Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיויק 5 דל' Vs מאזדה 3 2.0

133hp
שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שתיהן חדשות מהחברה,שתיהן 5 דלתות

להונדה מנוע 1.8 עם 140 כ"ס (אוטומטית!) לעומת מנוע 2.0 במאזדה בעל 150 כ"ס, האם זה אומר שהמאזדה מהירה יותר?

שני הרכבים מאוד אמינים וסחירים,המאזדה אולי מאובזרת מעט יותר (סאנרוף) אך ההונדה לטעמי הרבה יותר יפה ומיוחדת

אז על איזה רכב אתם הייתם ממליצים?

אשמח לשמוע חוות דעת גם מבעלי ההונדה

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מחפש באוטו? שיהיה מאובזר? שיראה טוב? שיהיה חזק?

מאזדה 6 היא אופציה? היא הרבה יותר מאובזרת ובנוסף ממש חזקה.

בעיקרון אתה תהנה משני הרכבים הנ"ל. אני הייתי הולך על ה-3 מניסיון מאזדה יותר נוחה על הכביש בפניות ועדיין רכב זריז מאוד. אבל השאלה האמיתית היא איך זה יושב עליך. אני הייתי ממליץ לך ללכת לנסיעת מבחן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה 6 ממש לא יותר מאובזרת בגירסת ה-2 ליטר, אם כבר ה-3 ספיריט מאובזרת יותר.

אגב בתחום הזה ההונדה די דלה וכדי להגיע לרמת איבזור דומה לשל המאזדה צריך לעלות לרמת הגימור הגבוהה יותר וזה עולה ביוקר.

אני ממליץ לערוך נסיעת מבחן בשני הרכבים ואז להיכנס גם לשיקולים הכלכליים.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,מסכים איתכם שהמאזדה יותר מאובזרת אך מדובר בתוספות לא כ"כ קריטיות עבורי (סאנרוף+מגנזיום)

מדובר בשתי מכוניות מצוינות שאני בטוח שנוסעות מעולה (יחסית לקבוצה כן ?!) אבל כמה מאזדה 3 יש על הכביש? המון.... עד כדי כך שכשאני חושב אם לקנות אחת כזאת (אפילו שהיא לא הגרסא של הליסינג) אני מתבאס מזה.

לעומת זאת ההונדה הרבה יותר יפה וייחודית על הכביש ובסיכום גרסאת הבסיס עולה כ-5K יותר מהמאזדה (כולל מגנזיום)

לבחור שאמר שהמאזדה יותר זריזה, ע"פ מה קבעת את זה? כי ע"פ נתוני יצרן התאוצה של ההונדה קצרה יותר - 10.2 לעומת 10.4 לא הבדל משמעותי אבל בכל זאת....

חשבתי דווקא שהתגובות להונדה יהיו יותר אוהדות... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקנה את המאזדה בגירסת ה-5 דלתות תתיקל בפחות כאלה על הכביש.

האם בשביל עניין הייחוד שווה לך לרכוש רכב מאובזר פחות ויקר יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שהמזאדה,מתנהגת טוב יותר,יותר יפה,מאובזרת בהרבה רמות מעל ההונדה,מנוע נמרץ יותר,סקסית על הכביש,פשוט אחד הרכבים שהייתי קונה,וגם יותר בטיחותית+אפשרות טיפטרוניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בשתי מכוניות מצוינות שאני בטוח שנוסעות מעולה (יחסית לקבוצה כן ?!) אבל כמה מאזדה 3 יש על הכביש? המון.... עד כדי כך שכשאני חושב אם לקנות אחת כזאת (אפילו שהיא לא הגרסא של הליסינג) אני מתבאס מזה.

לעומת זאת ההונדה הרבה יותר יפה וייחודית על הכביש ובסיכום גרסאת הבסיס עולה כ-5K יותר מהמאזדה (כולל מגנזיום)

באת לקבל יעוץ או לפתוח שרשור כדי לשכנע את עצמך שעדיף הונדה? כי הרוב המוחלט (כולל אני) היו הולכים על המאזדה כי זו הבחירה הטובה מבין ה-2 הללו (ולא אוסיף לפרט כי פירטו לך את רוב הסיבות מעל). למרות שהיתרון המשמעותי לטובת ההונדה היא הצריכת דלק הטובה שלה לעומת הצריכת דלק היחסית גרועה של המאזדה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,מסכים איתכם שהמאזדה יותר מאובזרת אך מדובר בתוספות לא כ"כ קריטיות עבורי (סאנרוף+מגנזיום)

לבחור שאמר שהמאזדה יותר זריזה, ע"פ מה קבעת את זה? כי ע"פ נתוני יצרן התאוצה של ההונדה קצרה יותר - 10.2 לעומת 10.4 לא הבדל משמעותי אבל בכל זאת....

חשבתי דווקא שהתגובות להונדה יהיו יותר אוהדות... :)

תעשה בהם נסיעת מבחן ותחליט בעצמך מי יותר זריז ובכלל מי יותר מוצא חן בעיניך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי.

אם אתה מתלבט אך ורק בין השתים שציינת- לך על המזדה 3 - מתקדמת יותר, גיר טיפטרוניק- מה שאין בהונדה.

בנוסף, בהונדה יש הרגשה שאתה יושב ממש על הכביש.

אגב, אם אתה רוצה מכונית באותו סדר גודל של מחיר אך משובחת יותר- ממליץ בחום על סקודה אוקטביה 1.8 טי.אס.איי בעלת גיר מתקדם די.אס.ג'י 7 הילוכים.

מדובר במכונית מאוד מהירה, יושבת היטב על הכביש, בעלת נתוני הספק ומומנט של רכב מ"סגמנט" הרבה יותר יקר.

ממליץ בחום.

אהרן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהן חדשות מהחברה,שתיהן 5 דלתות

להונדה מנוע 1.8 עם 140 כ"ס (אוטומטית!) לעומת מנוע 2.0 במאזדה בעל 150 כ"ס, האם זה אומר שהמאזדה מהירה יותר?

שני הרכבים מאוד אמינים וסחירים,המאזדה אולי מאובזרת מעט יותר (סאנרוף) אך ההונדה לטעמי הרבה יותר יפה ומיוחדת

אז על איזה רכב אתם הייתם ממליצים?

אשמח לשמוע חוות דעת גם מבעלי ההונדה

תודה!

ה3 ספורט ספיריט זולה יותר מהסיויק ברמת האבזור הבסיסית ביותר שלה ו...:

מגיעה עם מנוע חזק יותר

גיר אוטומט-טיפטרוניק לעומת רובוטי בסיויק

לסיויק אין גלגל ספייר

ה3 מגיעה עם סאנרוף,בקרת שיוט,פנסי ערפל,מגנזיום 17"מקוריים עם צמיגים בחתך נמוך,מראות מתקפלות חשמלית,צבע מטאלי ללא תוספת תשלום,בקרת אקלים מפוצלת לעומת ב"א כללית בסיויק,הגה מעור,שליטה על הרדיו מההגה,תמיכה לגב תחתון,שלדה טובה יותר,הגה טוב יותר,בטיחות 5 לעומת 4 כוכבים,הסיויק כבר בסוף ימיה בעוד שה-3 החדשה יצאה לפני שנה.

עוד משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטן, במהלך מתיחת הפנים שעברה הסיויק בשנת 2008 הוחלף הגיר הרובוטי המטריד בגיר זהה לזה של גירסת הסדאן, גיר 5 הילוכים אוטומטי למהדריןף חלק מאוד שתורם לצריכת הדלק שאגב גרועה מזו של הדגם הרובוטי אך טובה בפני עצמה.

שבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמכונית - ה-3 עדיפה כמעט בכל פרמטר. אבל היא כל-כך נפוצה והסיוויק כל-כך יפה וייחודית (בפנים ובחוץ),

שאני בהחלט מבין למה אתה פוזל לכיוונה. אז כאמור - אם יש לך חיבה מיוחדת לסיוויק לך על זה, היא אמנם

פחות טובה אבל לפעמים "מותר" להתפשר בשביל לרכוש את הרכב שבאמת עושה לך את זה. ובמיוחד כשהפשרה

איננה נוראית, כפי שבמקרה הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמכונית - ה-3 עדיפה כמעט בכל פרמטר. אבל היא כל-כך נפוצה והסיוויק כל-כך יפה וייחודית (בפנים ובחוץ),

שאני בהחלט מבין למה אתה פוזל לכיוונה. אז כאמור - אם יש לך חיבה מיוחדת לסיוויק לך על זה, היא אמנם

פחות טובה אבל לפעמים "מותר" להתפשר בשביל לרכוש את הרכב שבאמת עושה לך את זה. ובמיוחד כשהפשרה

איננה נוראית, כפי שבמקרה הזה.

מסכים 100% אם כבר קונים מכונית אז שתהיה אחת שעושה לך את זה ולא יימאס ממנה מהר מדי. ברור לכולנו שאתה נוטה לכיוון הסיוויק ורק אם היא תהיה הרבה יותר גרועה מהמאזדה אתה תוותר עליה, אני אומר שהייחוד של ההונדה בחלק מהמקרים שווה את ההתפשרות ולפחות לדעת שקנית משהו מיוחד ולא הלכת עם העדר. תעשה נסיעת מבחן בשניהם, מי יודע אולי בסוף באמת תאהב יותר את המאזדה, שווה לבדוק את שתיהן.

:turn-l: יש לי סחרחורת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...