Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוקטביה 2019 דיווח 240,000-עד כה אמינות מצויינת.

ניצן א

פוסטים מומלצים

טיפול שכולל טיימינג, הוחלפה גם משאבת מים שגילתה סימני טפטוף. התקלות עד עכשיו: לפני 100k מתג חלונות בדלת נהג, לפני כשנתיים צינורית מים שנקרעה עקב חיכוך בבורג בסעפת יניקה, ב230k המנוע החל לגמגם בסלד סרק, לקח קצת זמן במוסך עד שהתגלה נדנד תקול.פרט לכך אין תקלות.  פנים הרכב ללא קרקושים, צריכת שמן כחצי ליטר בין טיפול לטיפול מאז שהיה חדש. 

צמיגים קדמיים נשחקים כל 35k בערך. 

גיר ומצמדים עד עכשיו הכל בסדר. 

IMG20240525092348.jpg

• אהבתי 7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נשמע טוב. הרכב אצלך מיומו הראשון על הכביש?

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול 35 אלף אתה מחליף צמיגים קדמיים?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בשימושי מהקמ הראשון. המנוע 1.5. הצמיגים אכן מוחלפים כל k35 (צמיגי גודרייד שהפתיעו באחיזה יחסית טובה לצמיג סיני)כיוון פרונט נבדק פעמיים בשנה האחרונה והוא תקין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרשים.

אתה מטפל במורשה עדיין ?

מה לגבי צמיגים אחוריים? כל כמה זמן מחליף \ גם שם אתה שם סיניים?

אתה נוסע סביב 50KKM בשנה ?

מאחל עוד מאות אלפי קמ עם הרכב :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא שייך לי, נמצא בשימושי.בד"כ הייתי עושה 60k בשנה אבל הסטטיסטיקה השתנתה בשנות הקורונה😊 הרכב מטופל רק במורשה. צמיגים אחוריים מחזיקים 60-70k.אין לי אפשרות להתקין צמיגים אחרים, יש הסכמי תחזוקה. 

עריכה אחרונה על ידי ניצן א
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ezuf כתב:

מה לגבי צמיגים אחוריים? כל כמה זמן מחליף \ גם שם אתה שם סיניים?

מבין הסינים, הגודרייד הם מהיותר טובים. בכל הפעמים שהשתמשתי בהם (בין בגלל מגבלות של חברת ליסינג ובין כי פשוט לא היה יצרן אחר בצמידה...) היו שקטים, יציבים ובעלי אחיזה סבירה. לא בדקתי, למזלי, התנהגות בחירום.

• רעיון טוב! 1

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שהרכב מבלה את רוב זמנו בנסיעה בין עירונית,בנסיעה עירונית הגיר הזה לא היה מחזיק.
מנוע מעולה.

משאבות מים ונזילות בחידית חימום הפנימית זו מחלה מוכרת.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה שעם קילומטרג' כזה גבוה העדפת את גרסת הבנזין ולא את הדיזל?

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מעולה!

מרווח, מאובזר, בטיחותי ועם יחידת הנעה נהדרת.

הרכב הוא מהשנתונים האחרונים של הדור השלישי ו"אפוי היטב", מחלות הילדות טופלו ותוקנו ואפילו אבזור הבטיחות והנוחות שופר כבר ברמת נאבזור הבסיסית - Ambition שהיא ממש לא בסיסית.

היתה לי אוקטביה 1.5 מודל 2020 במשך 4 שנים (רכב ליסינג מהעבודה) בהן גמעתי 132k קמ לחא תקלות.

קצין הרכב בחברה שלי אמר שזה דגם מאוד מוצלח, במיוחד כשהדור הרביעי סובל מתקלות לא מעטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים. היה לי רכב זהה ממקום העבודה, משך שלוש שנים ועוד חודשיים, משובח לגמרי. חוץ מנורת התראה סוררת ומשקרת על העדר מים במיכל שטיפת החלון הקדמי, לא זוכר משהו מטריד. ואגב, נורת ההתראה הנזכרת גילתה את אותו אורח חיים פרוע גם בשני דורות קודמים של אוקטביה שהיו אצלי בחניה. אולי כשל מובנה בכדי שלא יחשבו חלילה שהאוטו נטול בעיות ולא יאמינו.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...