Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרטתי את כל האוטו בעת שטיפתו - מה לעשות?

שימו לב! השרשור הזה בן 5752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתרשם מהתמונה שזה הצבע מהאוטו ששרט את שלך.

במידה ואני טועה, וזאת שריטה בצבע שלך, הספוגית העלימה לחלוטין את השריטה? יש לך איזה תמונה מעכשיו של אותו איזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פוליש טוב +שמרטוט מכותנה+3 שעות בערך של עבודה ורוב השריטוט יירדו....

יותר נזק מזה אתה לא תגרום...

דוגמה של פוליש טוב:

DSC00081.JPG

If there is a car in front of you, you are going too slow... :-D:drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השריטות המרכזיות אתה מתכוון לאלו שעל התא מטען?

כן.

לפי מה שניתן להתרשם הצבע מטאלי,

אבל לא בטוח אם זה אפקט שנגרם מהשריטות.

אתה מכיר הכי טוב את הרכב שלך -

האם היו לו מעין "נצנצים" שכאלה:

6431qx.jpg

או שהוא היה פשוט חלק?

צבע חלק זה צבע רגיל,

צבע עם "נצנצים" - מטאלי.

שוב, במידה ואין לך ניסיון, הייתי ממליץ לגשת לבעל מקצוע,

אולי אפילו לדיטיילר במידה והמחיר יהיה סביר,

כדי להוציא את המיטב מהמצב הנוכחי של הצבע.

בכל אופן - במקרה של idango,

פשוט היו על הרכב שלו שאריות צבע של רכב אחר,

ולא נפגע הצבע ברכב שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב , בבקשה תתעלם ממי שהמליץ לך על "ספוגית הפלא" .

היא עזרה להם להסיר "זיהומים" שהיו על פני הצבע , וגם אז עדיף להשתמש בווקס "רגיל" (בווקס רגיל קיימים חומרי שחיקה וניקוי שעוזרים לנקות את לכת \ צבע המכונית ומטשטשים את הפגמים בהם) \ פלסטלינה \ פוליש ורק אם אין ברירה אז מסיר שריטות .

המקרה שלך הוא לא אותו המקרה , ואתה יכול לראות לבד שמה שעשית זה לשרוט את הלכה , והמתמונות נראה שבתא המטען גם שרטת את הצבע וחדרת עד ליסוד .

את השריטות השטחיות שנוצרו תוכל להסיר באמצעות פוליש עדין , הרעיון הוא להסיר מעט (2-3 מקרונים , זה הרבה וכולי תקווה שלא תצטרך יותר מזה) משכבת הלכה .

את השריטות העמוקות יותר , אם אני באמת צודק ויש כאלה על מכסה תא המטען , לא תוכל להעלים לחלוטין אלא רק לטשטש אותן מעט באמצעות חומר אגרסיבי כגון מסיר שריטות .

אני אישית הייתי צובע עם מכחול , התוצאה לא תהיה יפה בכלל (למרות שלטעמי תהיה עדיפה מלהשאיר צבע יסוד חשוף) , אבל היא תמנע נזקים באזור (התקלפות עתידית של הלכה מסביב לפגיעה , התחמצנות מסביב וכו') .

אחריי כל מה שנאמר , אני מצטרף להמלצה של וולו 240 וקונדסון , עדיף שתפנה לבעל מקצוע .

התהליכים שתיארתי לא קשים לביצוע , אבל דרושה מיומנות רבה כדי לעשות אותם ולהגיע לתוצאות יפות , גם צבע המכונית האדום לא יקל להשגת תוצאה טובה .

מקום כמו קלין קאר בהנהלתו של אמיר או בעל מקצוע כמו קוסטה יכולים לעשות לך פלאים , אני נוטה לבעל המקצוע שכן רק הוא עובד על המכונית ולא העובד שזמין באותה העת (אבל המחיר יהיה כפול) .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיגעתם אותו , חייל יקר גש לסופר זה עולה בערך 10 שקל ויקח לך 2 דקות עבודה!זהו! אני הסתובבתי עם השריטה הזאת חודשיים!!! ואני שוטף את האוטו אצל בעל מקצוע כל שבועיים שלוש - וכל פעם שהוא ראה את השריטה הוא אמר לי שצריך ווקס , ביום שישי בהיר לפני שבועיים לא הספקתי להגיע לשטיפה בזמן אז שטפתי את האוטו לבד , התחלתי לחפש בבית חומרי ניקוי שיתאימו לי וראיתי את ספוגית הפלא לקחתי - אלוהים ישמור לא האמנתי ליכולות של הספוגית - זה לא נשמע אמיתי או נשמע מגוחך - עובדה שמישהו אחר גם מסכים איתי וגם צילם ספוגית והעלאה תמונה .. אז תבחר להתעלם - מדובר בכיס שלך ... בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

idango: ספוגית הפלא , אולי יכולה להוריד לכלוך קשה לניקוי(כמו צבע של רכב אחר) אבל היא לא תוריד שריטות..

If there is a car in front of you, you are going too slow... :-D:drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IDANGO,

אתה מתבקש להפסיק ליעץ דברים לא נכונים.

בתמונה שפרסמת רואים בברור שיש לך מריחה של גומי (סביר להניח מטמבון של רכב אחר) על הצבע.

אצל פותח השרשור הבעיה היא אחרת לגמרי והיא כוללת שריטות בצבע, שתי תופעות שונות לחלוטין.

בכל מקרה, אני לא הייתי מעלה את ספוגית הפלא על הצבע שלי, היא אגרסיבית מידי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעביר יד על השריטה, אם אתה מרגיש פאזה (הבדל גובה) אז גם טיפול דיטיילינג הכי טוב בעולם לא יעזור לך.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ... הבנתי אותכם , אני סיימתי את דברי , מר שורט יקר ... תעשה מה שנראה לך אבל תנסה את הספוגית .. רק תנסה...

וטוב שכך !

לפותח השרשור אל תנסה את ספוגית הפלא על הרכב !

אני עובד בחברה שמשווקת את המוצר !, זה פטנט שמבצע את אותה הפעולה כמו נייר זכוכית, רק שהשיוף של הכרית הרבה יותר דק !.

תקשיב למה שיעצו לך קנה ווקס מאוטו דיפו ותתחיל למרוח . ( חברים יקרים אני לא מבין למה אסור להשתמש בפוליש על צבע מטאלי, היתה לי קורדובה SX מטאלית שעברה לפחות פעמיים פוליש ווקס ולא צצה בעיה מעולם ).

ותחשוב טוב על דייטלינג, אתה תקבל אוטו חדש .

שבוע טוב !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שבפוליש תוכל להוריד את רב השריטות. אל תנסה חומרים או תכשירים אחרים כי רב הסיכויים שזה יעשה עוד נזק

פוליש לא יעשה לך נזק יותר ממה שיש לך עכשיו.

אם לא יעזור הפוליש תצטרך לצבוע.

S2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותחשוב טוב על דייטלינג, אתה תקבל אוטו חדש .

מה מחיר הדייטלינג המדובר?

גם לי יש כמה פגיעות קטנטנות, שאני רוצה להעלים, ולא יודע להתעסק לבד.

אגב, דייטלינג תופס גם לגבי פלסטיק?

תודה

SEAT IBIZA CUPRA R

בעבר vw polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...