Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

תלוי בשעון, במידה והוא נפוץ אז בהחלט אפשרי למצוא זכוכית ספיר אפשר מארקט.

לדוגמא לסייקו SKX יש המון ועולה בערך 100 ש"ח.

אם השעון נדיר, קשה מאוד למצוא ואם כן אז במחיר שמוריד את החשק לשדרג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MaDxXx וואו ‚ השעון שאתה מראה ניראה מרשים ביותר ! החברה הייתה פעם חברת יוקרה משוויץ ‚ החברה יושבת עדיין בשוויץ אבל היצור עבר לסין ומנגנונים יפניים ‚ רכשתי לאשה ולאמא כאלו עם אבני סברובסקי (המון) בפחות מאלף שקל כל אחד‚ השעון משדר יוקרה ועד עכשיו אין שום בעיות איתם בערך שנתיים ‚ לטעמי אחלה תמורה לכסף .
:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הדגמים הללו נראים מרשים, אם כי הם לא מופיעים באתר הרישמי, אגב לפי האתר, החברה אמריקאית.

בכל מקרה המנגנון Swiss automatic , והזכוכית sapphire אז במחיר קצת יותר מאלף זה VFM מצויין, (כמובן שבארץ המחיר פי 3 בערך).

משהו שלא הבנתי, איפה רואים את התאריך בשעון הזה?

למטה רשום בבירור שיש לו תצוגה של תאריך..

ליאב,

יותר הגיוני להחליף את כל הCASE , אבל צריך לראות שהמנגנון מתאים אליו בדיוק,

אתה יכול לראות כאן מישהו שהזמין CASE טיטניום, עם מנגנון SWISS,

ועשה דמויי LUMINOR במחיר מצחיק של 400$ כולל עבודה והכל, (האתר ברוסית:roll:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שעון של בולווה, כתוב עליו swiss made.

דגם ישן יחסית אבל מאוד אלגנטי.

בזמן האחרון ממש מגרד לי לקנות אומגה משנות ה60. יש לי Baume and Mercier משנות ה60 אבל הוא עדין למראה ולכן לא נעשה בו שימוש, האומגה לעומתו הרבה יותר מאסיבי ומתאים ליום יום ובא לי משהו יותר מיוחד מסתם שעון גנרי.

Sent from my A0001 using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי בנצי,

רבות כבר דובר ועוד יסופר על הכיתוב swiss made, ועוד רבות ידובר ויסופר על מה שעובר (וכבר עבר) על תעשיית השעונים בשוויץ.

אם אתה מחפש שעון ליופי לשימוש יומ-יומי, הצעתי היא שתגגל Orient Bambino. השעון לא יקר בכלל ביחס למראה ולמה שהוא מציע, כמו כן מדובר בסוס עבודה אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי בנצי,

רבות כבר דובר ועוד יסופר על הכיתוב swiss made, ועוד רבות ידובר ויסופר על מה שעובר (וכבר עבר) על תעשיית השעונים בשוויץ.

אם אתה מחפש שעון ליופי לשימוש יומ-יומי, הצעתי היא שתגגל Orient Bambino. השעון לא יקר בכלל ביחס למראה ולמה שהוא מציע, כמו כן מדובר בסוס עבודה אמין.

אני כרגע עם מילגאוס שנשחק ברמה קשה ואני חושב שאקח אותו ואעשה עליו טרייד לאיזה datejust משומש.

עם זה:

4188b57f61a58992257518aeae982d3a.jpg

הפסקתי להסתובב כשהבנתי שהוא לא יגמור יפה אם אלך איתו ביום יום.

ד"א התמונה צולמה בתאריך 4.20 בשעה 4:20. אצלנו עושים עניין מה420.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש לעצמי שעון שהוא vintage אמיתי.

אם כבר אוריון, זה תפס את עיני והמחיר שלו לא רע בכלל:

4de57997be584053a2cb37797501912d.jpg

לגבי אומגה, אלו מצאו חן בעיני:

606d0c05fdacd5a8ccdb9be409fdf69d.jpg

be1169bc059cf46e41fd93e60277b144.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי שים לב שאתה קונה שעון עמיד למדי לעבודה היומיומית. לא אומר ג'ישוק אבל עמיד לשריטות, גם בגוף השעון ובברייסלט.

אם תרצה שעון דרס יש לך מבחר אדיר בארה"ב במחירים שאנחנו יכולים רק לחלום עליהם.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א התמונה צולמה בתאריך 4.20 בשעה 4:20. אצלנו עושים עניין מה420.

יום ההולדת של היטלר?

בלי קשר, אהבתי את השילוב של שעון, חולצה מכופתרת, טבעת וג'וינט.

צריך גם צמיד עם אותיות ח"י, וטי שירט עם כיתוב there's no place like 127.0.0.1, כדי לשבור את השבלונה לגמרי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...