Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בחיבור מגבר SONY עם סאב לאלפא ג'ולייטה 2012

שימו לב! השרשור הזה בן 4484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

יש לי בעיה מוזרה וחשבתי שאולי למומחי הפורום יהיה מושג מה מקור הבעיה? וכיצד ניתן לפתור אותה.

המערכת של הרכב מובנית, סטנדרטית ולא חוברו אליה עד כה מגברים.

התקנו מגבר אצל מתקין מומלץ של אלפא (גיל קאר), מגבר 1000W של סוני שני ערוצים, וחיברנו אליו (בגישור וגם ניסיתי ללא גישור) סאב בזוקה 12" של JBL.

נראה, שללא כל קשר לעוצמת הסאב שמכוונת מהמגבר (גם כשהוא חלש וגם כשהוא גבוה) כאשר הHU מגיע לווליום של 35-37 (המקסימום זה 40) הסאב מפסיק לעבוד. המגבר לא מתחמם ולא נכנס לקליפ או כל מצב מצוקה אחר, הסאב פשוט מפסיק לעבוד. אני רוצה לציין שזה קורה ללא קשר לעוצמת הסאב שמכוונת במגבר. לאחר שמנמיכים את הHU חזרה לפחות מ35 הסאב חוזר לעבוד.

יש למישהו מושג מה יכולה להיות כאן הבעיה?! לי אישית זה נראה כחוסר תאימות בין הHU של אלפא למגבר הספציפי של סוני, כי נראה שאין כל קשר לעוצמות שבין הסאב למגבר.

בתודה מראש,

דימה

Audi S5 4.2 V8 FSI Quattro

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצר? דווקא בווליום מסוים שיוצא מהHU? באופן קבוע ובלי כל קשר לכמות הבאסים? וכשיורדים לווליום מסויים הכל מסתדר? נשמע לי מוזר.

מה זה PRE-OUT?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתקין אמר לי שהוא לא לוקח אחריות על אלמנטים שלא נרכשו אצלו. מה שכן הוא חיבר סאב נוסף וגם הוא עשה את אותה בעיה.

הוא אמר שאפשר לשלוח את המגבר לבדיקת מעבדה אבל רציתי להיות בטוח שמקור הבעיה הוא אכן במגבר ולכן פניתי לפורום.

תודה,

דימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם מצב שבגלל שזה מגבר שני ערוצים שלא יכול לתמוך בהתנגדות נמוכה. בזמן העבודה של הסאב, התנגדות עבודה שלו קופצת למעלה ומטה.

זה יכול לגרום לפרוטקשן של מגבר.

תחזור למתקין כפי שנאמר לך לפניי

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שקניתה אלפא, תשקיע עוד כמה שקלים במנחת של אודיסון ותקנה לפחות איזה V12-18 במקום סוני זה. או מונו פשוט שיורד ל2 אום.

מגברים בעלי כניסה HI INPUT זולים הם ממש לא משהו .

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

למה אתה חושב שהוא מחובר כHIGH INPUT? אני רואה חיבור RCA.

שנית, מה הקשר בין הרכב שקניתי לבעיה שקיימת כרגע ?! אני מנסה להבין את מקור הבעיה הטכנית. בלי קשר לכמה $$$ יש לי בכיס ואיזה רכב קניתי.

שלישית, האם אתה בטוח שמנחת אודיסון יפתור את הבעיה? האם זה קשור? אם כן ארכוש אחד, ואשמח לדעת מה הקשר ושוב, מה מקור הבעיה?

תודה,

דימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דימה, אני קורה מה אתה רושם, בודק דגמים ומגיב.

אתה רושם מגבר מחובר ליחידה ראש מקורית של אלפא. לגבר יש HI וRCA. אתה לא אמרתה שיש מנחת בדרך אז כנראה שמגבר מחובר בHI.

אכשיו אתה אומר שRCA מחובר למגבר, כתוצא מכך יש מנחת בדרך.

אתה גם לא אמרתה אים מגבר נכנס לפרוטקשן כשזה קורה...

אני מציע לחזור למתקין שיבדוק איפה החוליה החלשה.

ברכב השני שלי התקנתי מנחת זול של 10$. צד ימין היה משותק אלא אם כן אני העלתי ווליאום, ואז היה מתעורר לחיים.

החלפת מנחת פתרה את הבעיה.

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...