Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך שאפט - מוסך מכונאות כללית בתל אביב - חוות דעת גולשים

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 2276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר 3 שנים שאני מטפל במוסך שאפט.

החל מה-306 שהייתה לי ועד היום -כבר שנתיים עם היאריס TS.

התנסתי בהמון מוסכים במהלך 12 שנות הנהיגה שברשותי, אך בעוד מוסך כמו שאפט עוד לא נתקלתי.

בשנה האחרונה עזבתי את הדירה בת"א ועברתי חזרה לגור בזכרון יעקב- זה לא מפריע לי להמשיך ולהגיע עד ת"א ע"מ לעשות טיפול ברכב או כל דבר אחר.

דודי וניצן גרמו לכך שאני לא נותן לאף אחד לגעת לי ברכב!

מומלץ מומלץ מומלץ!!!

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שקראתם למעלה נכון, רק הבהרה קטנה: בקיץ דודי וניצן לא חובשים כובעי צמר, ככה שמי שבא לשאפט רק בשביל זה - לא בקיץ.

ניצן ודודי הם מקצוענים מהשורה הראשונה ונותני שירות מהמשובחים שיש - אמינים, עניניים וישרים. כשהם לוקחים על עצמם משימה אני בטוח שהיא תבוצע על הצד הטוב ביותר. בעניין זה - במידה ויש תיקון שהם חושבים שמישהו אחר יעשה יותר טוב, אין להם בעיה להגיד את זה, כפי שעשו כאשר הגיר שלי התחיל לכתוב צוואה.

קיצר, מומלצים בחום, בעיקר לבעלי צרפתיות שגרים בטווח עד 200 ק"מ מתל אביב. שאפט שווה את הנסיעה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הדבר האחרון שצריכים פה זה עוד תגובה "סחבקית", אז אני אשתדל להיות ענייני.

אני חוזר לשאפט כבר קרוב ל-4 שנים. התחלתי מהמגאן, בה הם תמיד טיפלו במסירות ובמחירים הוגנים, לכן גם כשמכרתי אותה לקחתי את הבעלים החדשים למוסך ע"מ שימשיך לטפל שם. המשכתי עם הדייהטסו, ולמרות שאני רואה שהיפנית שלנו היא סתם קוץ בתחת בשבילם, הם עדיין מוכנים לקבל אותה בכל פעם שאני בארץ. במהלך התקופה הזאת תמיד הרגשתי שיש עם מי להתייעץ לגבי תקלות או אפילו קניית רכב מיד שניה, הטלפון שלהם תמיד זמין ודודי וניצן איכשהו זוכרים אותי גם כשאני מגיע אליהם פעם בחצי שנה. מעל הכל, רואים שמדובר באנשים שמתעסקים במה שהם אוהבים ולא סתם באים לדפוק כרטיס. כל רכב מקבל יחס כאילו זה הרכב שלהם. ממש כך.

בשביל לאזן קצת את התמונה, אספר גם על המקרים הפחות נעימים שהיו לי שם. נסו להגיע בבוקר יום ראשון אחרי אחד ה"אימונים" של אנשי הראלי, ותיווכחו לדעת שהמוסך עמוס בעבודה עד מחר בצהריים, גם אם קבעתם את הדייט שלכם עוד בשבוע שעבר. קטע נוסף - אם אתם מצפים להגיע עם הפתיחה, לשבת שם עד שהרכב יסיים את הטיפול ולנסוע הביתה/לעבודה, חבל לכם על הזמן. הבוקר מתחיל עם קפה וישיבה ארוכה, העבודה מתחילה הרבה אחרי זה ודי בעצלתיים. מיותר לציין שלקפה הזה תמיד שמחים להזמין אתכם, אבל אם אתם בקטע של לבוא, "לתקתק" את העבודה וללכת - צפויה לכם אכזבה רבתי.

למרות זה אני ממשיך לחזור לשם וממליץ גם לכם לבקר. אף אחד לא מושלם, אבל יש מעט מאד בעלי מקצוע, בכל תחום, עליהם אפשר לסמוך בעיניים עצומות. דודי וניצן יודעים את העבודה, הם בעלי מקצוע הגונים, ובעיקר אנשים טובים. לצערי זה שילוב שלא רואים הרבה בימינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרת יקרוס אם אני אכתוב את כל מה שעברתי (לטובה) עם שאפט בשלוש השנים האחרונות.

אבל אם נתמצת :

מקצועיות

סבלנות

אמינות

יחס אישי

מחירים טובים

אהבה אמיתית לצרפתיות מזדקנות ולטיפול בהן (לא מובן מאילו לאור הנדסת האנוש עבור המכונאים)

בקיצור שתצליחו :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כשגרתי במרכז ביקרתי פעם-פעמיים בשאפט. הכל היה מתוקתק, מקצועיות, אמינות, מחיר בסדר גמור, יחס חברי.

למוסך כנראה שכבר לא אחזור בגלל המרחק, אבל את התודה שלי הם מקבלים בדמות חברים שאני מקפיד לשלוח אליהם.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

במקור פרסמתי בבלוג שלי:

כאשר רכשתי את הרכב נודע לי כי אצטרך להחליך רצועת טיימינג, למעשה ברגע שהמוסכניק מהמוסך המרכזי אמר לי כי לפי המחשבים שלהם הפעם האחרונה שהרכב שלי עבר טיימינג היה בשנת 05' , באותו הרגע נדלקה לי מנורה אדומה.

טיימינג אפשר למשוך קצת אבל עדיף שלא להתעסק עם זה.

אם רצועת טיימינג הולכת תוך כדי נסיעה, כל הראש מנוע הלך , העלות תיקון וטיפול אחר כך תעלה כל כך הרבה שכבר עדיף שלא להתעסק ולשחק עם זה , אלה להכניס את הרכב למוסך שיעשו לו טיימינג.

ואם כבר פותחים את כל חטיבת האביזרים את המנוע (שם רצועת התזמון ממוקמת) עדיף כבר להחליף גם משאבת מים על הדרך , אי אפשר לדעת מה המצב שלה ועדיף להיות בראש שקט.

עשיתי סקר שוק קטן ומצאתי כי מוסך שאפט עליהם קראתי רבות בפורומים, נותנים מחיר נהדר , והם כמובן בעלי מספר המלצות לא קטן מחברי Carsforums.

התקשרתי לניצן וקבעתי איתו לאותו היום. כאשר נגעתי התקבלתי בחיוך רחב

נצמדתי לבחור שעבד על הרכב שלי ונדהמתי מרמת המקצועיות , מזה שהוא עבד על האוטו שלי כאילו היה האוטו שלו, בצורה עדינה ואכפתית.

אני עמדתי מהצד, שאלתי שאלות וקיבלתי תשובות מפורטות מאוד, כאלה שסייעו לי להבין טוב יותר מה הולך שם בתוך גלגלי השיניים של חטיבת האביזרים.

במהלך הטיפול קרא לי ניצן והראה לי כי המותחן (החלק האמון על מתיחת הרצועה על מנת שתיהיה הדוקה) נהרס, הקפיץ שלו איבד את היכולת לחזור למקומו כהלכה. ניצן בירר והמותחן לבד עולה מעל אלף שקלים.

אני , חייל שחי על השקל, אמרתי לו כי אני לא יכול לרכוש אחד. ליקר את הטיפול באלפיה נוספת מבחינתי זה ממש לא אפשרי.

פתאום הוא מסתכל הצידה, ורואה על אחד הארונות שם מותחן בדיוק כמו שלי.

אבל מה? החיבורים שלו לא מתאימים לשלי, או משהו כזה ..

אני כבר חזרתי לי לשבת , לא הבנתי מה הוא עושה שם בסוף המוסך … קמתי ואז ראיתי שהוא הצליח להחליף את הקפיץ הדפוק בקפיץ חדש (של המותחן שהוא ראה על הארונית הזאת..).

וכך בעצם חסך לי לרכוש מותחן חדש, אני בטוח שבמקומות אחרים לא היו עושים שירות שכזה בשבילי.

סך הכל הם עבדו על האוטו שלי מספר שעות בהם הפגינו עבודה מקצועית ונאמנה.

הגדלת הראש הזאת, האכפתיות, היחס החם והאהבה לרכבים אלה תכונות שלא מובנות מאליו.

אלה הדברים שלרוב אנחנו בתור צרכנים רוצים לראות אצל המוסכניקים שלנו.

המסירות והמקצועיות של צוות שאפט נדירה

והמחיר? פשוט מצויין , שווה לכל כיס.

אם אתם מחפשים מוסך מומחה רכבים צרפתיים, שאפט זאת הכתובת.

סיאט מי - בציר 2014

----------------

הבלוג שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בערב היה פאצצצ קטן והנורה של אור הדרך הקדמי כבתה. פעם ראשונה אחרי המון שנים.

למי שיש רנו מגאן או סניק - מוכרים סיפורי זוועה על הקושי בהחלפת הנורה הקדמית בצד הנהג. מה לא אומרים? לפרק את הגלגל כדי להגיע להברגה, להוציא את המצבר, ללכת למוסף מורשה כמו שכתוב בספר הרכב. מפחיד.

יש ביוטיוב סרטון של מכונאי שלוקח לו 45 דקות.

ברעדה התקשרתי לניצן ממוסך שאפט, לשאול אם מכבודם לעסוק בהחלפה או שאקדיש לכך את השבת הקרובה. בכל זאת , פעם ראשונה שקרה לי.

המענה היה קצר: "בכל הזמן שאתה מדבר בטלפון כבר היינו מסיימים". כן, בטח.

הוא צדק. בלי לפרק גלגל, בלי להוציא מצבר, בלי סיפורים - הנורה הוחלפה תוך פחות מחמש דקות. סיגריה שהודלקה בצד לא הגיעה עד סיומה.

רנו חייבים לעשות אצלו סרטון תדמית כדי להפריך את הסיפורים והמעשיות.

ולמי שתוהה על המחיר ? אל תתאמצו. אחרי שהתעקשתי לשלם - נתבקשתי לתרום משהו לאיזו צדקה.

ניצן ודודי משאפט הם משהו. גם מקצועיים, גם בני אדם נהדרים. כל הכבוד !

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

רוצה לציין לחיוב את השרות והמקצועיות שקיבלתי במוסך שאפט. הגעתי עקב בריחת שמן + עשן לבן במהירות 100 קמ''ש.

לאחר מספר שעות רכב היה מוכן ואפילו בפחות מחיר מההצעה המקורית.

תודה רבה על הטיפול מקצועי, מהיר והוגן.

מומלץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • 6 חודשים מאוחר יותר...

כבר כתבתי המלצה כאן בעבר, אבל אני אנצל את ההזדמנות לשוב ולחזק:

ה206 שלי מטופלת ב"שאפט" כבר שנה וחצי. אם אפילו מתחילה להתגנב לי המחשבה להחליף רכב (למשהו שאינו פג'ו), אני מתנערת ממנה כי פשוט לא בא לי להחליף מוסך.

עברתי הרבה מוסכים בחיי, ובחיים שלי לא האמנתי שקיימים אנשי מקצוע כאלה כמו ניצן ודודי. מוסך שאפשר לבטוח בו במליון אחוז, בלי לחפש אותיות קטנות ולקרוא בין השורות.

הכנסתי אליהם את הרכב בגלל רעידות בסרק, ובין היתר הפטרתי ככה שיש רעשי שריקה משונים מדי פעם מתחת למכסה המנוע, והלכתי לדרכי. כשחזרתי לאחר כמה שעות (הלכתי לסידורים, הרכב היה מוכן עוד קודם) קיבלתי דיווח שהרעידות נפתרו בהחלפת פלאגים, ועל הרעש קיבלתי דיווח בזו הלשון: "הרעש היה ממשאבת המים, היא כבר בת שנה וקצת אז אין עליה אחריות יותר, אבל החלפתי לך אותה במסגרת האחריות בכל מקרה, כמובן כולל נוזל קירור חדש וכל זה, הכל ללא חיוב, גם לא על העבודה".

מה עוד אפשר להגיד?

שהחלק העליון של מיכל המים למגבים שלי נשבר (החלק של המכסה), וכשקפצתי לניצן לשאול איפה הוא ממליץ לי לחפש חלק כזה הוא פשוט יצא רגע לחצר, מצא לי את החלק, התאים לי אליו גומיה שתחזיק אותו במקומו ושיחרר אותי לדרכי עם חיוך?

אם אבא שלי היה מוסכניק לא הייתי זוכה לכזה יחס אצלו במוסך...

אגב, גם בלאנטיס הם טיפלו, החליפו כריות ובולמים אחוריים למקוריים במחיר הוגן מאוד, ובמקצועיות ללא פשרות.

אם ההמלצות שלי יספקו למוסך הזה פרנסה, זה המעט שאני יכולה לעשות בתמורה.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אהלן,

יש לי רנו קליאו 2003 והלכתי לעשות טיימינג במוסך שאפט אחרי שנתן לי הצעת מחיר בטלפון של 1500 שהייתה זולה יחסית ואחרי שראיתי את התגובות האוהדות כאן בפורום.

עם ההגעה אל המוסך הסתבר לי ש 1500 זה לא כולל מע"מ. ניצן הסביר לי שהוא תמיד אומר את המחיר ומציין שהוא לא כולל מע"מ. אני זכרתי במפורש שבשיחתנו הוא לא ציין שהמחיר אינו כולל מע"מ ומכיוון שמדובר על סכום לא מבוטל של כ 300 ש"ח ציינתי בפני ניצן שהמצב לא מקובל.

ניצן לא התווכח ולא ניסה להתמקח ואמר שהלקוח תמיד צודק. הוא אמר שהוא מתנצל אם הוא לא אמר שהמחיר כולל מע"מ (למרות שהוא תמיד אומר) ונתן לי את הטיפול במחיר של של 1500 כולל מע"מ. פשוט ככה. בלי צעקות, בלי טענות, עם חיוך.

מדובר בנותן שירות אמין ביותר ואני ממליץ עליו בחום! מיותר לציין שגם הטיפול עצמו היה נהדר וכנראה שנחזור לשם גם לטיפולים נוספים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש שהמוסך הזה לא מקבל את הקרדיט לו הוא ראוי, אנסה להרים קצת את המורל. :)

דבר ראשון, הם היו היחידים שנגעו בקליאו ספורט שלי במשך ארבע השנים שהיא הייתה בבעלותי.

מיותר לציין שהרכב היה במצב של מוצג מוזיאוני הרבה בזכות המוסך המדובר.

דבר שני, כשאבא שלי רכש 407 ישר ידעתי למי להפנות אותו וגם הוא הפך ללקוח מרוצה.

דבר שלישי, למרות שאני מטפל בVAGיות שלי בשלוש שנים האחרונות במוסך רון, אני תמיד קופץ להגיד שלום וסתם לשתות קפה בשאפט כשאני בסביבה, זה בטוח אומר משהו על האנשים שמנהלים את המקום.

רק אל תבואו עם C5, דודי אלרגי. ;)

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...