Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך מומלץ ל-VR6

leelo
שימו לב! השרשור הזה בן 6860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי לאחרונה VR6 אשר טופל במוסך המרכזי (חיפה) בעבר

מנסיוני בעבר (ומהעתק סכום החשבוניות) זה כמו בית מרקחת וממש לא "שווה כל נפש"

האם יש לכם המלצות למוסך - אמין ומחיר נורמלי - באזור חיפה או המרכז (עבודה ומגורים)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך של איציק בצומת הקריות - מתמחה ברכבים עם "נטיות" ספורטיביות...

052-8828886

ליום יום -כבר אין - פיג'ו 306 עם 167 כ"ס.

לסופ"ש (וליום יום)- קליאו ספורט עם 182 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך התושייה ממש לא מומלץ מניסיון

אם אתה מתעקש על מוסך מורשה אז יש קצת בעיה

כי אישית לא נתקלתי ביותר מדי מורשים נורמליים

אם אתה מוכן לוותר על מוסך מורשה יש מוסך בת"א

שנקרא "מוסך רון " מניסיון אישי יש שם מכונאי בריטי מעולה

(איאן למי שמכיר )

מעבר לזה יש כמה מוסכים "חאפרים" שיודעים לעבוד טוב על הרכב

הנ"ל ועל ואגים בפרט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער רפי - אבל גם אני נכוותי מהמוסך הנ"ל.

יניב מאוד נחמד, הבטיח לי הרים וגבהות, אבל כשהגענו לתכלס - כלום לא קרה. ואם זה לא מספיק -

1. הם מילאו לי את המגן גחון בשמן משומש (כנראה נשפך להם עליו, לא שמתי לב).

2. הם חייבו אותי ב60 שקלים על בדיקת חורף (זה היה בחורף...) כאשר: א. זה אמור להיות בחינם. 2. חוץ מריקון השמן הישן והחלפת השמן בחדש הם לא עשו כלום באוטו. אני מתכוון לכלום. האוטו לא יצא לי מהעיניים אפילו לשניה (יאמר לזכותם שנתנו לי להיות ליד הרכב כל משך הטיפול). לא בדקו בלמים, לא בדקו אורות... (כמובן שחייבו אותי בטיפול רגיל שאמור לכלול את כל הבדיקות, שלא נדבר על "בדיקת חורף"). אפילו את מד הטיפול לא איפסו לי למרות שביקשתי את זה במיוחד (חיברו לי את האוטו למחשב ע"מ לעשות את זה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לאחרונה VR6 אשר טופל במוסך המרכזי (חיפה) בעבר

מנסיוני בעבר (ומהעתק סכום החשבוניות) זה כמו בית מרקחת וממש לא "שווה כל נפש"

האם יש לכם המלצות למוסך - אמין ומחיר נורמלי - באזור חיפה או המרכז (עבודה ומגורים)

תודה

המוסך המרכזי בחיפה (צ'מפיון צפון) הוא מצויין.

בעלי המקצוע עובדים שם כבר שנים, מכירים היטב את כלי-הרכב ויודעים לאבחן באופן מדויק את התקלות ולטפל בהן. אני מטפל שם כבר זמן רב ומרוצה. אפשר גם לעמוד כמה מטרים מהרכב ומידי פעם לגשת ולהסתכל מקרוב בלי שיצעקו עליך. הדבר היחיד כמעט, שהם צריכים להשתפר בו הוא מהירות העבודה.

מחירי החלפים והעבודה בכל מוסכי רשת צ'מפיון זהים. אם נדמה לך שהבעלים הקודם שילם הרבה בעד התיקונים, לא הייתי מאשים בזה את המוסך.

אם אתה רוצה לחסוך, לך למוסך רגיל. בכל מוסך, שאינו של הרשת, הטיפולים אולי יעלו פחות, אבל שם אתה עם שקט נפשי, שאולי זה עולה קצת יותר אבל לפחות האנשים יודעים מה הם עושים והחלקים, שאתה מקבל, הם טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי, למרות הביקורות, חבר שלי הגיע לשם (התושיה) בהמלצתך לתיקון פחחות והיה מרוצה מאוד.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער רפי - אבל גם אני נכוותי מהמוסך הנ"ל.

יניב מאוד נחמד, הבטיח לי הרים וגבהות, אבל כשהגענו לתכלס - כלום לא קרה. ואם זה לא מספיק -

1. הם מילאו לי את המגן גחון בשמן משומש (כנראה נשפך להם עליו, לא שמתי לב).

2. הם חייבו אותי ב60 שקלים על בדיקת חורף (זה היה בחורף...) כאשר: א. זה אמור להיות בחינם. 2. חוץ מריקון השמן הישן והחלפת השמן בחדש הם לא עשו כלום באוטו. אני מתכוון לכלום. האוטו לא יצא לי מהעיניים אפילו לשניה (יאמר לזכותם שנתנו לי להיות ליד הרכב כל משך הטיפול). לא בדקו בלמים, לא בדקו אורות... (כמובן שחייבו אותי בטיפול רגיל שאמור לכלול את כל הבדיקות, שלא נדבר על "בדיקת חורף"). אפילו את מד הטיפול לא איפסו לי למרות שביקשתי את זה במיוחד (חיברו לי את האוטו למחשב ע"מ לעשות את זה).

המילים שכתבת פה לצערי זאת תופעה מוכרת מכל המוסכים המורשים

של צ'מפיון (וזאת אחרי בדיקה עם יותר מרכב אחד )

התופעה השנייה המוכרת מהמוסכים המורשים היא שבפעמיים מתוך ארבע

פעמים אחרונות שהייתי בהם הרכב יצא מטיפול בלי מים ברדיאטור :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל ומצער לקרוא שכך פועל מוסך מורשה יבואן וכנראה שדעתי עליו לא נכונה ואני מתנצל.

בברכה - רפי לין :-)

רפי - אין צורך להתנצל, פועלך והשקעתך מוערכים מאוד. יכול להיות שהרבה אנשים אחרים יצאו מרוצים מהמוסך, אני לא, זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך צפון בחיפה, ברח' אלנבי , מטפל ברכבי אאודי ופולקסווגן בלבד, ציוד מתאים מקורי.

לפנות ליוסי.

טל' אם אני זוכר נכון 04-8523995

בהצלחה,

בכל מקרה תעדכן לאן נגשת ואיך היה.

בברכה

דני ממוסך מצת אור בחיפה

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...