Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלי אמרן - שמאי רכב ללקוחות פרטיים - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף להמלצות.

חבר עבר תאונה עם לנטיס 200.

אלי סייע בקבלת החלטה נבונה האם להשבית את הרכב או לתקן [המצב היה גבולי].

וסייע עד לסיום העניין במקצועיות.

דוד מירושלים [חבר של גלעד כהן. אלי זה בשבילך].

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כחודשיים אחותי עברה תאונה; הרכב די נמעך (בצד) ונגרר למוסך.

אחרי שקראתי כאן המלצות התקשרתי לאלי (למרות שניסו להרתיע אותי בחברת הביטוח ו"המליצו" לקחת שמאי מהרשימה שלהם), שהסכים לקבל עליו את ה'תיק'. אמר לנו שמעכשיו כל הטיפול בעניין עובר דרכו ואם יפנו אלינו מהמוסך או מחברת הביטוח שנאמר להם להתקשר אליו.

וכך היה. מאותו הרגע לא נדרשנו לשום דבר מלבד שיחות עדכון קבועות מאלי. למרות זאת בכל פעם שאחותי נלחצה ורצתה לברר פרט זה או אחר - וזה קרה לא מעט - אלי תמיד ענה והרגיע (וזה ממש לא טריוויאלי.. :-)). כשהבין שאנחנו מעוניינים להחזיק ברכב - מזדה 2 יד ראשונה במצב נדיר, שחבל לוותר עליה בגלל פגיעה קוסמטית - הוא עשה מאמצים כדי לוודא שזה יקרה. הוא וידא גם שאחותי תקבל רכב חלופי מהמוסך (שלא היה בתנאי הפוליסה). ושוב, לאורך כל הדרך נתן הרגשה שיש למי לפנות ושתמיד יש תשובה.

בקיצור, אם זה לא ברור מהנאמר לעיל - מומלץ בחום! :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות על אלי בחום רב.

לפני כארבעה חודשים עברתי תאונת דרכים כשנהג מונית נכנס ברכבי מאחורה.

אלי עזר לי מאוד בטלפון, הבהיר לי כל הפרוצדורה ואת כל מה שמגיע לי מחברת הביטוח של הצד הפוגע כולל הליכים שצריכים להינקט.

בזכותו התנהלתי בצורה טובה יותר מול חברת הביטוח, והסיפור נסגר כמו שצריך-והעצות והיחס שלו גרמו לי להבין מדוע צריך לקחת שמאי פרטי ולא להסתמך על שמאי החוץ של חברת הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

ברצוני להצטרף להמלצות על השמאי אלי אמרן.

מדובר באדם עם שילוב יוצא מהכלל של ידע, ויותר חשוב יחסי אנוש מצוינים!

פשוט היה כיף לדבר איתו ולהעביר הכל לטיפולו - לא הרגיש בכלל כ"עוד דבר שצריך לעשות", וזה אומר הרבה עליו!

ממליץ בחום במיוחד למי שרוצה ראש שקט וסדר בירוקרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בהחלט מצטרף להמלצות.

אלי הוא אדם נעים, חייכן ואדיב.

ידע להמליץ לי על מוסך שיוכל לתת לי טיפולים נוספים שייכנסו במסגרת הערכת הנזק.

ענה על שאלות והגיש לי דו"ח שמאי ברור ומסודר.

אין לי ספק שאפנה אליו גם בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מצטרף להמלצות החמות

בתור אדם שלא מתמצא בכל הבירוקרטיה הביטוחית

אלי עזר לי בשמחה בכל מה שנדרש, החל משמאות, התנהלות מול חברת הביטוח ועד לפיקוח על תיקון הרכב

היה לי לעונג השירות המקצועי לעילא, הסבלנות, הזמינות לכל שאלה או בעיה

ובנוסף לכל גם תוצאות מרשימות - קיבלתי ירידת ערך מצויינת

ישר כוח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מצטרף להמלצות!

אלי הוא גם מקצוען וגם מפגין רצון לעזור.

אלי עזר לי במהירות וביעילות בעניין התאונה שהמגאן שלי היתה מעורבת.

אני מאחל לכל אחד שלא תעברו תאונה ושלא תזדקקו לשירות שמאי, אך אם בכל זאת זה קורה לכם אלי הוא בהחלט הכתובת.

תודה לאלי מבעל מגאן ישנה ירוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

לפני כחודש עשיתי תאונה קלה, וכאחד שלא מתפשר בשום דבר הנוגע לרכב שלי חיפשתי שמאי עצמאי שישרת את האינטרסים שלי בלבד.

הגעתי לאלי דרך המלצת חברי הפורום ואני יכול לומר רק מילים טובות.

הבחור בראש ובראשונה petrol head אמיתי שמבחינתי זה נקודת בונוס ענקית.

איש חינני מאוד ומקצוען נדיר בארצנו אשר מעורה היטב בכל חוקי השמאות. הוא נתן לי את התחושה שיש על מי לסמוך וליווה אותי לאורך כל הדרך. אלי הוציא דו"ח מפורט ומשביע רצון.

ובנוסף, היה זמין ושמח לעזור לי גם בעניינים שחרגו מתחום השירות שלו, ואף הגיע אליי עד הצפון הרחוק רק כי אני חבר פורום :lol:

תודה רבה אלי.

עריכה אחרונה על ידי Barney

חבר טוב נמדד בכמה השקעה הוא מנער את הרגליים לפני שהוא נכנס לך לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני חייב לציין לחיוב הת החוויה שלי עם אלי אמרן, שמאי רכב.

הייתי צריך ייעוץ בתחום, ועזרה עבור רכב. הוא נתן לי את מלוא תשומת הלב, היה קשוב, מיד נרתם, בלי לדרוש שום דבר

כשהיה בקרבת המוסך, נכנס כדי להתרשם בעצמו ולקחת כמה תמונות, בלי שום דרישה, רק כדי שיהיה לאפשרות עתידית. מתוך רצון אמיתי וכן לעזור. זה הבחור, אחד שמביא מקצועיות ואנושיות, שמאי שסוף סוף מייצג באופן מוחלט את הצד שלנו, בעלי הרכבים.

ממליץ לכל מי שמכל סיבה שהיא יצטרך חוות דעת שמאי לתפוס שיחה עם אלי, אני בטוח שהוא יעזור. הוא בעל מקצוע מהדרגה הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות תאונה קלה עם הרכב שלי, פניתי לאלי אחרי שקראתי את ההמלצות החיוביות כאן בפורום, ואכן בדיוק כמו שכתוב, מדובר באיש מקצוע בעל ידע וניסיון רב בתחום, אבל יותר חשוב מדובר באדם תקשורתי מאד וסבלני שאפשר לדבר ולשאול ולקבל הסברים והנחיות.

אלי ליווה אותי בסבך ההחלטות ובכל הסתעפות הסביר את המשמעות של כל שביל, הפך את כל התהליך לקל ופשוט יותר.

בתאונות הבאות (מקווה שלא יהיו כאלה) הוא יהיה הכתובת שלי.

ממליץ בחום !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שם השמאי: אלי אמרן

חשוב לי לחלוק עם חברי הפורום חוות דעת מאד חיובית בעקבות השירות שקיבלתי מאלי.

אני עובד מוסך בעברי ויצא לי להיתקל בלא מעט שמאים. לא זכור לי שמאי רכב בעל ידע מקצועי כמו שלו ויתרה מזאת, שירות מהיר ואדיב, של אדם נחמד וסבלני שעזר לי מאד עם כל השאלות שהיו לי בעקבות תאונה לא נעימה שקרתה לי.

ממליץ בחום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • חודשיים מאוחר יותר...

הכסף התקבל מהביטוח וזה הזמן לומר תודה לשמאי הנפלא אלי אמרן.

אני כהרגלי משאיר ביקורת רק אחרי שהעיניין נסגר, כך שעבר קצת זמן מאז שהוא ביקר אצלי :-) .

אלי היה מאוד מקצועי ונעים, החל מהשיחה הראשונה ולאורך כל התהליך.

בנוסף להיותו בעל מקצוע מעולה, הוא גם נותן שירות נפלא - שלמרות הנסיבות הלא משמחות (תאונה), משאיר

תחושה טובה.

במקרה שלי היה מדובר בנזק בלבד שיתוקן בהמשך, והיה צורך לקבל פיצוי על הנזק - הכל היה בדיוק כפי שאלי אמר

(על כך שהביטוח אמור לשלם לי את המע"מ על הנזק אני עדיין בודק, אבל חוץ מזה שילמו עד השקל האחרון שאלי רשם).

זה כבר ברור לי שאמליץ לחבריי לפנות לאלי במקרה הצורך, כך אני ממליץ גם לכם.

בתודה,

מארק (עם הפונטו מפ"ת, היית אצלי לפני כחודשיים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...