Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשיתי תאונה ביום ראשון - כמה שאלות

שימו לב! השרשור הזה בן 4799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, ביום ראשון עשיתי תאונה קטנה. נכנסתי עם הסוזוקי אלטו ב-5 קמ"ש בסובארו שנת 84 מאחורה.

בגדול הנזק של הרכב שלי הוא שולי, יש קצת שברים באיזור של המספר רכב מקדימה, לא משהו שרואים בעין אלא אם כן ממש מתעמקים. בוא נגיד שזה לא משהו שיפגע במחיר מחירון של הרכב ולא נראה לעין. ככה שאין לי צורך לטפל בזה.

יש לי גם תמונה של הסובארו וגם שם אין נזק גדול, ואולי התעקם קצת הפגוש האחורי.

בגלל שזאת התאונה הראשונה שלי (ומזל שהיא ממש קטנה) הייתי קצת המום בהתחלה ולא ידעתי יותר מדי לעשות.

מה שגם הנהגת נכנסה ללחץ בגלל שהרכב שלה נכבה ופחדה שהוא לא יתניע לה (איזה שטויות..) ורק הלחיצה אותי עוד יותר,

הנהגת לקחה ממני את כל הפרטים ואני לא ביקשתי ממנה כלום, ככה שכרגע נותרתי רק עם מספר רכב.

משיחה שלי עם סוכן הביטוח הוא אמר להתקשר אליה ולבקש ממנה שתסגור את העניין מבלי להפעיל ביטוח.

כי הביטוח שלי הוא בין 17-21 וגם אני יש לי השתתפות עצמית גבוהה..

מאז עברו יומיים, טרם השגתי את השם שלה והמספר שלה (עובד על זה) ואני לא יודע אם היא הפעילה את סוכן הביטוח שלה או לא.

כמה שאלות:

1. אם היא הפעילה את הסוכן, יש דרך חזרה ? ביטול התביעה ?

2. הכוונה שלי היא שהיא תלך למוסך ותבקש הצעת מחיר ואני אשלם.

3. צרפתי תמונה שצילמתי של החלק האחורי שלה, הכל נראה בסדר. כל פניה שלה לביטוח זה רק נסיון להוציא תיקון או כסף.

איך הייתם מציעים לי לפעול עכשיו ? לאן ממשיכים מכאן ?

תודה לכם כי כל הסיפור קצת חדש לי.

subaro.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון אל תילחץ. 8) תאונות קלות כאלה קורות.

האם הודית באשמה? מבחינת הביטוח אתה אשם? (אני יוצא מהנחה שכן)

הדבר הכי טוב בשבילך:

כמו שהציע לך סוכן הביטוח, לדבר עם הנהגת ולסכם איתה את עלות התיקון בלי שהיא תפעיל את הביטוח. כנראה שזה עדיף גם לה כי תוכל להעביר לה את הכסף מיד ולחסוך זמן לשניכם.

במקרה של רכב כזה גם החלפה של כל הטמבון לא אמורה להגיע לסכום ההשתתפות העצמית שלך.

מקרה פחות טוב:

היא הפעילה את הביטוח, אתה יצאת אשם ועלות התיקון נפלה עליך. עדיין כנראה יצא זול יותר מההשתתפות העצמית, אבל תהיה לך תביעת ביטוח שאולי תעלה לך את הפרמיה לשנים הבאות. חבל אבל לא סוף העולם.

במקרה הכי גרוע:

היא הפעילה את הביטוח, עלות התיקון אסטרונומית כי היא הלבישה עליך תיקונים של כל הרכב - ואז אתה תשלם את ההשתתפות העצמית שלך.

1. אם היא הפעילה את הסוכן, יש דרך חזרה ? ביטול התביעה ?

היא יכולה לבטל את התביעה.

מה שגם הנהגת נכנסה ללחץ בגלל שהרכב שלה נכבה ופחדה שהוא לא יתניע לה (איזה שטויות..)

לא שטויות. גם לי היה רכב ישן שהיה מניע לפי מצב הרוח שלו. וזה די מלחיץ.

Seat Leon 1.4TSI, Manual

--

Will Vag-Com For Food

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הכי גרוע:

היא הפעילה את הביטוח, עלות התיקון אסטרונומית כי היא הלבישה עליך תיקונים של כל הרכב - ואז אתה תשלם את ההשתתפות העצמית שלך.

מה שגם הנהגת נכנסה ללחץ בגלל שהרכב שלה נכבה ופחדה שהוא לא יתניע לה (איזה שטויות..)

לא שטויות. גם לי היה רכב ישן שהיה מניע לפי מצב הרוח שלו. וזה די מלחיץ.

תודה ידידי, איך העלות תיקון יכולה להיות אסטרונומית על פגיעה קלה בפגוש האחורי ? אין את חברת הביטוח מהצד שלי שתעמוד בצד שלי ותציג את התמונה שצילמתי ותראה שזהו הנזק היחידי שעלול להיות ?

איזה עוד נזקים יכולים להיות מפגיעה מאחורה ?

היא חשבה שהגיר שלה התקלקל מהפגיעה היות ואחרי הפגיעה הרכב שלה נכבה. אמרתי לה את סתם נכנסת ללחץ תנסי להתניע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ובוקר טוב

oriaha - אני חושב שאתה צריך לנסות להשיג את המספר שלה ולדבר איתה באופן אישי ולסגור את זה,

אם יש לך לפחות מספר רכב זה יכול לעזור. תיגש למשטרה ותבקש מהם את הפרטים של הבחורה,

לא נראה לי שהם יתערבו כל עוד אתה אומר שאתה רוצה לסגור איתה את הנזק,לפי מה שאני יודע

הם לא מתערבים בזה. רק במקרים קשים יותר! ,זה יראה שאתה בסדר ויתנו לך,וגם אם לא,תשאיר

את המספר שלך ותגיד להם שיצרו איתה קשר ושהיא תחזור אלייך למספר הזה.

תראה בדרך כלל בחורות אוהבות "לנפח עיניינים" תלוי גם איזה בחורה,גם אם אתה לא הייתה אשם

תמיד יכניסו דברים שלא קשורים!

* תראה גם אם היא לא תרצה להגיע איתך להסכם ולסגור איתך את זה בצורה יפה

תמיד יש לך אפשרות להפעיל את הביטוח,זה לא כזה נורא,כל עוד הכסף מדבר

כאן אז עדיף שזה כסף ולא דבר אחר. בשביל זה אתה משלם הרבה כסף לביטוח,תן להם

לשבור איתה את הראש.הם צריכים להילחם בשבילך!

בהצלחה ויום טוב,ואל תקח את זה באופן קשה,תאונות קורות לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר דיברתי איתה, הסברתי לה את המצב באופן עקרוני.

היא "לא רוצה להוציא ממני יותר מהנזק" אבל היא רוצה לעשות בדיקה לרכב לראות מה עוד ניזוק (היא חושבת שבגלל שנכבה לה המנוע יש איזה כשל מכני)

סביר להניח שלא יהיה כשל מכני, וגם אם היה סביר להניח שהוא היה קודם - יכול להיות שרוצה לתפוס על זה טרמפ ?

מה עושים במצב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני שהיא תרצה לבדוק את הרכב במוסך.

אם הפגיעה באמת קטנה כמו שאתה מתאר כנראה שלא ימצאו שם כלום.

אם איכשהו מצאו עוד תקלות (או שרוצים "לתפוס טרמפ") ועלות התיקון יקרה לך מדי - תגיד לה שתפעיל את הביטוח.

חברת הביטוח שלה תשלח שמאי להעריך את הנזק, חברת הביטוח שלך יכולה גם כן לשלוח שמאי (תדאג לתת להם את התמונות ואת כל הצד שלך בתאונה!) וכנראה שהכל עדיין יסתיים בפחות מההשתתפות העצמית שלך.

לפי הסיפור שלך לא נשמע שהיא מנסה להלביש עליך דברים אבל דרך הפורום אי אפשר לדעת.

Seat Leon 1.4TSI, Manual

--

Will Vag-Com For Food

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...