Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת שרשרת

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני חודשיים חבר שלי עשה תאונת שרשרת והרכב שלו טוטאלוס, הייתה מעורבת משטרה ובזירה נשארו רק חבר שלי ומי שנכנס בו מאחורה(הנהג שחבר שלי נכנס בו לקח פרטים ונסע).

המקרה הוא כזה: הרכב של חבר שלי עמד באמצע עצירה מלאה ולפניו עוד רכב של נתיב אקספרס, מאחורה נהג מיניבוס נכנס ברכב של חבר שלי וכתוצאה מכך הרכב נהדף לרכב שמקדימה.

הנזק הוא 101 אלף שקלים.

חברת הביטוח של חבר שלי הגישה דרישה לצד ג(הרכב שנכנס מאחורה בו) והיא שילמה רק 64 אלף מתוך 101 אלף על הנזק האחורי כי הנהג טוען שהוא ''הגיע לתאונה קודמת'', זאת אומרת הוא טוען שחבר שלי נכנס ברכב מקדימה ואז הוא נכנס בחבר שלי מאחורה, וזה שקר.

לצערי לחבר שלי לא הייתה מצלמת רכב.

הרכב של נתיב אקספרס עדיין לא הגיש תביעה נגד חבר שלי ועברו כבר חודשיים.

אשמח שתעזרו לי עם כמה שאלות:

1-התאונה הייתה בצומת אחיהוד ויש מצלמות בוודאות, לכמה זמן נשמרים הצילומים אצל חברת נתיבי ישראל? נציג אחד שלהם אמר ל3 חודשים ואחר אחר אמר לחודש בלבד אז התשובה לא ברורה.

2- רק אתמול הצלחנו לאתר את המספר רישוי של הרכב שחבר שלי נכנס בו ומחכים שחברת ביטוח שלו תדבר עם שלנו לדעת למה לא תבעו את חבר שלי ורוצים לדעת אם הוא מסר גרסא כלשהי לאירוע. האם אתם חושבים שהוא מסר מידע לקצין בטיחות שלו אחרי התאונה?

3-כעת עומדות בפני חבר שלי 2 אפשריות: להחזיר למנורה את ה63 אלף שקל ששילמו ולהפעיל את הפוליסה עצמה, לקבל את כל הכסף והם ילכו איתם למשפט תביעת הפסדים, או כדאי לחבר שלי לבחור בתביעת הפרשים שהוא מפעיל את הפוליסה רק על ההפרש ואז כל העניין הזה מסתיים בלי משפט וכ'ו.

תודה רבה לכם על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...