Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208, קליאו? אולי בכלל סופר מיני אחרת?

urban.racer
שימו לב! השרשור הזה בן 3760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי נסיעות מבחן גם על ה208 וגם על הקליאו,

אני יכול להגיד ששתיהן נוחות ומהנות לנהיגה, אבל אין ספק שה208 1.2 הידנית הרבה יותר נוחה, במיוחד המושבים.

מה שכן, אם בכל זאת תחליט ללכת על הקליאו, הייתי ממליץ או על גרסת ה0.9 טורבו או על ה1.2 טורבו(אוטומטית כפולת מצמדים)

לשתיהן יש התנהגות כביש טובה ודינאמית עם יתרון מסוים ל0.9 טורבו שהיא זריזה יותר ויש לה יותר כח זמין. שתיהן מאוד

חסכוניות בדלק. אם אתם מוכנים להשקיע אז שווה לשקול את הקליאו 0.9, מה שכן, אני הייתי מוציא מהמשוואה את

הקליאו 1.2 ידני 75 כ"ס ואת ה208 1600 האוטומטית.

לבסוף אחרי שבחנתי, בדקתי והתלבטתי בין הקליאו ל208 חדשות, קניתי סיאט לאון 1.2 tsi ידנית שנתון 2012 :lol:

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לשכנע אותו לקחת את הרכבים לנסיעת מבחן, אבל הוא עקשן. בסוף יקח ככל הנראה את ה208. בעיקר בגלל הנוחות שלה.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד. מי בכלל התייחס למה שכתבת, התגובה כוונה למי שהכניס את הפיאסטה לשרשור בהתעלמות מוחלטת ממה שפותח השרשור כתב.

ה.

פותח השרשור כתב:

הייתי רוצה לבקש את עצתכם. מה דעתכם? קליאו? 208? האם יש רכב אחרת ששווה בדיקה? איך הפיאסטה, היא בכלל בקטגוריה?

אנחנו לא דורשים הרבה, רק לקרוא את מה שפותח השרשור כתב.

לעניין השרשור, הפיאסטה אמנם אינה צרפתייה, אך תיתן מענה מצויין לאביך מבחינת נוחות והתנהגות כביש. היא עכשיו גם נמכרת בהנחה בדלק מוטורס.

בין שתי הצרפתיות, הייתי בוחר ברנו.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לשכנע אותו לקחת את הרכבים לנסיעת מבחן, אבל הוא עקשן. בסוף יקח ככל הנראה את ה208. בעיקר בגלל הנוחות שלה.

בעניין הנוחות הוא צודק ב100%... אבל ללא ספק שני הרכבים מהנים לנהיגה. הוא לוקח את ה1600 אוטומט

או אץ ה1.2 ידני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...