Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה|עובד על פרוייקט גדול (קארטינג)

izoz
שימו לב! השרשור הזה בן 5759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחי אני מנסה ליצור קשר עם מקומות בלוי קרטינג [נחשונים,ועוד לונה פארק אני רק מחפש גלגלים,מהם,את השאר אני בונה!]

אחי,,ד''א כמה גלגלים של קרטינג עולים?!ואין בהם אוויר לפי זיכרוני,חיחיחי..[שאלה קצת מפגרת,!כי באמת אין בהם אוויר,אבל אני רוצה להיות בטוח,]

-בולמי זעזועים,,לא עושה!

-יש לך אולי דרך איכשהו לעשות את המערכת של הגלגל האחורי בפנייה,!

יש לי בעיה נכון שאתה פונה ימינה,אז גלגל ימיני אחרוי נוסע מהר,\והגלגל השמאלי האחורי נוסע לאט ,[זה פיזיקה מי שלא יודע זה ידוע זה חוק!!]

ושתי הגלגלים האחורים מחוברים ביחד לציר,אז יש מערכת שנותנת לו להסתובב יותר לאט,

אז מה השם שלה[עכשיו בלילה ואני לחוץ אין לי זמן לשאול את אבא שלי,מחר הוא בעבודה ויום שישי וזהה,!]

ולמשהו יש מושג איך לבנות אותה,?!

זה בעיה היחידה שיש לי!,[וגם להשיג פאקינגגג גלגלים אני לא יודע,אני בודק בלונה פאקרים ועוד,,,שפיים,מקומות קרטינג בבקיצר.]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בונה היגוי כפול לקארטינג?

כמה מכוניות על הכביש אתה כבר מכיר עם היגוי כפול

אולי עוד מעט תרצה לשים סרן של דנה?

אם זה השאלה שאתה שואל עדיף לרדת מנושא הבניה לבד, זה מסוכן

"[וגם להשיג פאקינגגג גלגלים אני לא יודע,אני בודק בלונה פאקרים ועוד,,,שפיים,מקומות קרטינג בבקיצר.]"

ותבדוק באמת ב" לונה פאקרים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לונה פאקרים"

תרגום לאנגלית:

Luna Fuckers

תרגום לשוני:

בעלי חיים הנוהגים לקיים יחסי מין תחת ירח מלא.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגום לאנגלית:

Luna Fuckers

תרגום לשוני:

"צונזר".

חיחיחחיי טוובב!!![צינזרתי את החלק שני חייחיחי

.

אתה יודע כמה גלגלי קרטינג עולים?!,יד שנייה,?וגם יד ראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די . צחוקים צחוקים , אבל המלאי של האות ח' עומד להיגמר תודות לאנשים/ילדים כמוך .

בפעם הבאה שתאמר : "אחי/חחחחחח/חיחיחיחיחי" וכדומה , אתה תקבל התראה .

אחלה סופ"ש לך ולכל בני ביתך .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנדון: החופש הגדול

לאור הניסיון הרב שנירכש כאן בפורום בנושאי "באגי בבניה עצמית בזמן החופש הגדול" ולאחר מכן פתיחת שירשורים כגון "דרסתי ילד עם באגי שבניתי, כי הבלמים לא עבדו, האם יש לי ביטוח?" הוחלט לברך את החייל בברכת "דרך צלחה".

סיכום: איחלתי לחייל הצלחה בהמשך דרכו...

(אין לי מה לומר יותר, באמת... :|)

גילי

העתק יישאר בתיקו האישי של החייל. :wink:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיחיחחיי טוובב!!![צינזרתי את החלק שני חייחיחי

.

אתה יודע כמה גלגלי קרטינג עולים?!,יד שנייה,?וגם יד ראשונה.

עצה ידידותית אליך, אם אתה רוצה לבנות משהו בנה משהו שמבוסס על שלדת טרקטורון "מתה" או משהו דומה. ניתן למצא במושבים או במוסכים של טרקטורונים שנימצאים במושבים.

אם אתה אכן "רוצה לבנות הכל", אולי תשתמש בגלגלים של טרקטורים לכיסוח דשא, יש כאילו טרקטורים מפורקים, יד שניה וכו'... נסה ותראה.

אני הייתי קונה כזה טרקטור ומפרק לו את הצורה, שודד ממנו את מערכות ההיגוי, הנעה וכו' ובונה לו שילדה.

תשתשדל לא למות, ואל תישכח את הברקסים :lol:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...