Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רולס רויס פאנטום חדשה נחתה בישראל

liam_marom
שימו לב! השרשור הזה בן 2832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לו איש יחסי ציבור. בגלל זה אמרתי שסביר להניח שיחסי הציבור הם של החברה המייבאת.

לפי הגישה שלך, צלמי הפפרצי שמצלמים את הידוענים ניתקלים בהם במקרה ברחוב.

הכתבה לא צמחה בחלל ריק ובוודאי שזכתה לשיתוף פעולה נלהב מצד האיש.

שוב, אין בכך משום טוב או רע, אבל לטעון שהכתבה הגיחה לעולם כרעם ביום בהיר, זה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לו בחניה גם פרארי איטליה, מזראטי ועוד....אולי אחד האנשים הכי חכמים שאני מכיר, למה? כי הוא אשכרה נהנה מהכסף ולא שומר הכל בחשבון הבנק עד המוות.

כמה נכון. הבנאדם בנה את עצמו בעשר אצבעות, ועד היום גר בנתיבות ולא בשום מקום יוקרתי במיוחד. האיש בהחלט על הקרקע, מחובר לעצמו, לסביבתו, וכן, גם לתחביביו!

בתור תושב נתיבות אני מכיר היטב את הגישה הביקורתית, הרבה אנשים חושבים כך, אישית אני לא סובל את הגישה.

פעם ראשונה שאני שומע מישהו שגונב לי את המילים מהפה...:lol:

יש דבר יפה שהוא אומר למי ששואל אותו למה הוא שופך ככה כסף. הוא אומר שכשהוא יהיה זקן הוא ישב עם כולם בבית האבות על כיסא גלגלים. כולם ישבו שם בוהים עם הראש למטה ורק הוא ישב בכיסא עם הראשל מעלה ועם חיוך. הם ישבו ככה כי יחשבו שעבדו כמו חמורים ולא נהנו ממה שהרויחו והוא ישב עם הראש למעלה וחיוך כי הוא יגיד לעצמו עבדתי קשה ונהנתי מכל שקל שעשיתי.

וזו כאילו פרספקטיבה על החיים היקום וכל השאר...?:roll:

הדרך עצמה היא היעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה ההבדל בין מישהו שמשקים מיליונים בפירסום העסק שלו לבין מישהו שקנה רכב יקר ונדיר כדי לפרסם את העסק שלו? לא שאני חושב שזה מה שמר בחור עשה אבל נגיד וכן...

מה הוא שונה מאנשים שנכנסים לאח הגדול ומתפרסמים מכלום ושום דבר? אין לי שום דבר נגד משתתפי ופליטי האח הגדול. אני צופה נלהב של התוכנית.

כפי שנאמר, כל אחד עושה מה שבא לו עם הכסף שלו ומגניב לראות רכבים מיוחדים בארץ גם אם הם לא שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכוונה למה שרשמתי, אזי תנוח דעתך,

אני ״קצת״ מכיר איך הדברים האלו עובדים.

הרבה אנשים קונים הרבה דברים יקרים הרבה יותר מהמכוניות האלו (מטוסים, יאכטות, בתי נופש בחו״ל) ולא מקבלים כותרות בעיתונים ואתרי אינטרנט.

אבל איכשהו יש אנשים שבכל פעם שהם מתחדשים במכונית כזו זה מגיע לעיתון, לא מודלף ולא סקופ.

הם, או מי מטעמם דואגים ליידע את העיתון והם גם שמחים להתמסר להצהרות וראיון.

עיני אינה צרה כלל וכלל,

אבל לדעתי, אם מישהו חייב שמדינה שלמה תדע על המכונית החדשה שלו, על בת הזוג שלו, על הדירה או כל דבר פרטי אחר, זה ממלא אצלו משהו ששום סכום כסף בעולם לא יקנה.

סביר להניח שהאיש מרוויח הרבה יותר ממה שאני אי פעם אוכל לבזבז ואני שמח בשמחתו ולא אבקר שום מהלך עסקי וכלכלי שלו - כי בזה הוא מבין הרבה יותר ממני.

אבל יש דברים שאני כן מבין בהם, הם לא קשורים לכסף, הם קשורים לאופי וטבעם של אנשים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מדובר פה בדגם ספציפי מיוחד ומאוד מוערך בעולם הרכב, שלאורך שנים רבות על מגוון דורותיו נחשב להצלחה ככלי אקסקלוסיבי ומרשים לכל הדעות.

מעבר לזה שזה אחלה כלי שיווקי עבור שריקי, כשמדובר בכלי כזה המגיע לראשונה לארץ ובפעם הראשונה גם נועד להישאר בה, תהיה בטוח שזה יפורסם בתקשורת בין אם שריקי ירצה או לא ירצה.

אז במקרה הזה זה לא באמת משנה מי הקדים את מי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים בארץ אוהבים לשנוא עשירים. צריך לעשות הפרדה בין עשירים "נוכלים" שמוכרים שקרים ועושים תספורות לבין עשירים שהתעשרו בצורה חוקית והגונה .

שריקי הוא בדיוק לסוג העשירים השני אשר עשה את הונו בצורה ההגונה (לפחות לפי מה שידוע לי) , אפילו ידוע כאדם שתורם הרבה כסף

בנוסף תראו לי הרבה קבלנים ויזמים שבכלל יודעים איפה זה נתיבות . בקיצור לבן אדם יש תחביב , ותחביב יקר מאוד אולי אפילו מנקר עיניים וגם על הדרך משיג לו פרסום . האם זה אמור להפריע למישהו ? ועוד כאן בפורום ? שכולנו חובבי רכב שרק חולמים להחזיק אוסף כזה או אחר (על טעם וריח...) אנחנו צריכים ללמוד לפרגן קצת ואפילו הרבה כאשר מדובר באנשים ישרים שלא עשקו ורימו.

מאחל לשריקי עוד הרבה רכבים יקרים/מעניינים באוסף .

באחד הראיונות איתו הוא אמר שהיה לו מקרה שבין חיים למוות שגרם לשינוי מחשבתי אצלו בראש בנוגע לכסף ולצורת הבזבוז

החליט להנות מהכסף כל עוד הוא חי .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין עדיין איך מפוסט של רולס רויס בישראל שפתחתי, זה הגיע לדיון על האם עודד שריקי נובורישי או שמגיע לו או לא מגיע לו, זאת כתבה על הבן אדם שמסבירה מי הוא מה הוא לכל הרבים פה מבינכם: http://www.mako.co.il/men-money/Article-af09ead8f313b41006.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעודד שריקי תמיד היו מכוניות יקרות. גם תמיד היה לו חשוב להיות ראשון שיש לו מכונית מסויימת.

פשוט בשנים האחרונות הוא הפסיק להסתיר את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעודד שריקי תמיד היו מכוניות יקרות. גם תמיד היה לו חשוב להיות ראשון שיש לו מכונית מסויימת.

פשוט בשנים האחרונות הוא הפסיק להסתיר את זה.

וזה טוב או רע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אהבתי שבמקום לדון על הרכב וכמה מגניב יהיה לראות אותו בכביש גם, אני רואה פה ריב חד צדדי.

הרבה טענות הגנה ללא התקפה, על עשירים שעשו את הכסף שלהם באופן חוקי. טוב, זה בעצם רובם. נראה שזה ממש חשוב להרבה אנשים.

אני לא חושב שההוא שהגיב שונא עשירים, לדעתי בכלל לא אכפת לו כי זה לא עינינו מי עשיר ומי לא, והוא לא היחיד. אולי יש עוד קצת קנאים שמסתובבים בעולם ולא קשורים אליו, אבל לא כל תגובה בלי הערצה של גולש היא שנאה או קנאה, ברצינות תתגברו על זה. אנשים בארץ לא שונאים עשירים, אנשים בארץ מתגוננים ומתרצים גם כשלא צריך והכל נהיה קרוב לליבם בגלל שבריר של ידע שונה. מי שיש לו צריך לבזבז קצת, ידוע, אין מה לחזור על זה.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חושבים על זה, פרסומת של כמה דקות בפריימטיים תעלה בכיל כמה מיליונים, אז הוא קנה בהם את הרכב והפרסומת חינם. same same but different

נראה לי שאתה קצת מגזים בעלות של פרסומת. מצד שני פרסומת בדרך כלל שוכחים מהר

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הזה יש די הרבה מערכות שמופיעות לראשונה בתחום הרכב למשל מע' GPS מובנית לתוך המוח של הגיר.

מי יודע למה?

בין העונים נכונה תוגרל חזרה לנושא השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הזה יש די הרבה מערכות שמופיעות לראשונה בתחום הרכב למשל מע' GPS מובנית לתוך המוח של הגיר.

מי יודע למה?

בין העונים נכונה תוגרל חזרה לנושא השרשור.

אתה בטוח שמפות ישראל מעודכנות במערכת?

אני יודע מה התשובה אבל מה הפרס?

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...