Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בשם כל בעלי ה GTI 1.9 אני נעלב, או - האם יש לה מחליפה...

אלון חלווה
שימו לב! השרשור הזה בן 7476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הייתי יודע שאלו תהינה התגובות לא הייתי כותב מלכתחילה!

אלוהים ישמור איזו רגשנות...

אתה מרשה לעצמך לדבר על רגשנות ?

שים לב מי פתח את השירשור הזה ולמה הוא פתח אותו.

אם זו לא רגשנות בשבילך אז חבל לנו על הזמן בלנסות להסביר לך.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתור אחד שחיפש ZX וולקן

יצא המרצע מן השק. :wink:

להחזיק צרפתיה זה כמו להחזיק חברה. האחזקה יקרה והיא מתקלקלת מידי פעם - אבל היא מפצה בהמון אהבה והנאה.

להחזיק יפאנית זה כמו להחזיק ידידה. היא תמיד שם כשצריך אותה, לא עושה בעיות והאחזקה שלה סבירה - אבל היא לא מספקת הנאה ואי אפשר לז*** אותה (בד"כ).

LOOOOOOOOOOOL :lol:

אהבתי, אבל יש מספיק יפניות שניתן להמשיל אותן ל"חברות", אז בלי הכללות, בבקשה.

:wink:

בהצלחה במכירה, אורן. :p

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחזיק צרפתיה זה כמו להחזיק חברה. האחזקה יקרה והיא מתקלקלת מידי פעם - אבל היא מפצה בהמון אהבה והנאה.

להחזיק יפאנית זה כמו להחזיק ידידה. היא תמיד שם כשצריך אותה, לא עושה בעיות והאחזקה שלה סבירה - אבל היא לא מספקת הנאה ואי אפשר לז*** אותה (בד"כ).

LOOOOOOOOOOOL :lol:

אהבתי, אבל יש מספיק יפניות שניתן להמשיל אותן ל"חברות", אז בלי הכללות, בבקשה.

:wink:

ברווווווווווווווור, ברוווווווווווווווור...

הבעיה היא שהחתימה מגבילה אותך ל 256 תוים ולא נשאר מקום לרשום עוד כלום (היה לי עוד מה להוסיף ;-) ).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לאלון.

אתה היית מתחרה בראלי קרוס בראלקס?

זכור לי שדיברתי עם אחד המתחרים באחד הימים,שהתחרה על GTI ואמר

לי שיש לו 205 CTI 1.9 כשיצאתי מהמתחם ראיתי את הרכב שבתמונה.

רכב נדיר יפה.

Rikshanoam-R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה לא מבוטלת יש לאמר, בחור צעיר בשם קובי כהן ובימים אלו עם 106 S16 שתיהיה מוכנה לגמרי עד סוף שבוע זה - אני מקווה.

אכן השתתפתי בארוע של ראלקס באשדוד, לצערי מאז לא הושגו אישורים וארועים אלו בוטלו... אולם, חוק הספורט המוטורי צועד קדימה ואני מקווה כמו הרבה אחרים פה שתוך מספר חודשים יחודשו שוב ארועים חוקיים של ראלי וראלי ספרינט.

אם אתה מתעניין בנושא מתוך כוונה להפוך למתחרה ומוכן להשקיע בנושא כסף (אפשר היום להכין רכב בתקן FIA בסכומים שבין 35000 ל 50000 ש"ח) - צור איתי קשר בהודעה פרטית ואני אנסה לעזור לך.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם הייתי רוצה להתחרות,אך לצערי ההשקעה הכספית בתחום הזה היא עצומה.

ובשלב זה של חיי אין לי את האפשרות לארגן סכומים כאלו.

אולי בשלב אחר...

אתה מוזמן להפגש עם חברי הפורום ביום שישי בר"ג,אני משער שאתה לא מגיע

בדר"כ מפני שלא ראיתי את הרכב שלך במפגשים.

Rikshanoam-R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל השרשור הזה יש משהו שמאוד מזיז לי.. קשה לי לומר לאיזה כיוון, אבל בהחלט הרמתי גבה..

אני מאוהב ב-205, ויש לכם סיבה לצחוק, זו 205 1.4... :oops:

יחד עם זאת, אני נהנה ממנה, מאוד מאוד, ואין לי כוח לפרט במיוחד, אבל מה שאני מנסה לומר הוא.. שה-GTI זכורות לי כרכב בעייתי, תקנו אותי אם אני טועה - בגלל מערכת ההזרקה הדי ניסיונית שלו.. ייתכן ואני טועה, אבל זה יושב לי במעמקי ראשי.. בכל אופן, אני מתאר לעצמי שדווקא עם הטכנולוגיה של היום, ניתן ליצור רכב טוב בהרבה, ובכלל אני פשוט, אם כל ההערצה, בספק ש-205, אפילו 1.9, היא הרכב הטוב ביותר שניתן למצוא כאן.. האם זה באמת כך?! מאוד מעניין לדעת, כי ניכר מההודעה שלי שהידע שלי שואף לריצפה...

בכל אופן, עם כל הכאב, ה-205 שלי עומדת להימכר בקרוב מאוד, וייצור אחר יחליף אותה.. אלוהים יודע עד כמה הייתי רוצה לקנות את ה-205 של אורן, אבל מה לעשות, אחי בקושי מסתדר עם פורד פיאסטה L 1.1 משנת 84, כאשר גם ההיא לקראת שפיכת מנוע.. ואני מעביר לו את הרכב כשאני מתגייס, אז אין מצב להפקיד בידיו משהו ספורטיבי, וחבל...

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...