Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין קיה ריו/קיה סיד / יונדאי i20

מאיר רוזן
שימו לב! השרשור הזה בן 3477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה הסיכוי שברכב חדש ילך המנוע או הגיר לאחר 7 שנים?

אתה רוצה דוגמא?

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?545874-%D7%AA%D7%A7%D7%9C%D7%AA-%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%91%D7%95-2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי ברור שרכב, מכו כל דבר אחר, יכול להתקלקל. אפילו חדש. וזה ממש לא נעים. פשוט מקווים שזה לא יקרה לנו ולא ניפול על רכב פגום :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרבה מזל. אני יכול להגיד לך שהוריי קנו פולו 2002 חדשה מהחברה ומהיום הראשון הרכב הזה עשה לנו את המוות למרות ששמרנו עליו.

לבסוף הרכב נמכר אחרי שהוצאנו עליו אלפי שקלים על תיקונים.

לעומת זאת שוחחתי עם כמה בעלי פולו כזו בדיוק שאמרו שהרכב הציג אמינות טובה.

כרגע יש להם פולו 2007 ידנית עם מנוע מאוד דומה (1.4 עם 80 כ"ס לעומת 75 בקודמת) וחוץ מטיפולים סדירים- תודל לאל הכל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם קיה סיד מודל 2010 כבר שנתיים, עד היום עברה כ-27,000 ק"מ ורק בתחילת החודש נתקלתי בתקלה ראשונה - הנורית אזהרה של מערכת בקרת היציבות נדלקה מדי פעם, הגעתי למוסך המורשה בפתח תקווה, בדקו והתברר שהלך צ'יפ של האור בלם, הוחלף בעלות של 90 ש"ח בלבד.

סה"כ מרוצה מאד מהרכב, ממליץ בחום, הצלחתי בזמנו לתפוס אותו ב-64,000 ש"ח עם כ-23,000 ק"מ בלבד כאשר המחירון בזמנו היה 82,000 ש"ח.

מדובר בדגם EX המפואר וזה משהו שלא הייתי מוכן להתפשר עליו. כמעט קניתי אחד כזה מודל 2008 עד שבמקרה מצאתי את המודל 2010 שמישהו בדיוק הציע למכירה.

HU:OEM+Genesis series 3 high level adapor AMP:Phoenix Gold RX 400.4 COMP:Morel Virtus 602 SUB: Sundown Audio E8

https://www.youtube.com/watch?v=jtQs-1_TH-Q

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני חושב שהאחריות הארוכה זה דבר מבורך, אומנם מחייב אותך לטפל במורשים, אך מביא לך ראש שקט מעלויות לא צפויות במכלולים הכי יקרים ברכב.

תאר לך מצב, קנית קיה כזו או אחרת, נסעת עליה 6 שנים, פתאום הלך הגיר/מנוע, במקום להיכנס לעלויות משמעותיות אתה נכנס למוסך המורשה הקבוע שלך (נניח) והכל תחת האחריות. נשמע לי כמו חלום רטוב של כל אדם עם תקלה במנוע או בגיר.

אישית הייתי קונה סיד, יש לי ריו 2013, מאוד מרוצה ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שיכולים ליפול על רכב בעייתי.

היינו בעוד סוכנות רכב, ושם הציגו לנו את ה-I30. יותר גדול ויותר חזק. מה ההבדל בין i25 ל-i30?

אני לא מצליח למצוא את הקיה סיד לא סטיישן במחיר נוח, אחרת רוב הסייכוים שהינו הולכים על הסיד.

קיה ריו 2013 ממחוץ לטווח המחירים שלי,נראה שהכל מחוץ לטווח המחירים שלי :(

מה שהכי מתסכל, היות ומדובר בטרייד אין כל החברות מציעות את הרכב שלהם במחירון ואת הרכב שלך במחיר פח.

האם מישהוא מכיר את גרינקאר (greencar) בראשל"צ? מצאתי איזה מודעה שהם קונים רכבים במחירים טובים.

תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הi25 והריו נחשבות לקטנות יותר.

למיטב הבנתי הסיד מקבילה לi30. ממה שקראתי (אני גם מתעניין בסיד) הן חולקות די הרבה מכלולים וקרובות מאוד במימדים. ממה שראיתי במחירון של יד2 (לא יודע כמה הוא אמין) הסיד זולה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה לא חושב קדימה. נכון אתם זוג + 1 כרגע וה- i20 אולי מספיקה לכם לעכשיו, אבל בהנחה (ותקן אותי אם אני טועה) שהמשפחה תתרחב תצטרך להחליף רכב די מהר.. עם הסיד כמו שציינו 7 שנים אחריות וקח בחשבון שהיא מאוד מרווחת.לא יודע, אני כשאני קונה רכב אני חושב כמה שנים קדימה ולא רק שנה שנתיים. אבל זה אני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת שחשבתי קצת קדימה מהבחינה של להחליף את הרכב בעוד שלוש שנים כעוד יש לו ערך.

אבל התחלנו לחשוב באמת ללכת בכיוון של סיד או i30.

שמעתי דברים מעולים על הסיד, אבל נראה שאין הרבה מהם בשוק היד שנייה (שלא סטיישן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי הסיד מקבילה לi30. ממה שקראתי (אני גם מתעניין בסיד) הן חולקות די הרבה מכלולים וקרובות מאוד במימדים. ממה שראיתי במחירון של יד2 (לא יודע כמה הוא אמין) הסיד זולה יותר.

ב 2011 מחיר של i30 היה 124K ש"ח ושל הסיד 119K ש"ח.

נכון להיום מחיר של i30 הוא 77K ש"ח ושל הסיד 72.4K ש"ח עבור רכבים משנת 2011.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...