Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה מוסרית על נזק לרכוש של ערסים

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 6035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשכונה שלי מאז שעברתי יש המון רעש.

בלילה תמיד יש ילדים נמצאים בערך 200 מטר מהבניין ועושים רעש, וכל בערך שעה במהלך הלילה נכנס איזשהו ערס לרחוב (רחוב סגור) עם מוזיקה מזרחית בפול ווליום. אני ישן עם אטמי אוזניים בגלל הזבלים האלו אבל לפעמים זה פשוט יותר מדי.

הילדים מפריעים לי אבל אפשר להתרגל לזה, ואני משער שכשהם יחזרו לבית הספר זה ייפתר, ואם לא אז פשוט יהיה להם יותר מדי קר לעמוד שם בחורף.

ניסינו כבר כמה פעמים להתקשר למשטרה ולדווח, אבל מן הסתם הם לא מעוניינים. יש לנו חברת אבטחה שלה אנחנו משלמים כל חודש אבל הם לא עושים שום דבר חוץ מחצי פטרול בלילה, ואני די בטוח שאם אני ארד לשם הם פשוט יהרגו אותי אם אני אתקרב אליהם.

שיהיה ברור, אלו לא אנשים שעומדים שם ומחכים לחבר עם הווליום טיפה יותר גבוה ממה שאני רוצה, אלא אנשים מגעילים שעושים את זה בכוונה ורק רוצים להפריע לכולם, תוך צפצוף על כל העולם.

שאלתי היא זו:

עד כמה זה מוסרי לירות על האוטו שלהם עם רובה BB, רוגטקה, או משהו אחר? אפשר לעשות את זה בלי בעיות ממקום שונה כל פעם ואין מצב להתפס.

אני לא מדבר על לפגוע בהם, אלא רק לפוצץ להם פנס אחורי, אולי חלון, ואולי אפילו סתם לדפוק להם את הצבע קצת.

אין גם בעיה להשאר כמה שעות שם ולעשות את זה באופן שרירותי, שבוע כן-שבוע לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברגע שבו תבצע אחת מהפעולות עליהן כתבת, אתה הופך להיות בדיוק כמותם - ערס שלוקח את החוק לידיים.

תחשוב על זה. :roll:

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק להם הוא קטן בהרבה מאשר הנזק שנגרם לכל השכונה. לא אמרתי שאני בעצמי אעשה את זה, הבעיה היא שהחוק לא תקף פה כי כבר הסבירו לי שהם לא מעוניינים בלעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2:34-2:45... לך לישון כבר!

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע באיזו עיר אתה גר, אבל בד"כ המוקד העירוני יותר יעיל מהמשטרה בדברים האלה (תגיד שהם יושבים בגינה ציבורית).

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש חברת אבטחה שאתה משלם לה אז מה בדיוק הבעיה?

טלפון למנכ"ל שמסביר לו שאו שהוא מטפל במפגע או שחברה אחרת תקבל את כספכם ותטפל בזה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה שלי?

תשב בבית בשקט ואל תעשה יותר מידי רעש אם כול מה שאתה רוצה לעשות זה לירות עליהם עם אקדח BB :roll:

לפי ההודעה הבנתי שחסר לך חוט שדרה,מה אתה מפחד מחבורת ילדים בני 16?

ברגע שאחד מהם מקבל כאפה ואתה לא בנאדם קטן השאר בורחים ואם הם כבר תופסים קצת אומץ מה כבר ילד בן 16-17 יכול לעשות?

שפיץ הם לא יוציאו עליך כי זה בטח מהעברייני צעצוע שכול היום יושבים ורק עושים רעש,בקיצור או שתשב בשקט ולא תעשה רעש או שרק למטה עם מחבט בייסבול ושבור לאחד מהם תאוטו,בוא נגיד ככה זה מוכח מדעית.

אגב לגב החוששים למשטרה הם לא יכלו כי הם עדיין חיות בהזיות של ACAB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה שלי?

תשב בבית בשקט ואל תעשה יותר מידי רעש אם כול מה שאתה רוצה לעשות זה לירות עליהם עם אקדח BB :roll:

לפי ההודעה הבנתי שחסר לך חוט שדרה,מה אתה מפחד מחבורת ילדים בני 16?

ברגע שאחד מהם מקבל כאפה ואתה לא בנאדם קטן השאר בורחים ואם הם כבר תופסים קצת אומץ מה כבר ילד בן 16-17 יכול לעשות?

שפיץ הם לא יוציאו עליך כי זה בטח מהעברייני צעצוע שכול היום יושבים ורק עושים רעש,בקיצור או שתשב בשקט ולא תעשה רעש או שרק למטה עם מחבט בייסבול ושבור לאחד מהם תאוטו,בוא נגיד ככה זה מוכח מדעית.

אגב לגב החוששים למשטרה הם לא יכלו כי הם עדיין חיות בהזיות של ACAB

וואווה איזה בחור רציני ישר קבעת שהבן אדם "חסר חוט שדרה" ובלה בלה בלה

קבוצת אנשים גדולה היא תמיד כוח, לא משנה הגיל ולא משנה הפוזה

אז "ילדים" בני 16-17 יכולים לעשות לא מעט באלגן אם יחס הכוחות לא שווה

בכל מקרה יוסי, אני לא מבין מה הבעיה לאסוף כמה חברים ולצאת אליהם עם קצת דיבור יפה שיסביר את העניין

למרות שהרעיון של הרוגטקה נשמע מגניב והייתי רוצה לראות את התיעוד של זה:lol:

הרבה יותר פשוט לצאת כמה חבר'ה גדולים ולתת להם בראש קצת

בשילוב עם משטרע/מוקד זה יכול להיות מועיל

אגב זה הרוסי הקטן שלמד על סוגיי החרא הצ'יליאני

Boris.K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור תשמע תשמע תשמע,כנראה קיבלתה פיצוצים ומכות רצח כול יום בבית ספר,וואלה אני לא ואני בנזונה אם אני אפחד מכמה ילדים בני 16 שעושים לי רעש מתחת לבית ולא אצא החוצה ואשבור להם תראש על האספלט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה איזה גבר אתה.

יוסי, אני מנחש שיש לכם חברת שמירה כגון "מוקד אמון/99" וכו'. אלה לא חברות שמירה, אלה חברות חסרות תועלת.

תמצא חברת שמירה אמיתית שתלך ללבן את העניינים עם הילדים שמפריעים ואני מבטיח שהם לא יחזרו, וקרוב לוודאי שלא תהיה כל אלימות פיזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאין לך מושג מי אני ומה באמת כתבתי.

זאת חבורה של ערבים מהאזור כאן (אני לא רוצה לשמוע שום דבר גזעני או נגד ערבים בשרשור הזה! זה לא העניין כאן!)

אלו לא עברייני צעצוע.

אם לא הייתי באמת מפחד שהם יפגעו בי אז הייתי יורד ומפרק אותם כמו שעושים בדרום אמריקה, אבל זה לא אפשרי בארץ.

תוספת למצב: שכחתי להוסיף שהם לא סתם עוצרים פה ועושים רעש, אלא עוברים ברחוב (כביש ללא יציאה, להזכירכם) ומשמיעים את הזוועות שלהם.

ועכשיו להתקפה אישית:

HONDA125CC:

מי אתה שתגיד שאין לי חוט שדרה?

קראתי כרגע את כל ההודעות שלך בפורום מאז שהצטרפת, ואני רק רואה שאתה יורד על אנשים ומתנגח בהם בלי סיבה.

יש לך משהו חיובי להגיד על משהו? תגיד. אין לך מה להגיד או שאין לך את כל העובדות? סתום! (עצה לחיים, לא רק לפורום).

לפי ההודעות שלך אתה ערס קטן שמשחק אותה חזק מאחורי המסך של המחשב. אם היינו נפגשים ברחוב לא היית אפילו מעז להתקרב אלי, תאמין לי.

בן כמה אתה, 14?

כן, כולם גיבורים גדולים כשאין להם מה להפסיד, אבל כשיש משהו חשוב שעליו צריך להלחם והמצב לא לטובתך אתה בטוח מוריד ראש ובורח הביתה עם הזנב בין הרגליים, והכי גרוע, אתה מספר לחברים איך צעקת על ההוא שקילל אותך.

כל הרעיון כאן הוא שכל השכונה תוכל לישון מצד אחד, אבל מצד שני שאף אחד לא ייפגע. אתה אומר לי לרדת לשם ולחשוף את עצמי לדקירות, יריות ומי יודע מה.

אתה יודע מה? בוא אתה ורד לשם להגיד להם שיפסיקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...