Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפולים גדולים לסובארו ???

ttyt
שימו לב! השרשור הזה בן 6842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ברשותי סובארו DL 1600 ידנית 93 270,000 ק"מ

היא ברשותי כבר 30,000 ק"מ והדבר היחיד שאני עושה זה טיפולי 10K ופעם אחת החלפתי ברקסים וצירייה.

שאלתי העיקרית מלבד הסיפור, האם מישהו יודע להמליץ לי או על פי ספר רכב, איזה טיפולים נוספים לעשות ? בטיפולי 10K אני מחליף בסה"כ פילטרים+שמן+פלגים....

אין רצועת טיימינג ואין רצועות אחרות אז האם יש טיפולים נוספים שצריך לעשות ומה הם כוללים? 20K ?

30K? 50K

תודה על העזרה.

אגב, אני עושה הכל לבד אז אל תשלכו אותי למוסך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד שאלה לגבי פלגים :

איזה הכי מומלצים ומה בעיקרון ההבדל ביניהם ?

האם יש משמעות למס' שמוטבע עליהם ?

ומה הכי מומלץ ואופטימלי לסובארו 1600 93' ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך פלאגים של NGK, מסוג BPR6ES עם מרווח אלקטרודה של 0.8 מילימטר. אלו הפלגים המקוריים שבאים עם הרכב.

אם אף פעם לא הוחלפו בולמים, הזמן הגיע מזמן

ניקוי קרברטור(במידה ואתה מרגיש שיש צורך לטפל בו והוא לא טופל כראוי)

אין לך נזילות של שמן/מים? אם יש, זה הזמן לטפל. מתי הוחלף נוזל קירור? אין לך בעיות התחממות? רצוי לבצע שטיפה ולשים נוזל קירור טוב

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי האישית,מניסיון, ניקוי קרבורטור, גם אם הרכב נוסע טוב, או שאתה חושב שהוא נוסע טוב, ניקוי קרבורטור טוב, יכול להפוך לך את הרכב מקצה לקצה ובמיוחד בדיאל, השינוי פשוט עצום = חובה בתור שיפור עצום בסחיבה,בהתנהגות ,בהנעה,בצריכת הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

כדאי שנוכל לענות לך, לדעתי תגיד מה אתה יודע, כי יכול להיות מצב שבלי הידע הדרוש (לא אמרתי שאין לך) אתה יכול לפגוע באוטו ולא לתקן.

לכן דבר ראשון תקנה\תמצא ספר רכב, זה יכול לעזור לך מאד.

בן.

אלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מה המקבילה של BOSCH לפלאגים של NGK, מסוג BPR6ES עם מרווח אלקטרודה של 0.8 מילימטר ?

בנוסף ידוע לי שהוחלפו בולמים אחורים לפני 30,000 ק"מ, אני מחליף כל טיפול 10K מי קירור ואני לא סובל משום בעיית התחממות או נזילות שמן !!!

אכן ניקוי קרבורטור נשמע מעולה. האם נוזל 44K שעולה 80 ש"ח מסייע לניקוי הקרבורטור והמנוע ?

או ללכת למכון קרבורטור מקצועי ולשלם 350 ש"ח ????

מה לגבי שמן גיר ??? כל כמה זמן מחליפים ? או שרק ממלאים אם חסר (לי לא חסר!) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף ללכת למכון קרב' K44 לא מומלץ למכוניות ישנות שעברו הרבה קילומטרים.

יש בפורום אדון בשם צביקה שמתמחה בניקוי קרב' תפנה אליו בהודעה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...