Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלייז, QD, ווקס והשילוב ביניהם

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

נושא שהעלה אצלי כמה שאלות הוא הגלייז.

ממה שאני מצליח ללמוד מהמושג הזה, "גלייז", הוא בעצם חומר עשיר בקארנובה או שמנים אחרים שאמור לתת ברק לרכב לפני יישום הווקס.

עד כאן הכל מעולה...אממה?? אני אוהב את הווקס ספריי של אופטימום שיש אצלי, ביקורות ממש טובות, יישום מדהים בקלות שלו, רכב שלם בחמש דקות ועוד שאר ירקות.

אני רוצה בלינג בלינג, הרכב גם ככה מבריק אבל בא לי עוד.. רוצה מעט יותר, על כן חשבתי לעצמי לבדוק את האופציה של יישום גלייז לפני הווקס.

כמעט בכל החנויות האינטרנטיות קשה למצוא חומר שהוא גליזי נטו, כמעט כל החומרים ה"גלייזיים" המשמשים גם כ-QD שבצדק או לא זה גורם לי מעט להתנתק מהם כי יש לי כבר חומר שיכול להיות QD ,שזה בעצם ה ONR.

למשל, זה:

http://www.vixdetailing.co.il/index.php/product/53-supernatural-caranuba-glaze

זה מנקה את המשטח ומשאיר אותו מבריק (ע"ע QD שמשאיר ברק אחריו).

האם כל הגלייזים הם כאלה? האם יש גלייז שהוא גלייז נטו? כלומר יישום, המתנה ובאפינג ? או שלא....הגיבו בהמוניכם!

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסוח בקישור שהבאת מעט מטעה, תמחק את המילה "מנקה" וזה יסתדר לך יותר.

הגלייז שציינת הוא גלייז נטו, אם תנסה לרסס אותו על אבק, תקבל תערובת לא נעימה של לכלוך.

יש גלייזים שמבוססים על חומרים סינטטים, ויש כאלו, כמו זה שהבאת קישור שלו, שמבוסס על קארנובה.

Black light הוא דוג' נוספת לגלייז, אך הוא בעיקרו סינטטי, ונחשב גלייז מאוד מתקדם וחזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסתדר לי מה שכתבתם עד כה.

גלייז לא אמור לנקות. גלייז אמור להבריק ובגלייז יש חומר בשם "פילר" שמטשטש שריטות.

בכל מקרה אני ממליץ על poorboys - white diamond. זול יחסית לשאר לגלייזים, נוח לעבודה ונותן תוצאה ממש טובה.

וגם הריח ממכר!

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט מהאתר של VIX:"מנקה את המשטח ומותיר שכבת הגנה מבריקה במיוחד".

עריכה: באתרים בחו"ל ה DJ מתואר כ-

Dodo Juice Supernatural Carnauba Glaze Detailer

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו אמר גלייז? prima amigo, חפשו בגוגל.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להרחיק לכת, שיחפשו גם בקארספורום (ואני עדיין מחכה לתמונה של הרכב שלך לאחר הגלייז).

בקרוב!! מבטיח. בנתיים זה נוסה רק על אזורים מסויימים בלבד לצורך הכרת המוצר ,מכיוון שהרכב די חדש ובקושי יש שריטות לא היה לי רצון לשים על כל הרכב. אבל אני בהחלט אעשה זאת לפני האוטם הבא.

ה manzerna power lock כבר מראה סימני הזדקנות.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...