Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט 316 V8 מחודש

M535I
שימו לב! השרשור הזה בן 5326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 112
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה ספוילר זה???? :shock:

אלוהים ישמור הוא מכאיב בעין! למה לרתך שאריות ברזל שרק יאטו את הרכב? זה נראה כמו כף של בובקט...

הפרוייקט מדהים והיצירה מדהימה עוד יותר, למה להרוס??

עריכה:

מרוב תשומת לב לספוילר, לא שמתי לב לפגוש הקדמי... סחטיין, הוא משלים את מראה הטרקטור.

אבל זו רק הדעה שלי... בהצלחה!

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, נאלץ לחזק את את זה שמעלי ואת התימני שמעליו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלוס גדול על יחידת ההנעה

מינוס גדול עוד יותר על הצבע ועיצוב הבודי שלא נאמר מזעזע משהו

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שזהו רכבך ואתה רשאי לעשות בו מה שתרצה..

אבל לדעתי,מבחינת עיצוב כמובן,הגעת לשלב של doing it wrong :roll:

עם ההיכרות שלי עם הסיוויק (בניד פור ספיד) הייתי אומר שזה אוטו לא רע גם לסיבובים :wink:.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המצלמה לא יכולה להעביר את הצבע במלואו, במציאות הצבע יראה הרבה יותר יפה!!:-)

בקשר לספויילר, אני גם חושב שכדי להוריד, גם מבחינה אווירודינמית זה פשוט אבל.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברה

אני אישית מודה לכם על הכנות שלכם,כל אחד רואה את הרכב אחרת.

המוצר לא גמור עדיין יש עוד מה לעשות, אבל אני מבין שהספויילר ממש מציק לכם... :shock:

בכל מיקרה תודה רבה אנחנו נמשיך לעדכן את ההמשך לילה טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר'ה המתרעמים.

אני לא מסתיר מכם את הסתייגותי הראשונית מהמראה הכללי,והבעתי את זה כבר בפני הבעלים. עופר השיב לי בזו הלשון:

"כל הרעיון ביסודו הוא בלתי שגרתי והמטרה בלתי שגרתית ,אז למה שהרכב יראה שגרתי? " .

אני מוכרח להגיד שתשובתו מתקבלת על הדעת.(שלי לפחות)

מעבר לצעקנות והוולגריות שבעיצוב -אם נקרא לזה כך-המראה הנוכחי של ה-E30 הוא מתכון למפגשים תכופים ובלתי נעימים עם כחולי המדים ,וזה ללא צל של ספק.יחד עם זאת אל לנו (ולי) לשכוח כי רכב זה הינו ייעודי ותכליתי ,ובוודאי שלא למטרות קניות של סוף שבוע בחצי מחיר.

גם החצאית הקדמית תקבל ממני התייחסות,שכן מפאת אילוצים טכניים שלא פורטו כאן היה צורך בתקנתה במימדים הקיימים.

אפרופו אילוצים, אישית אני לא משתתף בתכנון או בעבודות כפיים עקב אילוצים, אבל עוקב ומבקר אצל/את הבעלים של הפרוייקט,ומשתדל להיות אובייקטיבי.

אני חייב לציין שהערתו של רון לגבי המנעולים הקדמיים (או אי פרוקם,ליתר דיוק) היתה במקומה.

הצדק איתך.

תודה לכל המגיבים.

מועדון BMW ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן ,כבר הרבה זמן לא שמעתי מכם וחשבתי שהפרויקט ננטש אבל הינה הוא חיי וקיים.

מעט בעיניין לעיצוב ,הצבע נראה דווקא טוב (עם תראו את התמונה בגדול תיראו שזה צבע מאוד מיוחד) ,אך אני חייב להסכים עם כל חבריי לפורום שהספוילר פשוט נראה רע ,ומה המעט שאני מבין גם ניראה לא יעיל מבחינה אווירודינמית (מה שאומר שהספוילר מיותר )

חוץ מזה הכל ניראה מעולה ,רק הייתי ממליץ להוסיף קשת לגלגלים ,זה יעשה את המראה יותר ספורטיבי ומתאים לטבע של הרכב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר'ה המתרעמים.

חלילה, זה כמו שתיקח בחורה יפה ותעשה לה קרחת.

אין טעם ואין הגיון.

ומעל לכך, לא משנה איך הרכב יסע \ ישמע \ ירגיש עם איך שהוא נראה אתה מזמין לעצמך כמות לא מבוטלת של בוחני תנועה ושל שוטרים משועממים שרק יחכו לכסח אותך ורק בגלל הכף של השופל בחזית והכף של הבובקט על הבאגאז'...

לבעל הרכב, אני מוריד בפניך את הכובע על הפרויקט. באמת. אני יודע את מידת ההשקעה הכרוכה בדבר כזה, אבל יש דברים שלא עושים כי זה מוריד מערכו הסנטימנטלי של הרכב BIG TIME!!! ואל תשכח את התנגדות האויר הפסיכית שתהיה לך עם התוספות הביזאריות האלו.

אני יגזים קצת ויגיד שהאוטו נראה כמו הבדיחות ששולחים לי במייל...:roll:

בכל מקרה, אין לי כוונה להעליב אלא רק להאיר ולהעיר. אישית אני מת לשמוע את הרכב ומאמין שיש לך משהו נדיר ביד, זה עדיין לא מאוחר להוריד את הברזלים המיותרים.

בהצלחה, אני אמשיך לעקוב אחרי הפרוייקט המושקע הזה.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוייקט מדהים,רק חבל שהרפיטיישן שלו יורד לאחר התקנת הספויילר המזעזע הזה,תזהרו כשאתם מעבירים הילוכים שהאוטו לא יעלה על 2 גלגלים מהכובד.

עכשיו ברצינות,הכל טוב ויפה,אבל הספויילר ממש לא במקום.

דעתי ודעת רבים,קחו לצומת לבכם.

ח חי חיפ חיפו חיפושית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב חברים

אתמול בלילה ירדתי לעסק לעבוד על הרכב, הרכבתי את המיתלה האחורי וגשר קידמי כולל תושבות המנוע.

נגיע לעיקר, ישבתי עם כוס קפה וכמו שראיתי ''הכף של השופל מאחורה לא מתאימה!!! .

בכל מיקרה תודה על התגובות.

כמו כן העדכן את המשך העבודה על הרכב ושבת שלום לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...