Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך שאפט - מוסך מכונאות כללית בתל אביב - חוות דעת גולשים

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 2277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאז שיצאתי מרשותם של הורי ברכב המשפחתי ורכשתי לעצמי אחד , מעולם לא הגעתי לכזה סיפוק כשיצאתי ממוסך כלשהו.

כניסות למוסכים שונים באזורי מגוריי שהיו קצת מעבר לטיפול 10K תמיד הביאו עימם קצת אכזבות, קצת כאבי ראש ובהרבה מקרים גם תסכול.

עכשיו שעברתי למרכז הארץ חיפשתי לפתוח דף חדש עם מוסך אמין ומקצועי שיטפל לי באופן קבע ברכב ומצאתי: מוסך שאפט !

צוות מקצועי ונמרץ, אנשים מקסימים ומסברי פנים והכי חשוב בעולמם של בעלי המקצוע- ישרים והוגנים!

לא עוד מוסך שעושים בו פרצוף כעוס שהלקוח לא זרוק וישוב לו בפינת ההמתנה (אין מפריע ואין רואה)- דואגים להסביר מה ומי, מה כדאי לעשות ומה לא, מראים, מסבירים ונותנים תחושים של ביטחון ואמינות.

הרכב נכשל בטסט לפני 3 ימים (עם רשימה מבהילה של ריג'קטים), הגיע היום ליישור קו במוסך וכבר אחרי 3 שעות עבר טסט חלק וההרגשה נהדרת (בעיקר בבלמים האחוריים-תודה ניצן).

ניצן,דודי ואבי, יש לכם עוד לקוח מרוצה בפנקס.

אמיר (306).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום,

גם אני זכיתי היום לטיפול במוסך "שאפט" לקנגו שלי.

כל החלפים מקוריים ואיכותיים, יעילות, נחמדות ובעיקר סבלנות.

העבודה בוצעה בזמן המובטח ובמחיר הוגן (ומשמעותית יותר נמוך ממוסך מורשה רנו, אשר משתמש באותם החלפים, אבל מתמחר אותם בצורה שונה).

מעבר לטיפול, גם היתה לי רשימת בקשות קטנות - כולן נענו ובוצעו ללא חיוב נוסף.

תודה לכם, ניצן ודודי.

וולד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

ושוב מוצא אני לנכון להעלות על נס את מוסך שאפט, בעליו ניצן ודודי, וכן את אברהם שהצטרף לצוות.

הטיפול ב-407 היה ללא רבב, החלפים איכותיים ביותר ועבודתם מקצועית, מחיריהם הגונים והתייחסותם

מאירת פנים.

המוסך יוצא דופן בנוף לו אנו רגילים, ומציע קומבינציה של איכות עבודה, איכות חלפים יחד עם מחירים

הוגנים ביותר. בו גם השידור החזק ביותר בו נתקלתי (ולא רק בענף המוסכים לו אני נזקק) של התייחסות

חיובית ואוהדת כלפי הלקוח, יכולת הקשבה והאזנה ונתינת מענה לכל שאלה. לא פעם שאלתי אותם שאלה

של הדיוטות שעבורי נראתה דרמה שלמה, ותמיד זכיתי למענה והסבר, באורך רוח, בסבלנות ובחיוך.

יריעת המחמאות ארוכה, אך אסתפק במסר שאותו כבר הבנתם רבותי, שווה להגיע, שווה מאוד.

שאו ברכה,

מירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חיפשתי מקום לפרסם המלצה על מוסך שאפט,

ואז נתקלתי בשרשור הארוך הזה, אז אין לי ברירה אלא לעמוד בתור יחד עם כל שאר המשבחים.

אני לא מבין גדול ברכבים, ואפשר לראות את זה היטב בחשבון הבנק שלי.

עד היום כל ביקור במוסך מורשה (או לא) מלווה בחשבון אסטרונומי, עצבים ותסכול גדול מהצד שלי.:?:cry:

בשאפט לעומת זאת, קיבלו בהבנה את המבט המבולבל שלי :shock: כשהכנסתי את ה-306.

העבודה הייתה זריזה, אמינה ובמחיר הוגן. לא פחות חשוב היחס החם והמסביר פנים שקיבלתי שם.

בקיצור המלצה חמה, ללא היסוס ובפה מלא - גשו לשאפט ולא תתאזכבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

הבית החם של הסאקסו של אשתי. ניצן דודי ואבי מאירי פנים ומעניקים שרות ברמה הגבוהה ביותר ומחירים הוגנים.

חומרי הגלם מעולים והפדנטיות היא ברמה הגבוהה ביותר.

ממליץ בחום!

מני.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אני מתכבד להוסיף המלצה חמה על מוסך שאפט. אני מטפל שם ב-206 שלי מזה קרוב לשנתיים בעקבות המלצות שקראתי בשרשור זה ומרוצה מאוד. דודי וגם ניצן הוכיחו אמינות ויושר שנדיר מאוד למצוא בישראל. בעקבות השירות הטוב עברו עוד שלושה רכבים במשפחה שלי לטפל אצלהם וכל פעם מחדש אנחנו שמחים לגלות שניצן ודודי ממשיכים לתת שירות מעולה, והעיקר הגון. הוצאות הטיפול ברכבי המשפחה מאוד מאוד ירדו בעקבות המחירים להם זכינו בשאפט ובדיקות חוזרות פה בפורום וגם בפורום נוסף העלתה שמחירי העבודה והחלקים שלהם זולים אבסולוטית ובעיקר זולים בהרבה מהמחירים ששילמתי במוסך מורשה בו טיפלתי בעבר.

ניצן ודודי - תודה על הטיפול המסור

איתי (עם ה-206 הכסופה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שוב (כרגיל), שפע מחמאות לדודי וניצן.

שני שדים, דיאגנוזה מהירה ומדויקת , טיפול מיקצועי ומקצועני, איכפתיות, שרות טוב.

שווה לקחת יום חופש, ממש יום כיף.

דודי וניצן מכירים את הקליאו ספורט כאילו שהם תכננו ובנו אותה.

שני תותחים שעובדים עם ים של סבלנות ואיכפתיות, מוצאים בדיוק מה הבעיה ויודעים לטפל בה בלי הוצאות מיותרות, תמיד זמינים, תמיד איכפתיים ובעקר עובדים עם ראש טוב על הכתפיים והרבה שכל בין האזניים. מאד אמינים ונאמנים!

במקצועי אני מנהל צוותים של מהנדסים מהשורה הראשונה ואני חייב להגיד שכל אחד היה רק מאחל לעצמו שיהיו איתו אנשים ברמה הזאת (אם תשקלו הסבה יום אחד אז ...).

חוייה אחרת ומתקנת למוסך הישראלי.

כיף לראות אנשים רציניים שמכבדים את המקצוע.

נתן, קליאו ספורט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שוב (כרגיל), שפע מחמאות לדודי וניצן.

שני שדים, דיאגנוזה מהירה ומדויקת , טיפול מיקצועי ומקצועני, איכפתיות, שרות טוב.

שווה לקחת יום חופש, ממש יום כיף.

דודי וניצן מכירים את הקליאו ספורט כאילו שהם תכננו ובנו אותה.

שני תותחים שעובדים עם ים של סבלנות ואיכפתיות, מוצאים בדיוק מה הבעיה ויודעים לטפל בה בלי הוצאות מיותרות, תמיד זמינים, תמיד איכפתיים ובעקר עובדים עם ראש טוב על הכתפיים והרבה שכל בין האזניים. מאד אמינים ונאמנים!

במקצועי אני מנהל צוותים של מהנדסים מהשורה הראשונה ואני חייב להגיד שכל אחד היה רק מאחל לעצמו שיהיו איתו אנשים ברמה הזאת (אם תשקלו הסבה יום אחד אז ...).

חוייה אחרת ומתקנת למוסך הישראלי.

כיף לראות אנשים רציניים שמכבדים את המקצוע.

נתן, קליאו ספורט.

+1

מכירים את הקליאו ספורט בצורה יוצאת דופן. אחלה חבר'ה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

בהחלט מוסך מספר אחד הבאתי להם את הסיטרואן C5 שלי ויצאתי מרוצה בעיקר מהיחס האדיב, וכמובן מהטיפול ברכב ומענה לשאלות , כמובן גם קיבלתי מהם תמיכה בטלפון שהייתי צריך בנוגע לשאלות על הרכב זה האתר שלהם http://www.shaft.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

השבוע עשיתי לסניק טיפול במוסך שאפט בתל אביב. בעקבות המלצות וחוות דעת טובות שראיתי עליה,

ואחרי שלמדתי שעדיף מקום מומלץ ולא מוסך מורשה שקרוב למקום העבודה או נוח יחסית להגעה.

וואהו! עולם אחר וטוב!

ניצן ודודי מקבלים אותי עם חיוך ולחיצת יד באוירה נעימה. עם כובעי צמר על ראשיהם...

תוך דקות נפרס על מסך המחשב פירוט הטיפולים ועלויות מדוייקות. אין הפתעות.לא צריך לחשוש מה "ישחילו" ומה יהיו כל התוספות של ביקורת, טיפול תקופתי קבוע ובלה בלה בלה של מאות שקלים כמו שעושים מוסכים מורשים.

בשאפט עושים את כל אלו ללא חיוב נוסף.

מוסך בסגנון "כמו פעם" (אם מישהו הכיר את מוסך "האומן" של אלפא) - כאשר בעלי העסק עובדים על הרכב והכל הידע והנסיון שלהם באים לידי ביטוי. אפשר להתייעץ איתם, לשאול הרבה שאלות - הכל נענה בסבלנות ומתוך ידע.

המחירים הוגנים מאוד ומפתיעים לטובה. מסתבר שאפשר גם ככה.

כפי שהבנתי הם מתמחים ברכב צרפתי ויפני-קוריאני. כדאי איתם!

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ את השרשור לטובת חלוקת שבחים.

אתמול הגעתי לראשונה לשאפט לצורך טיפול שנתי, לאחר כל ההמלצות שקראתי כאן בפורום.

במוסך קיבל את פניי ניצן, איתו כבר נפגשתי לפני מס' חודשים כשרכשתי ממנו שמן.

ניצן טיפל לי ברכב בצורה מסודרת ונקייה, בהקפדה יתרה על כל מה שצריך, תוך שהוא עונה לשאלותיי ומנדב מידע מעניין.

לאחר זמן קצר יחסית הסתיים הטיפול, נדרשתי לשלם מחיר הוגן לחלוטין, וזו פעם ראשונה שיצאתי ממוסך בלי הרגשה שעבדו עליי.

בקיצור - נהניתי מהחוויה והרווחתם עוד לקוח נאמן.

תודה רבה.

שגיא

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

בעברי פג'ו 205 שטופלה אצל "מוסכניק הבית", ו-306 שטופלה במוסך מורשה פג'ו (עכשיו אני אוכלת את הלב למה לא הכרתי את "שאפט" באותה תקופה, אולי לא הייתי חושבת אפילו להחליף אותה).

אחרי שנתיים הפסקה מצרפתיות, וחזרה ל-206, חיפשתי תחליף מוצלח יותר. יש לי 2 שריטות עיקריות כשזה מגיע לרכב שלי: אני צריכה לדעת מי עובד על האוטו ולהכיר אותו, ואני צריכה לראות/לדעת בדיוק מה הם עושים.

הגעתי ל"שאפט" בעקבות הפורום הזה, לטיפול תקופתי שהוא סוג של יישור קו. עוד לפני כן, בטלפון, ניצן כבש אותי לגמרי בנינוחות ובנחמדות שלו, וכשהוא אמר לי "עזבי את תוצאות הבדיקה, סעי קצת באוטו ותגידי לי מה מפריע לך", נשביתי כליל.

למוסך הגעתי בחשש, בכל זאת- בניתי הרבה ציפיות ופחדתי להתאכזב. אל חשש, כל האכזבות התנפצו כבר בפתח המוסך.

קבעתי שעה, הגעתי בשעה איחור (כי המצבר מת לי על הבוקר), ובכל זאת המתין לי חיוך, ליפט פנוי וישר התחילו לעבוד לי על האוטו.

ניצן פתח לי כרטיס עבודה מסודר, פירט בדיוק מה הוא הולך לעשות, מה העלויות, מה החומרים. התייעץ איתי בכל דבר- מה דחוף לעכשיו, מה אפשר לדחות לאח"כ, מה מופיע בבדיקה ונראה ככסת"ח גמור ולא להתרגש.

בהתחלה הרגשתי לא נעים לעמוד ליד, להסתכל, לשאול... לא הייתי צריכה לדאוג הרבה, ניצן בא לעדכן אותי כל כמה זמן, ומדי פעם גם קרא לי לבוא לראות- מה מצב משאבת המים, מה מצב רפידות הבלמים. איזה כיף!

ניצן ודודי עובדים מקצועי, פדנטי, נקי, עם המון תשומת לב ואכפתיות. הרגשתי שהרכב שלי בידיים טובות ואוהבות. חלקים מקוריים, נוזלים איכותיים, והמחיר? הוגן, ובלי הפתעות. תענוג.

לפני שבוע וחצי עברתי ליד המוסך בשישי בצהריים, להשמיע לניצן רעש נקישות שנשמע בחלל הרכב בזמן נסיעה, שנראה לי מהשסתומים. הוא הקשיב, פתח, בדק, והציע כיוון שסתומים. קבענו ליום ראשון בבוקר.

הגעתי, חניתי בחוץ (המנוע צריך להתקרר לפחות 4 שעות לפני שעושים לו כיוון), השארתי את המפתחות והלכתי. חזרתי אחרי 5 שעות. האוטו על הליפט, מכסה מנוע פתוח, חלקים מפורקים... מסתבר שזה לא עניין של כיוון שסתומים, אלא שסתום אחד שתדר העבודה שלו מהדהד לי לאורך האוטו וצריך להזיז מהתושבת שלו. ניצן עובד על זה עוד קצת, חיבר את הכל בחזרה (דודי נחלץ לעזרה גם כן), מסיע את האוטו החוצה, יוצא, נותן לי את המפתחות ומברך "סעי לשלום". מה עם תשלום, על העבודה, הזמן, משהו? כלום, נאדה, גורנישט. החיוך בחינם, וגם הקפה.

את הבלמים הקדמיים אני צריכה להחליף עוד מעט, ואני מוצאת את עצמי סופרת את הקילומטראז' לאחור. חוויית מוסכים אחרת, אין ספק.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...