Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניית נגרר בדרך קבע

פוסטים מומלצים

שלום,

בעל ירקניה היה צריך מקום לאחסן מקרר. החליט לרתום את המקרר כ"נגרר" על רכב ישן (עם טסט) ולקבע את המקרר לכביש -  לחנייה הציבורית (חנייה ללא תשלום). לכאורה, הטענה כי מדובר בנגרר המחובר לגורר. אבל אני טוענת שמדובר במבנה קבע ולא בנגרר ולכן אסור לו למקם אותו שם דרך קבע וכי מדובר בגזל שטח ציבורי.

לא אוכפים זאת מהעירייה. 

האם זה אומר שאם בא לי להקים מחסן מול ביתי, אני יכולה פשוט לקבע את המחסן ולרתום אותו כנגרר לרכב ישן שיש לי, והרי לי מחסן על שטח ציבורי?

אשמח להפנייה לחוק הרלוונטי. תודה

11111.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור להשאיר נגרר לבד, אבל זה לא המקרה.

מה שמשאיר אותך עם כל המקרים בהם אנשים משאירים ברחוב ציבורי רכבים שלא זזים לאורך זמן. העיריה יכולה להצמיד מדבקה שדורשת פינוי תוך 60 יום. לרוב בזה מסתכם האיום. לפעמים בעל הרכב פשוט מזיז אותו כמה מטרים למקום אחר.

אבל שאלת החוק לא רלוונטית אם העיריה לא מוכנה לאכוף. ולא, זה לא הופך את זה למותר, רק למעצבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערנו יש לא מעט מיקרים כאלה. בסביבה שלי יש אגרן שמחנה את הגרוטאה מלאת החפצים שלו בחניה ציבורית ובכל פעם שמודבקת אזהרה מטעם העיריה הוא מעביר את הגרוטאה לחניה הפרטית שלו ומחליף שוב בין כלי הרכב לאחר מספר שבועות. את הגרוטאה הוא טורח לשטוף ולמלא אויר בגלגלים על מנת שלא תיבלוט. 

במקרה של פות״ש, הנגרר לא מקובע לקרקע , הוא נשען על מוט מייצב . אבל מכיוון שהנגרר מחובר לרכב , הוא לא נחשב כנגרר לבד ולכן אינו מפר חוק לכאורה. 

• אהבתי 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...