Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדיין מוקדם להספיד את טויוטה...

motior

פוסטים מומלצים

לפני שנה ומשהו, בשרשור על מכירות נובמבר 2022, כמה משתמשים התחילו להספיד את טויוטה.

ציינתי אז שמוקדם עוד להספיד אותם מכיוון שטויוטה קורולה הייתה המכונית הנמכרת ביותר בעולם ב-2022.

ב- 5.2.2023 קיבלתי תגובה על כך - "נדבר עוד שנה - עובדה שפיטרו את מנכ"ל טויוטה לפני שבוע כי התחיל לדבר שטויות שרכב חשמלי זה לא העתיד"

אז עברה שנה...

טויוטה קורולה כבר לא הנמכרת בעולם, אלא טסלה מודל Y. 
קורולה רק במקום השלישי. במקום השני RAV-4

https://www.best-selling-cars.com/brands/2023-full-year-global-best-selling-car-models-worldwide/

אבל טויוטה הייתה היצרנית הגדולה בעולם גם ב-2023

https://www.cartube.co.il/חדשות-רכב/גם-בשנת-2023-טויוטה-היא-יצרנית-הרכב-הגדולה-ביותר-בעולם

אז נראה לי שעדיין מוקדם להספיד אותם. אולי עוד שנה (אבל נראה לי שגם אז לא).

• אהבתי 2

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה היא מקום ראשון בהרבה שווקים שהם לא סין או מערב אירופה.

ועדין יש ביקוש לדגמים ספציפיים בארה"ב, אירופה והמזאח הרחוק שהם לא במקום הראשון, אבל נמצאים בצמרת מבחינת מכירות באותה מדינה.

• אהבתי 1
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מענין לי את הסבתא (ז"ל) מי היצרן הגדול בעולם , אני רוכש את הרכב שמתאים לי במקום בו אני חי.

בישראל מחירון טויוטה הוא על סף ההזיה, כאשר קורולה בסיסית מתחילה ב 167 והמחופשים לגיפונים CHR והקרוס ב 177 ... , תודה אבל לא תודה.

• אהבתי 1

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני פחות מתחבר לרכבים של טויוטה (אלה שמביאים לארץ בכל אופן) , אבל חושב שההחלטה של הנשיא להמשיך לפתח מנועי בנזין, ולהמשיך להשען על השוק הזה - היא הכיוון הנכון.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, CX25GTI כתב:

מענין לי את הסבתא (ז"ל) מי היצרן הגדול בעולם , אני רוכש את הרכב שמתאים לי במקום בו אני חי.

בישראל מחירון טויוטה הוא על סף ההזיה, כאשר קורולה בסיסית מתחילה ב 167 והמחופשים לגיפונים CHR והקרוס ב 177 ... , תודה אבל לא תודה.

ברור שכל אחד יקנה מה שמתאים לו
פתחתי את השרשור הזה כי לפני שנה ניבאו בפורום שתוך שנה טויוטה תדרדר קשות במכירות. אז זה עדיין לא קרה.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...