Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש את עצתכם לגבי דו"ח שלא הואשמתי בו

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 6880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה קיבלתי בדואר קנס על סך: 1500 ש"ח, על הורדה מהכביש,

סיפור שהיה , היה כך:

בתאריך 27/11/03 נכחתי בפ"ת באם המושבות בעת שהתבצעה "הפשיטה" , רכבי עמד הרחק מהבלאגן (בכביש הצדדי מאחורה, מי שמכיר) , לאחר כשעתיים מתחילת הבלאגן, שאל שוטר "של מי הרכב הזה" והצביע על רכבי (205 GTI "מוכנה למרוצים" לדבריהם, דאז)

אמרתי שלי, ונאמר לי שאעלה אותו לגרר, ושאמרתי שהרכב חונה כחוק, הוא אמר לגרריסט , "טוב תתחיל לגרור" , כיון שהרכב היה מאוד נמוך, העדפתי לעשות זאת אני, כי ידעתי שאם ישברו דברים לא יהיה לי את מי להאשים.

לאחר מכן ניגשנו לתחנת המשטרה, נתתי את התצהיר הידוע (באתי כדי לשבת עם חברים, מה שבאמת נכון), לאחר מכן בדקו את רכבי, וקיבלתי דף לבן שם רשום אי אילו שהם ליקויים.

הרכב לא הוחזר לי באותו יום, אלא שבוע אחרי, שבו היו אומרים לבוא "מהטכניון, מז"פ " וכו ..

לאחר שבוע, הרכב שוחרר, נאמר לי לקחת "בגרר בלבד"

לאחר כמה ימים הלכתי להעביר את הרכב טסט מחדש, לאחר שתוקנו כל הליקויים, הטסט עבר בהצלחה ואצתי רצתי למשרד הרישוי

אך אבוי ! הרכב בכלל לא הורד מהכביש !!, רק לחדש רישיון ?! 32 שקל ?! אז למה עברתי טסט עכשיו?!

נו טוב..

קיבלתי רישיון חדש (הם קרעו את הקודם), והלכתי להעביר בעלות עם סרגיי החביב.

פה מסתיים החלק הזה.

לאחר כמה חודשים קיבלתי הודעה לתשלום קנס על סך 250 ש"ח, בתאריך 28/11/03 בשעה 04:00 באם המושבות. שלחתי הודעה למתנ"א כפ"ס והם לא השיבו, הנחתי שהתיק נסגר.

לאחר כמה חודשים קיבלתי שוב בדואר קנס על סך 1000 ש"ח!

הפעם: בשעה 22:00 , בתאריך 27/11/03 ,על אותה עברה..

האין זה מוזר? האם רכבי הורד פעמיים בכמה שעות ?! מוזר לא כן ? אבל מדובר באותו קנס, רק שגדל, אז איך השתנו השעות ?! והתאריכים ... והעובדה שבמשרד הרישוי כלל לא רשום דבר על "הורדה" מהכביש.

בקיצור חברים יקרים, רציתי את דעתכם, מה ניתן לעשות? האם לכתוב שוב מכתב למתנ"א כפ"ס ? האם לשלוח למישהו אחר?

עזרתכם בבקשה :)

תודה מראש. אורן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לך לתחנה בעצמך אלפי שקלים זה לא צחוק..

והם כל הזמן יעלימו עין מהמכתבים שלך רק כדי שהקנס יתפח ויתפח וכדי שאתה תשלם אותו כמו ילד טוב.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שקודמי אמר

עזוב מיכתבים

גש לשם עצמאית וברר את העיניין כמו כן באם ייסגר כל העיניין עקב טעות של המישטרה ,

עמוד על כך לקבל זאת בכתב עם חתימה וחותמת של האחראי.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...