Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בשעה טובה קיבלתי את ה-imac זקוק לטיפים והמלצות

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 4841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ללא ספק המאק היא החבילה המורכבת הכי טובה שיש בשביל מחשב שהוא פרופר לעבודה פשוטה.

מצד שני אדם צריך WORD, PP, EXCEL ואינטרנט אז למה להוציא הון כשיש אותו זבל ב400$...

מאק זה מאוד טרנד ומאוד מותג ודווקא הדוגמה שהבאת על הקולג' האמריקאי מאששת את זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קצת מזכיר לי את מילחמות צרפת יפן שהיו נהוגות בפורום הזה אבל אנסה לתת דוגמה.

מהעבודה יש לי לנובו T400 עם בדיוק אותו המעבד שיש לי ב-macbook pro 13

לשניהם יש מספיק זיכרון ועדיין ה מק זריז מה לנובו שזה מדהים. אני כחובב צילום מעריך את יכולות המק והתאמתו לפוטושופ וכלים אחרים. זו בדיוק הסיבה למה הוא נקנה.

אצלי בבית הוא החליף X60 בן 4. כל אחד בוחר את מה שמתאים לו. מומלץ לבחור בראש פתוח

זאב

Mazda MX-5 NC RWD

Subaru Forester 2.5 Sport AWD

BMW R1200GS Adv

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס - בדיוק כמו למה בן אדם קונה מכונית יוקרתית חדשה כשיש היונדאי I10 ב60 אלף ש"ח.

קצת בשביל ביצועים וקצת בשביל איכות חיים.

לגבי הטרנד - מה שאני אומר מצביע על מגמה של יותר ויותר מעבר למק.

סה"כ הם כרגע יצרן המחשבים השלישי בעולם (טיפוס מהמקום ה7 כמדומני) והלפטופים השני בארה"ב כמה שאני זוכר.

טרנד זה אופנה , משהו זמני שמתחלף , פה אתה רואה מגמת עליה אחידה.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי מקבוק פרו מודל 2006. אני עובד בעיקר על תוכנות גרפיות כאלה ואחרות, ועיבוד תמונות.

עובד הרבה יותר זריז וחלק מפיסי מקביל, ואף מכאלה חזקים יותר על הנייר.

במחיר בו קניתי אותו (יד שניה) הייתי יכול לרכוש מקסימום נטבוק. תמורה מדהימה לכסף.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני אדם צריך WORD, PP, EXCEL ואינטרנט אז למה להוציא הון כשיש אותו זבל ב400$...

במקרה שלי אני גר בחו"ל ורואה טלויזיה ישראלית דרך המחשב כך שחשוב לי מסך גדול יחסית ואיכותי (כי לא תמיד בא לך לראות בטלויזיה עצמה..) ולכן המק מתאים יופי מהבחינה הזאת, מה גם שהוא חוסך לי מקום כי הכל כבר בילט אין בתוך המסך ולא פחות חשוב- הוא חוסך לי המון חוטים (אני שונא חוטים מיותרים).

מעבר לזה, כמחשב הוא פשוט מצויין.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק המאק היא החבילה המורכבת הכי טובה שיש בשביל מחשב שהוא פרופר לעבודה פשוטה.

כדי שלא תצטרך לפרמט, לאחות, לרסט, או לנקות וירוסים מהמחשב שלך על בסיס קבוע.

יש עוד דברים כמו זמן עבודה על סוללה אם מדובר על נייד, או שממשק המשתמש הוא מהטובים שקיימים בשוק, אם לא הכי טוב.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שלא תצטרך לפרמט, לאחות, לרסט, או לנקות וירוסים מהמחשב שלך על בסיס קבוע.

אם לא תתקין כל תוכנה וכל טולבר שאתה רואה להורדה באינטרנט, לא תצטרך לעשות את זה גם בWINDOWS.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תתקין כל תוכנה וכל טולבר שאתה רואה להורדה באינטרנט, לא תצטרך לעשות את זה גם בWINDOWS.

אני האחרון שיתקין דברים שכאלה. ועדיין משימוש שוטף עם שתי הפלטפורמות אני חושב שהOSX עדיפה.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו דווקא חבר טוב שעובד בגוגל בשוויץ, בתור מתכנט וראש צוות, סיפר לי שהם העיפו את כל המקים שלהם

רק בגלל שממש לא נוח לתכנט עליהם, יש לו עדין מק בוק חדש שמשמש בתור משקולת לניירות בבית (המחשב עדין באריזה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר טוב שעובד בגוגל מדווח "קצת" אחרת אבל נעזוב את זה בצד.

בכ"א , מק הוא האופציה היחידה כשרוצים לפתח למק ואייפון (XCode) והסביבת פיתוח למק היא כנראה הטובה ביותר שעבדתי איתה אי פעם.

שילוב של Unix מלא עם gcc ברקע עם סביבת עבודה גרפית ובונה ממשקים ברמה עולמית פשוט עוקפים כל קונפיגורציה אחרת שאני מכיר (בהשוואה לכל Visual Studio מאז 6 בערך ואקליפס) , כמובן שרק חבל שאפשר לפתח עם זה רק לפלטפורמות מק.

(צריך אקליפס לג'אווה, C++ ואנדרויד , ולהתקין חלונות עם Visual Studio לnet.)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להוריד למק תכנת יוטורנט כדי שאוכל להוריד סרטים אבל קיבלתי שגיאה שהתוכנה לא עובדת בסביבת דוס.

פתרונות ?

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להוריד למק תכנת יוטורנט כדי שאוכל להוריד סרטים אבל קיבלתי שגיאה שהתוכנה לא עובדת בסביבת דוס.

פתרונות ?

רוב הסיכויים שאתה מנסה להתקין את גירסת WINDOWS.

תוריד גירסת מק מכאן

http://www.utorrent.com/downloads/mac

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...