Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך שאפט - מוסך מכונאות כללית בתל אביב - חוות דעת גולשים

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 2284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שניתקעה לי המשענת בכסא הנוסע ב 206 שלי וכולם אמרו לי ש "כנראה הלך המנגנון", "אפשר להביא כסא חדש מפירוק", " צריך לפנות לפחח"..

החלטתי לא לוותר וקפצתי השבוע לשאפט ממש לפני הסגירה, ניצן בדק והרגיע אותי שהמנגון לא שבור, סיכמנו שאני יקפוץ אליו בבוקר וישאיר לו את הרכב כדי שהוא יוכל לבדוק את הכסא וכך הייה.

אחרי מס' שעות אני מקבל טלפון שהרכב מוכן והכסא תקין!

כששאלתי כמה יעלה לי העסק, הופתעתי כשהוא אמר שהתיקון הוא ללא חיוב!

בהחלט הולך לחזור לשם כשיהיה צורך!

Peugeot 3008 1.6 Premium 2021
Mazda 2 Pure White 2015

Peugeot 206 XS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...

אחרי האכזבות הרגילות ממוסכים, כולל כאלו שמוכרים כאן, מצאתי את שאפט.

אני לא ילד ועברתי מוסך או שניים. תאמינו לי - לא ראיתם מוסך כזה: הגינות, מקצועיות, יסודיות. ובעיניי, לא פחות חשוב, עבודה קפדנית ונקייה. מתחת מכסה המנוע וגם בתא הנוסעים. אין צורך לעבור עם מטלית לחה על ההגה לנקות את השחור לאחר טיפול.

המוסך היחידי אי פעם שהשארתי בו את הרכב.

ומה שקראתם בתגובות מעליי אמיתי - יותר מפעם אחת הם סרבו לקחת כסף על עבודה וזמן לא מעטים שהושקעו בתקלות שתוקנו. אמיתי. הם קוראים לזה "שירות".

חבל שהם מטפלים רק במכוניות.

גילוי נאות: אין לי שום קשר לעובדי המוסך או בעליו להוציא היותי לקוח מרוצה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בהמשך לסיפור קורע הלב על כריות האוויר החלטתי לקפוץ לשאפט כפי שאני נוהג לעשות באופן קבוע כשאני באזור ולהתרשם מהמקום החדש ברחוב

חומה ומגדל 22.

תמיד טענתי שהמוסך הזה לא מקבל מספיק קרדיט ופרסום וחבל, למרות שלא חסרה פרנסה אני חושב דווקא עכשיו זה הזמן להקפיץ קצת את השירוש ולעורר מועדות לאחד המוסכים הכי מקצועיים והגונים שאני מכיר.

המוסך החדש מרשים מקודמו, גדול ונוח יותר ללקוחות הממתינים (חלקינו אפילו מקבלים גלידה מדודי) תוך כדי שמירה על אותה רמה מקצועית ומחירי ריצפה שאני מכיר (ה407 של אבא מטופלת שם באופן קבוע וכמוני בעבר גם הוא חוסך בשאפט אלפי שקלים), פשוט כיף לראות אנשים שמתפרנסים ממשהו שהם באמת אוהבים לעשות.

בקיצור, אם אין לכם סנטימנטים למוסך הנוכחי שלכם אין סיבה לא לנסות את שאפט.

IMG-20140826-WA0077.jpgIMG-20140826-WA0078.jpgIMG-20140826-WA0080.jpg

עריכה אחרונה על ידי ExoduS

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקת, רחוב המלאכה 22 זה איפה שאישתי עובדת, lol.

מעניין מה פרויד היה אומר על זה.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש מעט מאוד מוסכים ששומרים על רמת שירות גבוהה לאורך זמן, שאפט הוא כנראה אחד מהם.

ביקרתי היום במוסך המחודש שעבר דירה אחרי שלא הייתי בשאפט כמה שנים טובות. שמחתי לגלות שכל הדברים הטובים מהמוסך הישן עברו למוסך החדש רק שעכשיו גם יש חדר המתנה עם בר שצופה על אזור העבודה. שלא שיש סיבה לצפות, בשאפט תמיד אפשר להיות רגועים שלא ינסו להכניס לך את האלמנט.

אחלה מוסך!

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום לכם חברות וחברים.

בשנים האחרונות טיפלתי אצל זיסו ביאריס שלי, והייתי מאד מאד מרוצה. ושוב אני מדגיש - מאד.

בנאדם פדנט, מקצוען, והכי חשוב - אמין וישר כמו סרגל.

אבל... היה לי מסורבל להגיע אליו, לחזור איכשהו לעבודה, ואז להגיע לשם שוב.

אז נברתי כאן בפורום ובשרשורי ההמלצות על המוסכים הסמוכים למקום העבודה שלי, והחלטתי לנסות את שאפט.

להלן סיכום והתרשמות -

התקשרתי הבוקר, ב 7.15, ענה לי ניצן [אחד הבעלים]. סיפרתי לו במשפט וחצי על הרכב והצרכים שלי, וסיכמנו שאגיע בשמונה.

יצאתי מהעבודה ב 7.50 [כן כן, אני מתחיל לעבוד ממש מוקדם].

ב 7.55 כבר הייתי אצלו, וב 8.08 כבר הייתי בחזרה בעבודה אחרי הליכה של 6-7 דקות.

בתפריט -

טיפול 120 הכולל שמן [VALVOLINE], פילטר שמן, פילטר אויר [מקוריים שניהם כמובן].

מיוחדים לבקשתי: בדיקת ההגה בסיבוב במהירות איטית [צריך 'עזרה' לחזור למקומו], בדיקת חיווטי צופר עקב צרידות, בדיקת/כיוון פנסים, כיוון ומתיחת רצועת בלם היד [עמד בזווית של כמעט 90 מעלות...].

בשעה 9.54 קיבלתי טלפון - הרכב מוכן, ולבחירתי החלפת הצופר ב 120 ש"ח. החלטתי לחכות עם זה ולתת לו לגווע לאיטו.

בשעה 10.13 החשבונית כבר הודפסה, אחרי עשר דקות של שיחה נעימה במשרד, הכוללת הסבר מדוייק על כל אחת ואחת מהבקשות שלי, ותיאור מצב הרכב [כמובן, מעולה...]

סיכום:

טיפול 120 - בוצע

בלם יד - כוון ונמתח לבקשתי ולשביעות רצוני

הגה - תקין לאחר בדיקה

פנסים - תקינים לאחר בדיקה

צופר - לא הוחלף לבקשתי, אפשר לבצע בהמשך.

סה"כ חשבונית כולל מע"מ - 568 ש"ח, לא אגורה אחת יותר.

והנה, רק 10.30 בבוקר ואני כבר כותב לכם פוסט ארוך.

חברים !! ייתכן בסבירות גבוהה שמצאתי את מוסך הבית החדש שלי.

ציונים:

אמינות יושרה והגינות - 10

שירות ויחס ללקוח - 10

מחיר ויחס עלות/תועלת - 10

ממליץ בחום רב. הנהלה - אם אפשר לקשר את ההודעה הזו גם לשרשור ההמלצות על בעלי מקצוע, אודה...

כתובת: ישראל ב"ק 22 ת"א

טלפון: 03-5379999

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מטפל בשאפט כבר יותר משנה, אין בית אחר לקליאו שלי, חבר׳ה מקצועיים ומסבירי פנים, בלי חארטות ובלי בלאגן, המחיר תמיד הוגן והשירות פשוט חוויה.

מגיע להם.

תודה לאלי דודי וניצן על תשומת הלב וההקשבה, אני לא לקוח קל :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

השבוע ביקרתי שוב במוסך שאפט, הפעם עם הרכב הפרטי שלי לצורך יישור קו קטן לאחר הרכישה. השארתי את הרכב בבוקר עם רשימה של דברים שצריך (לדעתי) לעשות והלכתי לעיסוקי. ב-11 כבר קיבלתי טלפון מדודי - "אתה בטוח שאתה רוצה להחליף פלאגים? אתה לא חייב והם קצת יקרים, תשאיר את זה לטיפול הבא". מבחינתי זה אומר הכל על המוסך. מוסך שאני יכול "לזרוק" לו את הרכב בבוקר ולדעת כשאגיע לאסוף אותו בסוף היום יעשו רק את מה שהיה צריך, בלי אלמנטים ובלי הפתעות, והכל במחיר הוגן.

מומלץ בחום.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי טיפל ביונדאי i30 שלו במוסך שאפט באנו מחדרה קיבלנו אותנו בברכה וישר התחילו לעבוד העבודה הייתה מקצועית מאוד והסבירו לנו כול שלב ושלב והכול בחיוך ואהבה חברה מקצועיים מאוד

ממליץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

הגעתי למוסך הנ"ל (חומה ומגדל 22, תל אביב) בעקבות

המלצות רבות וחוות דעת חיוביות מאוד בקארספורום... ברשותי רנו קליאו B, מודל 2001, 1400 סמ"ק, גיר ידני.

דיברתי וקבעתי עם דודי טיפול לתקלה מסויימת ברכב שקשורה בעקיפין לגיר (הילוך חמישי קופץ לניוטרל - מסתבר שנזילת שמן גיר מהגומי של הציריה השמאלית).

הגעתי בזמן, קיבלו אותי עם ברכת שלום וקפה, התחילו לעבוד על הרכב כמעט מיד ללא השתהות מיותרת.

מוסכניקים סבלניים, מסבירים את עצמם, עונים לשאלות, מתייחסים יפה ל"הצקות" ולמעקב אחרי העבודה במוסך. נתנו לי להרגיש בבית ומילאו אחר כל הבקשות הספציפיות הנלוות שלי - בדקו והוסיפו נוזל הגה הידראולי ללא תשלום, בדקו והחליפו/ריעננו נוזל בלמים (שהבאתי איתי וקניתי מראש) ללא תשלום, החליפו נורת חניה שמאלית ללא תשלום.

טיפלו ברכב בסבלנות, בעדינות ובמקצועיות. לא שברו או הרסו שום דבר "על הדרך" והקפידו על חלקים מקוריים ושמנים איכותיים ומותאמים לדגם הספציפי.

בנוסף, ייעצו לי בסבלנות ובמקצועיות מנסיונם לגבי טיפולים שחשבתי עליהם ושלא דווקא היו נחוצים לרכב. לא מסוג המוסכניקים שמחפשים רק להשאיר את הרכב כמה שיותר במוסך, לדחוף טיפולים לא נחוצים ולהרוויח עוד כמה גרושים על חשבון החששנות וחוסר הביטחון שלי באשר למצב התחזוקה הכללי של הרכב (הישן והמטופל יש לומר).

לפני ששחררו אותי מהטיפול טרחו ובדקו בסיומו אורות, יובש בגומיות, יובש ברצועות ומסביב. ממש בחנו את האוטו .

בסיום הטיפול ובמעמד התשלום במשרד גיליתי בנוסף כי העבודה זולה מאוד והם ממש לא הגזימו עם שעת העבודה של מוסכניק או תפרו אותי במחירים של החלקים שהוחלפו. מחיר חלקים ומחיר עבודה הוגן ביותר.

ממש חבר'ה נחמדים (דודו וניצן המנהלים והמוסכניק אלי). יופי של בעלי מקצוע. יחס מעולה, אנשים אדיבים, מסבירים, הוגנים ביותר.

אחלה של מוסך, עשו טיפול מצויין לרכב שחזר למצב תקין ונוסע נהדר... אפילו יותר טוב ממקודם ומגמגם פחות בהתחלת נסיעה!

אחזור לשם בוודאות גמורה לטיפולים שגרתיים ותקלות.

המוסך המצויין הזה הופך בוודאות למוסך הבית של הרנו קליאו שלי!

מהנסיון האישי והספציפי מאוד שלי אני ממליץ מאוד.

רק שימשיכו כך.

דודו.

עריכה אחרונה על ידי DAHUJI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...