Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה ספונסר הפורום ומה תרומתך לקהילה פה??

שימו לב! השרשור הזה בן 4035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראשית אני רוצה לברך את היבואנים החדשים והישנים שעומלים קשה ומביאים לנו מוצרי דגל באיכות גבוהה.

לאחרונה שמתי לב שיש בפורום הנ"ל 2 ספונסרים חדשים שכולכם בוודאי שמתם לב לנוכחות שלהם.

Vix ו Meguiar's Israel, אז ברוכים הבאים!

בתור חבר פורום אני אשמח לשמוע גם מכם ספונסרים וגם ממנהלי הקבוצה Tzvika/Amit אודות הספונסריות של פורום זה.

מה זה אומר?

כיצד העובדה שקיימים פה ספונסרים תורמת לחברי הקבוצה?

אילו פעילויות או הנחות מיוחדות יקבלו חברי הפורום הנ"ל מאותם יבואנים (כפי שאגב נהוג בכל אתר גדול בעולם כשמדובר בספונסרים)

אני מאמין שלכל מטבע יש 2 צדדים וכפי שאותם יבואנים מבורכים מקבלים מהפורום הזה שפע של לידים (לקוחות פוטנציאלים לעסק אשר מתעניינים במוצרו\או בשירות ואף קונים במקרה הרלוונטי).

הגיוני שהפורום הזה וחבריו יקבלו בחזרה, אחרת אני מפספס לחלוטין את משמעות המונח "ספונסר הפורום".

אשמח לשמוע את תגובתכם

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי מספיק אפילו שהכסף שהם משלמים (אם בכלל) לפורום, יאפשר לנו את המשך הגלישה ושיתוף המידע.

זה בסדר, יש גם כאלו שמסורים לקורולות שלהם כאילו היו בנות משפחה ולא חתיכות מתכת ופלסטיק כמו מיקסר למשל. הענין הוא שבאלפא משום מה זה גם נראה הגיוני.
:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי מספיק אפילו שהכסף שהם משלמים (אם בכלל) לפורום, יאפשר לנו את המשך הגלישה ושיתוף המידע.

לא הצלחתי להבין אותך ידידי.

הגלישה בפורום הנ"ל תמשיך בלי קשר לאילו ספונסרים יהיו כאן או לא יהיו כאן.

ולגבי שיתוף המידע....

כנראה שאני מפספס את עיקר דברייך.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם תורמים לנו במידע ועזרה לגבי המוצרים,אם היו בעיות במשלוח הם יכולים לעזור.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם תורמים לנו במידע ועזרה לגבי המוצרים,אם היו בעיות במשלוח הם יכולים לעזור.

yulianx גם חברי הפורום יכולים לתרום לך במידע עשיר ועדיין לא להפך לספונסרי הפורום, אין קשר בין הדברים.

גם לגבי המשלוח ובפרט השירות שלהם, זה לא קשור להיותם נמצאים פה או להיותם ספונסרים.. יש להם אינטרס לספק שירות טוב אחרת אנשים לא יקנו.. זה מאוד פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצלחתי להבין אותך ידידי.

הגלישה בפורום הנ"ל תמשיך בלי קשר לאילו ספונסרים יהיו כאן או לא יהיו כאן.

ולגבי שיתוף המידע....

כנראה שאני מפספס את עיקר דברייך.

הפורום הזה עולה כסף, התחזוקה, האחסון, הדומיין וכו'.

עצם העובדה שמישהו משלם על כל זה ומאפשר לי ולאחרים להנות משיתוף מידע, עזרה וכד' מספיקה לי באופן אישי.

זה בסדר, יש גם כאלו שמסורים לקורולות שלהם כאילו היו בנות משפחה ולא חתיכות מתכת ופלסטיק כמו מיקסר למשל. הענין הוא שבאלפא משום מה זה גם נראה הגיוני.
:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון,

אבל במיוחד במקום כמו הפורום במידה ויש בעיה בשירות,חוסר מקצועיות,ההתפשוטת של המידע הזה מאוד מהיר,לכן במיוחד פה הם צריכים לתת שירות טוב ומענה לבעיות.

אני מסכים שיש פה אנשים עם ידע חזק בתחום,ורואים זאת,אך לי אישית טוב לדעת גוף שמספק מוצרים יכול לתת המלצה גם על מוצריו. זה כמו בונוס.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספונסר פורום מקבל גישה ישירה ללקוחות שלו, שזה אומר אנחנו, משתמשי הפורום.

הוא יכול לתת הצעות מחיר,מענה לשאלות, פתרון בעיות, וכמו כן לפרסם את עצמו ואת

שירותיו בפורום המתאים, ועל כל זה הוא משלם כסף, שהוא חלק מהכנסות האתר,

ואני מאמין שיש עוד סוגי הכנסה, כמו פרסומות ובאנרים וכד׳.

אנחנו מקבלים את השירות האישי והישיר יותר, וכמובן שאם יש בעיה מול ספונסר

פורום, יהיה לכם קל יותר לפתור מולו את הבעיה, מאשר ספק חיצוני כלשהו.

כמו כן זה מאפשר את קיום הפורום, שכן אם לא היו לו הכנסות, לא נראה לי שמישהו

ימשיך לממן אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתן לך 2 תשובות, הראשונה קצרה וממצה:

השעה 22:07, אני מזמן מחוץ למשרד, יושב בסלון עם הלפטופ, הבן לידי רואה טלוויזיה, ואני עדיין עונה להודעות ומוודא שכל משתמשי הפורום מרוצים וקיבלו מענה.

איפה עוד יתאפשר לך לקבל מענה מעסק בשעות כאלו ובצורה כזו? לא בהרבה מקומות, הפורום מאפשר זאת בנוחות רבה ל-2 הצדדים.

כמי שאחראי ל90ֿ% מהפעילות שלנו כאן בפורום, למענה ללקוחות באופן פרטני, ומענה בשרשורים הציבוריים בפורום, אני חושב שסייעתי להמון אנשים שהיה להם חסר בידע בנוגע למוצרים, בנוגע לתהליך, ועוד.

כמו כן, אני מרגיש שלהיות כאן בפורום מחבר אותנו ללקוחות, ללקוחות שמבינים, וההערות שלהם אם ישנן, חשובות לנו מאוד להתקיימות העסק ולשיפורו, וזה אינטרס של שני הצדדים, גם של הלקוח וגם של העסק.

דין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור חבר פורום אני אשמח לשמוע גם מכם ספונסרים וגם ממנהלי הקבוצה Tzvika/Amit אודות הספונסריות של פורום זה.

מה זה אומר?

כיצד העובדה שקיימים פה ספונסרים תורמת לחברי הקבוצה?

אילו פעילויות או הנחות מיוחדות יקבלו חברי הפורום הנ"ל מאותם יבואנים (כפי שאגב נהוג בכל אתר גדול בעולם כשמדובר בספונסרים)

אענה לך כמנהל הפורום בפועל וכמרכז פעילות הספונסרים באתר -

אנחנו בהנהלת הפורום מאמינים שיש ערך רב לעובדה שבעלי מקצוע מובילים מתחום הרכב מגיעים לכאן ויוצרים קשר ישיר עם הגולשים באתר, שהם בסופו של דבר כמו שכתבת גם הקונים הפוטנציאלים. הערך הזה הוא לא רק לעסק, שכמו שכתבת מקבל קשר ישיר עם לקוחות פוטנציאליים, אלא גם לגולשים.

איך?

קודם כל אתה צריך לזכור שבדרך כלל מי שמפעיל את הספונסר באתר הוא לא עובד זוטר בחברה אלא דמות בכירה בארגון. למשל - את הספונסר של פליקס ת"א מפעיל סמנכ"ל העסק, את הספונסר של מגווריס מפעילים מנהלי המותג בישראל ואת הספונסר של סמוג דוקטור מפעיל היבואן בעצמו. ולמה זה טוב לחברי האתר? כי זה מאפשר להם קשר ישיר עם דמויות בכירות בארגון, גם אם הם סתם "אנשים מהשורה" שלא מקושרים בתעשיית הרכב.

שנית, זה נכון שיש כאן לא מעט חברים עם כמות ידע מדהימה בכמות נושאים מדהימה עוד יותר (ומי שעוקב אחרי האוף-טופיק יכול לראות שמדובר לא רק בנושאים שקשורים לעולם הרכב). אבל בסופו של דבר, לבעל מקצוע עם ניסיון יש ידע שיהיה קשה מאוד לחברי הפורום האחרים להשיג. אני יכול להגיד לך שבשנה האחרונה נפגשתי עם לא מעט ספונסרים באתר ומכל אחד ואחד מהם למדתי משהו חדש על התחום, שלא ידעתי קודם. וכמו שאתה יכול לראות בצד ימין, אני לא שנה ולא שנתיים בתחום.

שלישית, לגבי פעילויות מיוחדות לחברי הפורום -

אז קודם כל, כמובן שאנחנו לא יכולים להכריח את הספונסר לתת לגולשים הנחות מיוחדות אבל לשמחתי הרבה אנחנו גם לא צריכים. היו כאן לא מעט פעילויות שאורגנו בחסות של הספונסרים שלנו - Smog Doctor חילק תוספי דלק בחינם, שברולט נתנו לשלושה חברי פורום רכב לשבוע, בטר פלייס אירחו 20 חברי פורום למפגש של יום שלם ושיחה של שעתיים עם שי אגסי ובטח יש עוד שאני לא זוכר בשעה זאת של הערב.

נכון, בפורום דיטיילינג עוד לא הייתה לנו פעילות מיוחדת לחברי הפורום, זה לא אומר שלא תהיה. בוא לא נשכח שפורום דיטיילינג הוא הפורום הכי צעיר בקארספורום וגם שני הספונסרים שלו הם שניים מהספונסרים החדשים ביותר שיש באתר. בוא ניתן להם צ'אנס, כבר שמעתי על כמה רעיונות מאוד נחמדים לפעילויות שמתגלגלים ברקע.

וכן, עדיין יש אצלי שקית עם דוגמיות עם מגווריס שלא חולקו לכם באשמתי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשיפה לפורום זה בכלל ונושא הדיטיילינג בפרט, יצרה שוק מיוחד שלא היה קיים קודם לכן.

אסביר, לפני חודש בערך לא היה לי מושג ירוק בתחום הדיטיילינג, ( אמנם, נהגתי לשטוף את הרכב שלי בעצמי, לא אהבתי מכוני שטיפה והשתמשתי בחומרים מהחברות הכי בנאליות) אך עם החשיפה בפורום והעמקת הידע והמעקב אחר פרוייקטים מעניינים, מצאתי את עצמי רוכש כבר פעמיים מוצרים שבצידן תועלת מיוחדת לי ... או, לרכב שלי שיוצא מבסוט. :wink: - נוצר כאן שוק חדש לגבי(כם)!

וכאן תרומת הספונסרים לעניין, בזכות השאיפה למקצוענות והעמקה בידע, נוצרה מטרה משותפת להתנסות במוצרים שבאמת מתאימים לצרכים המשתנים שלנו כציבור שמתעניין ובאיכות שנאמר שונה ממה שהכרתי(נו) עד כה.

הספונסרים החדשים כאן מייצגים חברות שהיו דיי אזוטריות בארץ למשתמש ההדיוט, אך בטח לא למביני עניין.

מבלי חו"ח לגרוע מאף חברה אך אין כ"כ תועלת אמיתית בלהיות ספונסר של קארפלן לדוגמא אלא על חברות בוטיק דווקא, שלהן ערך מוסף ושונה.

ובל נשכח את ההנחות שמקבלים ככה על הדרך... לפחות בשלב הזה.

נ.ב- אין לי שום קשר מסחרי עם אף אחת מהספונסרים או החברות באתר אלא רק באתי לתאר את החוויה האישית שלי.

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נחשפתי רק לאחרונה לעולם הדיטיילינג ומדהים כמה שהוא רחב.

לא מעט בזכות ההודעות הרבות של ספונסרי הפורום והעזרה הרבה שהם נותנים כאן החלטתי להתנסות בנושא בעצמי

(חומרים נרכשו - השימוש מתוכנן לסופ"ש הקרוב) - והרי לך כבר תועלת גם לי (בתקווה רכב נקי ויפה) וגם להם.

בנוסף, כמו שדין וצביקה אמרו רואים כי מדובר באנשים מהתחום שבאמת רוצים לעזור לקהילה כאן ולכן מגיע לספונסרים שאפו על כך.

בנוסף ספונסרים אחרים עזרו לא מעט לחברים כאן וכמו שנאמר זו דרך מצויינת לקבל מענה לבעיות שונות שהתגלו במהלך העבודה מול בית העסק.

לסיכום, בעיניי עצם קיומם של הספונסרים כאן בפורום הינו חשוב ותורם - אם נקבל גם הטבות הרי זה משובח :wink:.

Now : Renault clio sport 2009

In the past : Peaugeot 106 xs 1998

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...