Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות במגבר מונובלוק וסאבוופר

שימו לב! השרשור הזה בן 5135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ברשותי 3500 ש"ח,רציתי לקנות סאב ומגבר מונבלוק שיהיו מאוד חזקים אך הייתה לי התלבטות מאוד קשה בין שניי מגברים ושני סאבים, אם תוכלו לעזור לי בבחירה ולתת לי מענה נכון אני אשמח מאוד.אז ככה:

מונובלוק: jbl gto7001

2ohm:700rms

4ohm:425rms

או

cadence ZRS-6000D

2ohm:700rms

4ohm:400rms

סאב: זוג של jbl gto1202d בהתנגדות כוללת של 2 ohm

או

kicker S12L7 בהתנגדות של 2 ohm

אשמח לקבל מענה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבר הייתי קונה יד2 - לא חסרים מונו בלוקים טובים במחירים מצחיקים, סאב הייתי מחפש, פירלס חדש/משומש, ג'נסיס חדש/משומש, W6 משומש או IDMAX משומש או חדש תלוי בסכום ובגודל, נמכרים כמה כאלו בפורום יד2, הרמה שלהם הרבה יותר גבוהה ממה שהצעת.

שים לב : יש בפורום יד2 כמה סאבים חדשים במחירים מצחיקים.

AmpTw: Zapco Ref 200.2| AmpWoofer :Zapco Ref 350.2

| Processor: Alpine H701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'יקו היקר

לפי דעתי הקיקר ידפוק לך יותר חזק מהזוג אבל זה מה שאני חושב אנשים יכולים להגיד פה דברים אחרים

אבל יש לי סימן שאלה גדול איזה סוג שמיעה אתה אוהב וככה יהיה יותר אפשרי לתת לך מענה יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה שני סאבים DBXi-12 EARTHQUAKE

http://ahuvishay.co.il/aecommerce/c8009.php

תקנה מגבר מונובלוק משומש

או רוקפורד BD1001 ואז תעבוד ב-2 אום {ותרכוש את הדגם של הסאב עם הסליל הבודד}

או סאנדאון 1000.1 ואז תעבוד ב-1 אום {ותרכוש את הדגם של הסאב עם שני סלילים}.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד- אתה תופתע מהיכולות של הסאב הזה, אין מה להשוות אותו ל- L7.

אאל"ט, מישהו זכה איתו באחת מתחרויות ה- SQ שהיו פה בארץ, אני לא זוכר אם זה היה בעפולה או ב emma.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך, בפורום יד2 יש יותר מסאב אחד שמפורסם של IDMAX או PEERLESS או GENESIS במחירי בדיחה, ככה שלקנות סאב כזה אפילו אם חדש זה לטעמי טעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל חלף במוחי בדיוק מה שאתה חשבת, פשוט לפעמים צריך לחשוב מעבר לקופסא, אולי הבן אדם לא מכיר, לא יודע, הכניסו לו לראש שזה יותר טוב כי זה מה שנמכר הכי הרבה וזה מה שהחברים שלו מכירים, אנחנו אפילו לא יודעים מה מורכב אצלו ברכב, מה הוא רוצה לשמוע או אוהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאין לו רפרנס, על אף שאני לא מכיר מישהו שיגדיר את הפירלס כ"מאוד חזק" כפי שהוא ביקש.

אבל זה נכון שיש הרבה קיבעון.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מגדיר כחזק אם תרצה חזק יש סאבים בשוק שהם חזקים - IDMAX 12" בודד יכול לעשות הרבה רעש ועדיין להשמע טוב ולא חסרים עוד סאבים כאלו ואחרים כמו הW6 לדוגמא וכו' - אין יותר מדי מידע על מה יש ואין לבחור ככה שקשה לעזור לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם על העזרה אך עדיין לא קיבלתי מספיק מידע כדי להחליט.

בכל מקרה הייתי מעדיך שתחשבו על סאב אחד שיכול לתת לי עוצמה חזקה עם מגבר מונו שיוציא לו 700 rms .

(אם אפשר לקבל מידע כמו rms וטווח תדרים של הסאב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...