Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קיימות מצלמות/מכמונות פעילות בין מחלף זכרון למחלף קיסריה על כביש החוף?

שימו לב! השרשור הזה בן 4760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון להיום, אין שום מכמונת קבועה בקטע זה. יחד עם זאת, לעתים מוצב שם מארב לייזר/מולטנובה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שאני שואל היא בגלל שנסעתי במקטע הנ"ל בשלישי האחרון בסביבות 21:00 לכיוון דרום (נתיב ימני לכל אורך המקטע), כשאני לבד בכביש ובספק אם גירדתי את ה 110 קמ"ש (מהירות מותרת באיזור הנ"ל היא עדיין 90, עכשיו כשאני בודק בדיעבד), כשלפתע אני מבחין בהבזקות שמקורן ככל הנראה מצידי הימני והן משתקפות ע"ג קיר הבטון המפריד בין כיווני הנסיעה. את מקור ההבזקות לא ראיתי, רק את ההשתקפות על הקיר.

היה סשן של 2-3 הבזקות למיטב זכרוני, בהפרשים של כמה מאות מטרים אחד מהשני. לא הבחנתי באף רכב העומד בשולי המקטע המדובר. מוזר ביותר.

האם מולטנובות ניידות מבזיקות בלילה?

תודה שוב, בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה מול הכפר ג'סר א-זרקא - אני לא חושב שיש שם שוליים רחבים מספיק עבור ניידת.

אם זה לאחר הכפר ( לכיוון דרום ) אז יש מצב יותר טוב שזו הייתה ניידת עם מולטנובה.

*דרך אגב - מה אומר החוק לגבי ניידת עם מולטנובה בחשכה? האם חובה עליו לעמוד במיקום אשר יש בו תאורת רחוב? (כמו עם אקדח לייזר )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמה לא צריכה איזור מואר.

בהפעלת הלייזר צריך , כדי שהמפעיל יהיה לו קשר עין רציף עם הרכב הנאכף.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בזה ... היו 2 פלאשים אחד אחרי השני.מדובר בין מחלף אור עקיבא לקיסריה (אני נסעתי דרומה).

האירו את העצים שבצד השני.

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...