Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקה קיה פורטה 2013

Daniel Salomon
שימו לב! השרשור הזה בן 2507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

תוצאות בדיקה (של חברת הליסינג) של קיה פורטה 2013, עשתה 73000 ק״מ, אשמח לחוות דעת, האם כדאי להמשיך ולקחת לבדיקה במכון על חשבוני ?

המחירון המשוקלל בלוי יצחק + 5% (חבילת אחריות) גבוה ב-3000 ש״ח מהמחיר שהוסכם, מה אומרים ?

קיה פורטה בדיקה 2.jpg

עריכה אחרונה על ידי Daniel Salomon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה שלהם לא שווה כלום. בדיקות מוזמנות בסוכנויות מאוד חד צדדיות ולא מספרות את כל הסיפור.

למעט הקוסמטיקה, הבדיקה לעיל משקפת רכב שיצא אתמול מהסוכנות ולא רכב שבילה בליסינג גם אם/עם רק 73 אק"מ.

אני הייתי לוקח לבדיקה מטעמי.

יתרה מכך, אם וכאשר יעלו רג'קטים, וכנראה שיעלו, תדרוש שיתקנו אותם.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם פוטנציאל. קח לבדיקה, שיתקנו את הרג'קטים. אם הכל בסדר? אז תקנה ותהנה :p

תנסה להוריד עוד קצת במחיר גם. לדעתי הם ירדו עוד אם תתעקש.

קוסמטית הוא מוצא חן בעניך? עשו תיקונים ראויים או חפריים?

באופן כללי, הפורטה רכב מעולה. חבר שלי קנה מחברת ליסינג לפני כמה שנים אחת משנת 2012 עם ק"מ קצת נמוך יותר. הוא לקח את הרכב לבדיקה מטעמו, תיקנו לו את כל הרג'קטים שמצאו. ומאז הוא מאוד מרוצה, עושה כ25K ק"מ בשנה, רק טיפולים שוטפים.

חוץ מהרדיו דיסק המקורי שהתפגר (לא קורא דיסקים יותר) הכל פיקס.

אם אינני טועה, הוא קנה משלמה סיקסט.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואללה, תודה רבה אחי.

לגבי המחיר זה היה אחרי מיקוח (כמה מזה היתה הצגה אני לא יודע להגיד), לדעתי גם אם אצליח להוריד אותם זה יהיה ב-1000 +-, המחיר המשוקלל בלוי יצחק ביחד עם האחריות (שמוסיפה 5% במחירון) יצא ב-3000 ש״ח גבוה יותר ממה שהצלחתי להוריד אותם, בכל מקרה כרגע אני צריך לחכות לתוצאות מהבדיקה שאני אעשה לרכב ואז אני אדע פחות או יותר מה הסכום שאני צריך להוריד מהמחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תוכל להרחיב לגביי האחריות - כמדומני רכב שהיה בליסינג וכרכב שנרכש כפרטי לא נהנים מאותה האחריות. אשמח אם יש מישהו יכול לשפוך עוד מידע על זה.

לגבי המחיר - יש מצב שלא הבנתי אותך נכון אבל לשלם לחברת ליסינג מעל המחירון? נראה לי הזוי... ועוד על קיה פורטה ?

אני לא הייתי לוקח לבדיקה בכלל ללא הנחה משמעותית .

נכנסתי לקנות טולדו חדשה - אשתי אמרה שזה אוטו של זקנים ->

ובאותה נשימה שאלה מזה הרכב היפה הזה ->

בסוף יצאתי עם לאון 1.2TSI MK3 !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה,

1. האחריות היא שנתיים (40,000 ק״מ):

א. שנה ראשונה על תיבת הילוכים, מנוע, סלילי הצתה, משאבת מים,משאבת דלק, משאבת שמן מנוע, מערת ABS, שעונים ומכוונים, אלטרנטור.

ב. שנה שנייה על גיר ומנוע (כולל מחשב בשניהם)

(כמובן שיש כוכביות קטנות שנקראו ונלקחו בחשבון על ידי, סה״כ נראה לי די סבבה)

2. לגבי המחיר: 3000 -מתחת- למחירון המשוקלל בלוי יצחק (במחירון שקללתי הכל,כולל אחריות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...