Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(ייעוץ ברכישות)ג'יפון לאמא (מתלבט בין) קשקאי, ספורטג', קפטיבה ו?עד 160K

Or_s
שימו לב! השרשור הזה בן 4160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אמא שלי מעוניינת להחליף את הסיוויק שלה בג'יפ עירוני.

המתמודדות הן קפטיבה, קשקאי והספורטג', על אילו אופציות נוספות כדאי להסתכל?

מאחר ואיננו מכירים רכבים בקטגוריה הנ"ל, אשמח אם תוכלו לייעץ ולהכוין. על מה להסתכל? מה לבדוק, ומה לדרוש?

בעיקרון חשוב שהרכב יהיה בטוח, לא יזלול דלק, יפסיד כמה שפחות במחירון (:roll:) וכמובן שלאמא שלי רק אכפת שהוא יהיה יפה ונוח :oops:

התקציב הוא עד 165K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח, לא יזלול דלק ויפסיד כמה שפחות במחירון = לא ג'יפון.

אני רציני, עוד מעט מגיעה הגולף החדשה לישראל, שתקנה 1.2TSI מאובזרת והיא תקבל רכב יפה, בטיחותי, נוח יותר, לא זולל דלק ושמפסיד כמה שפחות במחירון.

אם היא חייבת ג'יפון שמתקרב להגדרות שהיא נתנה שתבדוק את ה-Yeti או את הסובארו XV, אבל הם פחות "אגרסיביים" ולכן אולי פחות ימצאו חן בעיניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'יפון הוא משפחתית מוגבהת וכל היתרונות שיש בג'יפ כמעט ולא מתקיימות.

בתקציב הנ"ל מאוד מומלצת הסקודה סופרב-היא גדולה עם מנוע חזק ומפוארת,וכפי שזה נראה לא מפסידה יותר מידי מהמחירון.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ על יטי בגרסתה המאובזרת. מנוע 1.2TSI שנותן מענה יותר ממספק לאדם הרגיל, מראה של ג'יפון, הרכב גבוה יותר במעט משאר הרכבים הרגילים. בגרסא המאובזרת יש המון פיצ'רים ותוספות ברכב מומלץ לקרוא בקטלוג באתר של סקודה.

בנוגע לרכבים שציינת - קפטיבה(דייהולט), ספורטאז' - קאיה(אני אישית לא אוהב קוריאניות) והקשקאי אני פשוט לא אוהב.

מבחינת מראה כנראה הקאיה תיקח. מבחינת איכות, לא חושב שאחד מהרכבים שציינת משתווה ליטי.

מבחינת אבזור - תקרא את רשימת האבזור של כל הרכבים ותשווה. לפי מה שידוע לי, בטווח המחירים הזה - היטי תיקח.

מה גם אל תשכח שהקפטיבה למשל עולה יותר מהתקציב שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה CX-5 היא הכדאית ביותר במחיר מחירון.

כל השאר נמכרות בהנחות והטבות גדולות.

הקשקאי הוא המתאים ביותר לנסיעה עירונית בגלל גודלו הקומפקטי, תימרון מעולה, נעימות המנוע והגיר, ונוחות הנסיעה.

נסה לקבל את הדגם המפואר במחיר הדגם הפשוט (מידיי), כ 160 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש תקיה ספורטאז 2012 פרמיום רכב חבל על הזמן מנוע שקט העברת הילוכים חלקה שפע של איבזור

מכל האופציות שציינת אני בעד הקיה ,לגבי חיסכון בדלק אתה מבין שכדי להניע משקל כזה גבוהה כל רכב גדול בין אם זה גיפ או רכב מנהלים התצרוכת דלק תהיה גבוהה יותר מרכב משפחתי.

כמובן שכדי לחסוך בדלק עדיף לה רכב ללא הנעה כפולה.

וזהו.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את היונדאי ראיתי עם כיתוב CRDI,אני חושב שגם הקיה מיובאת עם דיזל-אם כן והחיסכון חשוב לך,זה הרכבים שבהם מומלץ להתמקד.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החסכון בדלק הוא לא בראש מעייני, היא נוסעת בעיקר נסיעות עירוניות קצרות ולא ארוכות, ומעדיפה להנות מהנסיעה.

יטי לא באה בחשבון.

אבחן את ה-CX-5 ואת הקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהמראה, שלא לומר הפוזה, הוא באמת המרכיב המשמעותי, ודאי יותר מהשאלה מי מהנה יותר לנהיגה. נדמה לי שלפחות מהבחינה הזו לג'יפ של מזדה אפקט מרשים למדי, לטעמי יותר מאשר של הקיה שכבר רואים ממנה כבר יותר מדי בשל גילה המעט יותר מתקדם.

ואולי זה המקום להרים גבה תמהה קצת לפשר החיבור הזה בין נשים, במיוחד אמהות, לבין ג'יפים, חיבור כזה שכמעט תמיד מבטל מראש כל אפשרות לאוטו נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת עם זה רכב ראשון או שני למישפחה וכמה אנשים ייסעו ברכב רב הזמן? אם זה רכב שאמא תיסע בו רוב הזמן אז אפשר לרכוש את הניסן גוק בגירסה המאובזרת ויישאר עוד עודף,אם זה רכב ראשון ועיקרי במישפחה אז או את המאזדה CX-5 החסכונית יחסית אבל לטעמי ממש מכוערת או הספורטז של קיה שלטעמי הכי יפה בסגמנט ומגיע מאוד מאובזר כבר בגירסאות הבסיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני מציעה שתתאמו נסיעת מבחן על כל הרכבים שמוצאים חן בעינכם וכך תוכלו להרגיש בעצמכם מה הכי מתאים לכם,

אני בעל עניין אז אני יכול לתת מידע על הקפטיבה- רכב פנאי דינמי.

עיצוב- צעיר וספורטיבי עם הפנים החדשות של שברולט

מנוע ותיבת הילוכים- מנועים חדשים, חזקים ויעילים המשולבים עם תיבת הילוכים חדשה בעלת 6 מהירויות

אבזור- 4X4, בלותות', חיישני חניה, ריפוד עור בשילוב בד, מושב נהג חשמלי, מע' ניווט ומולטימידה + מסך מגע 7'' ועוד...

גמישות פנים- 16 וריאציות שונות של מצב הכיסאות בהתאם לצורך – 7 מקומות ישיבה ( מושבי השורה השלישית מרווחים ).

כרגע הקפטיבה נמצאת גם במבצע לתקופת החגים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני מציעה שתתאמו נסיעת מבחן על כל הרכבים שמוצאים חן בעינכם וכך תוכלו להרגיש בעצמכם מה הכי מתאים לכם,

אני בעל עניין אז אני יכול לתת מידע על הקפטיבה- רכב פנאי דינמי.

עיצוב- צעיר וספורטיבי עם הפנים החדשות של שברולט

מנוע ותיבת הילוכים- מנועים חדשים, חזקים ויעילים המשולבים עם תיבת הילוכים חדשה בעלת 6 מהירויות

אבזור- 4X4, בלותות', חיישני חניה, ריפוד עור בשילוב בד, מושב נהג חשמלי, מע' ניווט ומולטימידה + מסך מגע 7'' ועוד...

גמישות פנים- 16 וריאציות שונות של מצב הכיסאות בהתאם לצורך – 7 מקומות ישיבה ( מושבי השורה השלישית מרווחים ).

כרגע הקפטיבה נמצאת גם במבצע לתקופת החגים

גיא הוא אמר עד 160 לא 200.

אולי תפרט לו על הדגם ב165 מה הוא כולל.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה פרסומת נתת.

יש גם את האורלנדו-אין לי מושג איזה קטגוריה היא אבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...