Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם זה הונאה ?

שימו לב! השרשור הזה בן 4849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם...

לפני כחודשיים קניתי רכב מסוג יונדאי לנטרה שנת 2000.

במודעה היה רשום שהק"מ של הרכב הוא 176000 ק"מ כשנפגשתי עם הבן אדם הכל נראה טוב ויפה גם לקחתי את האוטו למכר משפחה שיש לו מוסך וגם הוא אמר שהאוטו סבבה....

בזיכרון דברים הוא אמר לי לרשום שהוחלף מד אות רדיאטור וציריה.

לפני כמה ימים אני מקבל בדואר את הרשיון של הרכב לצורך טסט ורשום לי בצד שבתאריך 16/3/10 נרשם לאוטו 250507 ק"מ...

מזה הבנתי שהבריגו אותי...צלצלתי לבן אדם שקניתי ממנו את הרכב והוא טוען שהוא אמר לי את זה שהחליפו את הקילומטרז וזה גם רשום בזיכרון דברים בתור החלפת מד אות....

חיפשתי בגוגל וגם שאלתי מספר אנשי מקצוע מה זה מד אות ואין חייה כזאת....[מסתבר שזה מד אוץ...]

מה דעתכם ? יש כאן על מה ללכת לבימ"ש?

תודה :-( :-( :-(

תומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו הונאה?

כנראה שכן.

אם יש לך מה לעשות עם זה?

כנראה שלא.

הוא ידע מה הוא מוכר לך, ובגלל זה הוא התעקש שיהיה כתוב בזכרון הדברים שהוחלף מד אוץ.

האם בתאריך 16.3 שבו נרשם הקילומטראז' בפעם האחרונה הרכב היה בבעלות האדם שקנית ממנו? האם בזכרון הדברים מופיע בכלל הקילומטראז' של הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמודיעים לך שהוחלף מד אוץ לא משנה כמה האדם נחמד וחביב, צריכות להדלק לך נורות אזהרה שאולי מדובר בקומבינה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא רשום בזיכרון דברים הק"מ אבל זה מופיע במודעה שהוא פירסם....

אבל כאן אני צריך לתקן אותכם בזיכרון דברים רשום מד אות....ולא מד אוץ...

ואני כמעט בטוח שלא...כי מי שהעבירה את האוטו טסט שנה שעברה היית היד הראשונה של האוטו והוא היה יד שניה...

ואדם מהשורה אמור לדעת מה זה מד אות ???

אפילו אצל מר גוגל לא מופיע המונח הזה מד אות....

השאלה מה בבימ"ש יגידו על זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך את המודעה המקורית - זאת ראיה.

בעל מקצוע או להבדיל שופט, יכול להתייחס ל"מד אות" כטעות סופר ויבין שמדובר ב"מד אוץ".

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם זה שגיאת דפוס, ץ ו-ת צמודות במקלדת. זה שאתה לא ידעת מה זה מד אוץ לא כזה ביג דיל, למרות שברגע שראיתי שרשמת "מד אות" הבנתי מייד שהכוונה למד אוץ. לעומת זאת, זה שנרשם בזכרון דברים שזה הוחלף מבלי בכלל לברר מה זה, זה כבר אשמתך. אם היית יודע, היה ברור לך שזה כבר לא משקף את הק"מ האמיתי של הרכב.

בקיצור, מרמה? ממש לא. חוסר הגינות? אולי.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים, סלחו לי על אי הסכמתי איתכם.

אך איך איכשהו קשורה החלפת מד אוץ לקילומטרים הרשומים עליו?

הוא החליף? כנראה שהייתה בעיה, כל הכבוד לו.

מעבר לזה, כמובן שמדובר פה בהונאה אם מי שהחליף את המד עצמו, לא שיחזר את הקילומטרז' המקורי.!!!

לפותח השרשור. יש לך הוכחה שנאמר לך 176 קילומטרז'?

יש לך את המודעה המקורית? בזכרון דברים כתוב 176 קילומטרז'?

אם כן, הרי ברור שיש פה עילה לתביעה, ויש פה נוכלות ממדרגה ראשונה!!!!

אם אין לך איך להוכיח שבעל הרכב הצהיר על 176 אלף, כנראה שאכלת אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני חייב לציין שאתם מעלים חיוך על פני...

אז ככה בזיכרון דברים הוסף בכתב יד המד אות ויתרה מכך גם הקלטתי אותו כשצלצלי אליו לפני מספר ימים והוא עדין קורא לזה מד אות ולא מד אוץ....אז ככה שלא יכול להיות כאן טעות כתיב.

ואני יודע עכשיו מה זה מד אוץ כי בדקתי את זה לעומק....

כן יש לי את המודעה המקורית שהוא פירסם באינטרנט (מסתבר שמשתלם לשמור כל דבר)

וגם כששאלתי את הבחור למה הוא לא איפס את הקילומטרז כמו שהיה הקילומטרז המקולקל אז הוא התחיל לגמגם....

וגם גיליתי משהו חדש....

בזיכרון דברים רשום שהוא יד ראשונה והוא בדיעבד יד שניה....

תשאלו בטח למה לא בדקתי ברישיון...אז נכון טעות שלי הוא היה עם חבר שלו ששיגע אותי....

וגם דפק לי משחק יפה של הרישיונות של האוטו....

הוא בא עם הרישיונות של הבעלים הראשונים של האוטו הוא טען שפשוט הוא לא רצה לשלם כפל רישיונות אז הוא נשאר עם הרישיון שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני חייב לציין שאתם מעלים חיוך על פני...

הוא בא עם הרישיונות של הבעלים הראשונים של האוטו הוא טען שפשוט הוא לא רצה לשלם כפל רישיונות אז הוא נשאר עם הרישיון שלה...

מה?! כאילו הוא לא עשה העברת בעלות? לא הבנתי מה זה כפל רשיונות. פעם ראשונה שאני שומע דבר כזה.

ואיך אתה קונה רכב מבלי לבדוק אפילו את הרשיון שלו.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אדון בולגי קראתי את תביעתך ומבלי אפילו לשמוע את הצד השני ( איך אני בשבילך )

מה אתה רוצה שאפסוק לך

רוצה לבטל את העיסקה ( אתה אומר שהחבר שלך המוסכניק אומר שהרכב הוא סבבה ) או רוצה לקבל פיצוי.

האא אדוני השופט פיצוי אני רוצה .

האםם אומר השופט , לפי מחירון יד 2 רכב כמו שלך 170000 ק"מ שווה 14600 ש"ח

עם קילומטרג' 250000 שווה 13850 ש" כלומר 750 ש"ח. רשלנות תורמת 50 % למה ? ככה בודקים קניית רכב , כנס לקרספורום ותלמד משם יש דביק בנושא. הריני פוסק לך 375 ש"ח. אדון בולגי.

NEXT

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הרישון...

הוא טען שהבעלים הראשונים עשו טסט לאוטו בחודש מרץ וכמה ימים אחכ הוא קנה את הרכב ממנה ולכן הרשיון היה על השם שלה...

לא הגיע לו רישיון על השם שלו...

עד שלא מגיע הזמן לטסט הרי לא שולחים לך רישיון חדש..

ואם אתה רוצה שהרישיון יהיה על שמך הולכים למשרד הרישוי ומשלמם כפל רישיון ואז הרשיון על השם שלך...

ישה... אני רוצה שהוא יקח את האוטו בחזרה ויחזיר לי את הכסף+ הוצאות שהוצאתי על האוטו...

אם הייתי יודע שהאוטו עבר 250000+ ק"מ לא הייתי נוגע באוטו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים, סלחו לי על אי הסכמתי איתכם.

אך איך איכשהו קשורה החלפת מד אוץ לקילומטרים הרשומים עליו?

הוא החליף? כנראה שהייתה בעיה, כל הכבוד לו.

מעבר לזה, כמובן שמדובר פה בהונאה אם מי שהחליף את המד עצמו, לא שיחזר את הקילומטרז' המקורי.!!!

לפותח השרשור. יש לך הוכחה שנאמר לך 176 קילומטרז'?

יש לך את המודעה המקורית? בזכרון דברים כתוב 176 קילומטרז'?

אם כן, הרי ברור שיש פה עילה לתביעה, ויש פה נוכלות ממדרגה ראשונה!!!!

אם אין לך איך להוכיח שבעל הרכב הצהיר על 176 אלף, כנראה שאכלת אותה.

החלפתי את מד האוץ ברכבי כי רציתי מד אוץ עם מד טמפרטורת שמן שמגיע עם הדגם הבכיר יותר.

לדעתי "לשחזר" קילומטרז' זה לא משהו חוקי. במקום זה הלכתי למוסך מורשה יבואן והם הכניסו שורת הערה עם כמה קילומטרים צריך להוסיף כאשר בודקים את הקילומטרז' שהרכב עבר.

לא הכל בחיים זה רמאויות.

פותח השרשור - האם הוא אמר לך שהרכב עשה 176 או שרק בדקת בשעונים?

עדכון - ראיתי שרשמת שבמודעה היה רשום 176. אז הוא רימה במקרה הזה. יש לך את המודעה?

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...