Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צילמה אותי מצלמה על מהירות מופרזת מאוד-צריך עזרה בבקשה

gigi994
שימו לב! השרשור הזה בן 6587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

יש לי שאלה הייתי צריך גם להתחיל עכשיו קורס קד"צ נהיגה של הצב"א

מה עכשיו יהיה??????

אז תשכח ממנו.

או שתסיים אותו ממש מהר וטטוס מהר(בעצם לא כדי)

למשרד הרישוי הצבאי לקבל את הרישיון הקבוע

חתימה עד שלוש שורות. כולל שורות רווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשקול להיות טבח.

הלו הלו מה רע בלהיות טבח

זה אחד התפקידים שמי שמקבל אותו צריך הכי להתקמבן איתו

מי לא רוצה לקבל ביצי צ'ופר עם דני ושוקו וגבנ"צ כתוספת בונוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחח טבח דווקא?

מיילאאאא מג"בניק או איזה משהו חמוד

אני ישלח הצעה של צנחנים אני יצנח במהירות של 500 קמ"ש ולא של 180

אם קיבלת קד"צ להיות נהג תהיה בטוח שלא תקבל אף אחד מאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יגיע למי שהרכב רשום על שמו , אם נסעת על רכב של ההורים .. עוד יש תקווה...

ואם לא ... תציע לאחד מהם (זה עם הכי פחות סיכוי לקבל על הראש) לקחת את זה על עצמו בתמורה למה שתסכמו בינכם :)

ובנוסף הייתי עושה חיפוש בפורום על השם "אסף שמיר" .. הוא יעזור לך בעניין יותר מכל דבר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע. בוא נציג את זה בצורה פשוטה ובהירה, בשביל למזער את הנזק.

דבר ראשון, אל תקח את התגובות כאן קשה. אתה לא בגיל ובמצב בו אתה אמור להיות אחראי ובוגר.

אם אתה אחראי ובוגר בגיל 17, יש לך בעיה חמורה, ידידי.

כך שזה בסדר, אתה בסך הכל מתנהג כמו יתר בני גילך.

מה קורה הלאה?

דבר ראשון, תלמד לקח. אם תלמד לקח מהמקרה הזה, זה היה שווה את כל הבלאגן.

לכל אחד יש את האות שלו, מתי הגיע הזמן לקחת אחריות למעשים ולחשוב במונחים של "מה יקרה אם", במיוחד על הכביש. לרוב זה מגיע בצורת תאונה, כי דו"ח בלבד לא מספיק. אולי דו"ח על 180 מספיק.

רבים, אגב, לא לומדים גם בגיל 40 (יש נהגים כאלו). אם תוכל להפיק את המיטב מהמקרה הזה ולהפוך לנהג בוגר כבר בגיל 18 - או בגיל 25, מתי שתקבל את הרשיון שלך בחזרה - הרווחת, ומנעת הרבה עוגמת נפש, נזק לאנשים ולרכוש.

דבר שני, תתחיל לתכנן את חייך ללא רשיון. כי זה יגיע.

קרא את החתימה שלי, היא מתאימה במיוחד למצבך האומלל. אם אתה לא מבין מה כתוב, תמצא את הילד האשכנזי החנון שמתקן לכם את המחשבים בשכונה, הוא בטח ידע לתרגם לך את זה. תוריד לו כאפה בשמי.

דבר שלישי, תתחיל לברר על עורכי דין. אתה תצטרך אחד כזה, בשביל למזער נזקים. למרות שבמקרה שלך (180, נהג חדש, יומיים אחרי התאונה עם האיביזה והמעקה המפחלץ) הייתי מחפש דווקא מכשף.

דבר רביעי, תרגע. זה קרה, ואין שום דבר שתוכל לעשות. אתה לא תכנס לכלא, כנראה. פשוט תמשיך הלאה. EMBRACE THE INEVITABLE.

בהצלחה בכל אשר תעשה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח צחקתי אני יודע שזה קומבינה

ואיך המצלמות האלה עובדות ?

יענו יהיה רשום את המהירות בידיוק 180???

כן!

בדיוק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי הטייס לשעבר,

לא מפריעה לי המהירות,באמת שאין לי בעייה עם מישהו שיש לו נסיון ויודע מה הוא עושה שיסע גם על 250 קמ"ש, יש כאן לא מעט כבישים שמאפשרים את זה.

אבל יש לי בעייה עם אנשים,דוגמתך ודוגמת פותח השרשור,שנוהגים במהירויות כאלה ללא כל נסיון, והרקורד שלך לא כזה מזהיר (מכונית אחת מושבתת,ועוד איזה שרשור לאחרונה על זה שכרשמו את המספר רכב של אביך......אתה כוכב אמיתי,למרות שבאותו מקרה "נסעת כמו ילד טוב ירושלים"),וכל זה בכמה, פחות מחצי שנה רשיון ?......

את הלקח שלך לא למדת כנראה עדיין,באמת מקווה שתהפוך להיות טייס,ככה זה ירחיק אותך מהכביש, כי כמו שאמרת,עדיף שתיהיה רחוק,כדי שאחרים פחות יסתכנו.

ובאמת בהצלחה בקורס !

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר של המשפחה עשה את זה

היה עייף... והרגיש שהוא נרדם

עצר וישן בשולי הדרך עם 4 וינקרים

מישהו בכביש החוף ניסע לעקוף מהשוליים

פגע בוא במהירות ו120 הרג אותו במקום

בגלל זה אמרתי מקום בטוח, לצערי שלי הדרך הם המקום הכי לא בטוח על הכביש.

הוא נתפס אחרי מחלף גהה נכון, מה שהוא היה צריך זה לרדת מהכביש המהיר, להכנס לפ"ת ושם לעצור.

ישראל: המדינה היחידה שבה העשירים הם בשמאל הסוציאליסטי,

העניים בימין הקפיטליסטי והמעמד הבינוני משלם הכול :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי הטייס לשעבר,

לא מפריעה לי המהירות,באמת שאין לי בעייה עם מישהו שיש לו נסיון ויודע מה הוא עושה שיסע גם על 250 קמ"ש, יש כאן לא מעט כבישים שמאפשרים את זה.

אבל יש לי בעייה עם אנשים,דוגמתך ודוגמת פותח השרשור,שנוהגים במהירויות כאלה ללא כל נסיון, והרקורד שלך לא כזה מזהיר (מכונית אחת מושבתת,ועוד איזה שרשור לאחרונה על זה שכרשמו את המספר רכב של אביך......אתה כוכב אמיתי,למרות שבאותו מקרה "נסעת כמו ילד טוב ירושלים"),וכל זה בכמה, פחות מחצי שנה רשיון ?......

את הלקח שלך לא למדת כנראה עדיין,באמת מקווה שתהפוך להיות טייס,ככה זה ירחיק אותך מהכביש, כי כמו שאמרת,עדיף שתיהיה רחוק,כדי שאחרים פחות יסתכנו.

ובאמת בהצלחה בקורס !

נכון. העבר שלי לא היה הכי מזהיר ובהחלט בזמן האחרון לא היה לי הרבה מזל בנהיגה. אבל שוב, אני לא נסעתי מהר מאז התאונה שלי ואני דווקא כן נוהג כמו ילד טוב ירושלים. תאמין או לא זה לא העיקר פה.

וזה לא חצי שנה. עוד מעט שנה. לא שזה משנה כל כך...

זאת דעתך ואני מכבד אותה. אבל לא מסכים איתה. למדתי את הלקח שלי ועוד איך.

לא אמרתי את זה.

תודה

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...