Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רום כרמל טנדר - הגשמת חלום - יומן מסע ושיפוץ

און יעקבסון
שימו לב! השרשור הזה בן 1415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהצלחה בשיפוץ

דרך אגב ,

יש לי רום כרמל סטיישן שנת 78.

אם אתה זקוק לעזרה או למספר חלפים צור עימי קשר.

ירון מאיר

DSCN1506 (Large).JPG

DSCN1504 (Large).JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המאחלים, כמובן שאעדכן - יומן מסע או לא?

ולגבי הרעיון להפוך את הטנדר "למכונת דריפטינג", אני מודה שהרעיון חלף במוחי, אבל יצא משם (על הצד, כמובן) באותה מהירות ממש. לשעשועים מעין אלו הייתי מעדיף לשדרג פורד אסקורט לה פלטפורמה טובה בהרבה. לטנדר הזה השאיפות שלי הרבה יותר צנועות. את מנת חלקי בנהיגה במכוניות מהנות לנהיגה יש לי די והותר בעבודתי היומיומית. יחד עם זאת, אני משוכנע שאהנה מהנהיגה ברום כרמל בכל מקרה.

און

תתחדש על הקניה, הצלחה בשיפוץ - ותהנה(עד כמה שאפשר :wink:) מהנהיגה.

רגע...אולי בעצם מישהו מכין כאן מכונת דריפטים מטורפת8)

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להנות יופי גם מנהיגה איטית, בלי הגה כוח, מזגן או גיר אוטומט. :wink:

לא יכול להסכים יותר. האמת היא, במיוחד במכונית פתוחה, אבל גם ובמיוחד במכונית קלאסית ישנה לה יש נשמה.

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז עכשיו אפשר לחייך , הקונה התגלה בפני הציבור הרחב ! :lol:

און יקירי - המון הצלחה בשיפוץ הטנדר , אשמח אם השם ישאר - טינה טנדר

שכחת לציין כי החלק המרכזי במכירה היה הבטחתך לסיבוב בנסיכה .... :?

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להנות יופי גם מנהיגה איטית, בלי הגה כוח, מזגן או גיר אוטומט. :wink:

אפשר להנות יופי גם מנהיגה, לאו דווקא איטית, בלי הגה כוח, מזגן או גיר אוטומט (ויעיד הנחתום על עיסתו; ל-504 שלי אין אף אחד מהנ"ל), אלא שספרטניות לא בהכרח הופכת מכונית למהנה לנהיגה. מה כן הופך מכונית לכזו?

-מכלולי התפעול, קרי הגה, תיבת הילוכים, בלמים וכו' - בשילוב עם מאפייני הניהוג(אחיזת הכביש, התנהגות, משיכה, נוחות נסיעה, שיכוך וכו')

-מאפייני הנוחות הסטטית (מושב, תנוחת הישיבה, ארגונומטריה)

-ביצועי המנוע, תגובתו לדושה, גמישותו וצלילו

לשיטתי, שילוב כזה או אחר של הנ"ל תורם לתמונה הכוללת, האם המכונית מהנה או לא. מכונית לא חייבת להיות מהירה או "מתנהגת" על מנת להיות מהנה(אני מאד אוהב פיאט 500, דה-שבו או אמריקאיות משנות הארבעים/חמישים, למשל, אך סולד מחיפושיות). רום כרמל? לא כוס התה שלי, אך זו דעתי האישית בלבד.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבילך היא תמיד תשאר טינה ומאחר שעד כה מעולם לא קראתי לאף אחת ממכוניותי בשמות ולא תיכננתי לקרוא גם לטנדר בשם, מבטיח לך שלפחות במהלך מסע השיפוץ ישאר שמה בישראל "טינה". מי יודע, אנשים משתנים, לך תדע מה יהיה.

וכמובן, אני איש שמקיים הבטחות. בשונה מהיום בו היא עזבה את הצפון על נגרר, בבוא היום טינה תעלה בכוחות עצמה (איתי כמובן) צפונה ואתה תזכה לנהיגת מבחן כהלכתה. מקווה שזה לא יקח יותר מדי זמן.

און.

נו אז עכשיו אפשר לחייך , הקונה התגלה בפני הציבור הרחב ! :lol:

און יקירי - המון הצלחה בשיפוץ הטנדר , אשמח אם השם ישאר - טינה טנדר

שכחת לציין כי החלק המרכזי במכירה היה הבטחתך לסיבוב בנסיכה .... :?

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמיד אמרת שאתה מזדקן אז עכשיו גם הוכחת זאת :-D,

באם מדברים על שאתה תמיד לא צפוי אז אכן זה לא היה צפוי שזה החלום שלך אך מצד שני אפשר מאוד להבין אותך .

על הדרך אז שיהיה במזל יא קשיש :lol:

ואין עלייך !

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה בשיפוץ

דרך אגב ,

יש לי רום כרמל סטיישן שנת 78.

אם אתה זקוק לעזרה או למספר חלפים צור עימי קשר.

ירון מאיר

ואיפה הכחולה?!?:shock:

אגב, מכנית אין בין שלך ושלו יותר מדי חלקים משותפים- שלך עם מכניקה של פורד, שלו- הילמן!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...