35

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם הוא סטטוס אספנות? אהיה יותר ספציפי, כמה אנשים היו משקיעים 42K כדי להביא את הרכב הזה לארץ?

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם הוא סטטוס אספנות? אהיה יותר ספציפי, כמה אנשים היו משקיעים 42K כדי להביא את הרכב הזה לארץ?
לקחת רכב יקר יחסית , שנמכר בכמעט 4000$ , הנה דוגמא לרכב שנמכר ב 25% פחות , עם קצת יותר ק"מ ואפשר להתמקח עם המוכר ולהוריד עוד https://www.ebay.com/itm/1990-Mazda-MX-5-Miata/312499567539?hash=item48c26cfbb3:g:THQAAOSw7StcT4b1:rk:2:pf:0&autorefresh=trueזה יוריד כמעט 8000 ש"ח מהמחיר

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...