Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת תוכנת ניווט על מכשיר יעודי

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 2378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 292
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מנסה להתקין iGO8 על מכשיר Mio Classic 300, אבל זה לא בדיוק הולך.

עבדתי לפי המדריך בתגובה #90

שמתי את התוכנת פריצה על המכשיר עצמו ואת ה-iGO על כרטיס SD חיצוני (לאחר שפרמטתי אותו). ניסיתי גם לשים את ה-iGO על המכשיר עצמו, אבל גם זה לא עבד.

ה-Mio עולה ואז מראה מסך כזה

יש למישהו רעיון מה ניתן לעשות?

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפליקציה עובדת מעולה, רק שאם לא נמצאים במצב ניווט, אלא סתם שמים את המפה ברקע בזמן הנהיגה, המפה מוצגת מאוד קטן בלי שמות של רחובות ובלי שרואים את כל הפניות.

איך ניתן להציג את המפה בצורה קבועה בזום גדול יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי את התוכנת פריצה על המכשיר עצמו ואת ה-iGO על כרטיס SD חיצוני (לאחר שפרמטתי אותו). ניסיתי גם לשים את ה-iGO על המכשיר עצמו, אבל גם זה לא עבד.

לצערי, אין לי הרבה ניסיון עם מכשירי Mio, וגם אין לי אחד זמין לצורך התנסות.

לדעתי, שווה להשקיע כ-200-250 ש"ח ולקנות מכשיר סיני עלום שם, ולהתקין עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפליקציה עובדת מעולה, רק שאם לא נמצאים במצב ניווט, אלא סתם שמים את המפה ברקע בזמן הנהיגה, המפה מוצגת מאוד קטן בלי שמות של רחובות ובלי שרואים את כל הפניות.

איך ניתן להציג את המפה בצורה קבועה בזום גדול יותר?

נדמה לי שביטול "מבט על" אמור לתת זום על המפה. תבדוק בתפריט, תחת תצוגת מפה (או אולי בהגדרות ניווט), ותבטל את הסימון להגדרה זו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסה להתקין iGO8 על מכשיר Mio Classic 300, אבל זה לא בדיוק הולך.

עבדתי לפי המדריך בתגובה #90

פרצתי בעבר מכשירים כאלה ואחרים ועוד לא נתקלתי במכשיר מבוסס win ce שלא ניתן להחליף את התוכנה ואין צורך לא בתוכנות פריצה ולא בסקריפטים למיניהם, העיקרון הוא פשוט לחקות את הנתיב של תוכנת הניווט המקורית.

לגבי המכשיר שלך אני מבין שכבר שינית, אם אתה יכול בקלות להחזיר את המכשיר למצב טרם נסיון הפריצה עשה זאת, חבר למחשב ותעלה פה תמונת מסך של התיקיות.

אם לא עשית גיבוי נראה לי שיש לי גיבוי שלו אם אתה צריך אני ישלח לך.

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי גיבוי. מצורפת תמונה עם התיקיות והקבצים.

ניסיתי להעלות את התיקיה של iGO במקום התיקיה Navigation ולשנות את השם של התיקיה והקובץ .exe לאותו שם, אבל זה אומר לי שהוא לא מצליח למצוא את ה-Database כאשר אני מנסה להריץ אותו דרך המכשיר (ד"א, גם בקובץ sys שנמצא ב-iGO שיניתי את השם ל-Navigation).

אשמח לקבל עזרה בנושא.

2016-09-25_2114.png

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונות שינית נכון ומדבריך על שגיאה בטעינת הIGO אני מבין שהמכשיר אכן מפעיל אותו, אבל מה הסיפור עם ה SYS? אתה לא אמור לשנות בו כלום, ניסית לשנות כדי להתגבר על התקלה בטעינת האייגו?

אגב, אין למחוק או לשנות את ה Program Files.

אתה יכול גם לנסות את הפרימו (העלאה של pasat04).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

חבר שלי בא עם מכשיר ישן APEX-5066,

איזו גרסת IGO ניתן להתקין עליו?

והאם יש מפות עדכניות שמתאימות לו?

מדובר במכשיר בעל מערכת הפעלה WinCE, ולכן התוכנה שבפוסט #150 תתאים. התקנה על כרטיס SD שמתאים למכשיר.

יש לפעול לפי ההנחיות שבפוסט #1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר במכשיר בעל מערכת הפעלה WinCE, ולכן התוכנה שבפוסט #150 תתאים. התקנה על כרטיס SD שמתאים למכשיר.

יש לפעול לפי ההנחיות שבפוסט #1.

ואוו..כזה יחס מפנק!

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קיבלתי עם המולטימדיה כרטיס של igo חדשה יותר משוכלל מהקודמים, לדוגמא אומר בקול "בעוד 30 מט' תפנה שמאלה לרחוב יוספטל" שזה לא היה בקודמות וגם העיצוב יותר טוב,

השאלה האם אפשר להעתיק אותו גם למכשיר gps אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר המולטימדיה מבוסס אנדרואיד? אני מניח שמדובר בגרסת Primo Nextgen.

תוכל להעביר את התוכנה למכשיר שעובד עם אותה מערכת הפעלה (אנדרואיד), כמו סמארטפון. אם זו גרסה רשמית, היא לא תקרא מפות אחרות חוץ מזו שהיא באה איתה (ישראל).

גרסה שקוראת את כל המפות תוכל למצוא כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...