Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב חשמלי חדש

elifelet

פוסטים מומלצים

היי לכולם

אני רוצה לקנות רכב חשמלי חדש מהסיניות

השאלה שלי היא מה עדיף האם mg4 או byd או gili

היתרון שלי ב mg4 שיש להם הטבת מימון מלא ללא ריביות, לכן אני מעדיף את זה, אבל הייתי רוצה לקבל חוות דעת האם זה אכן שווה את המחיר, ואם בכלל לא שווה לחכות לרכבים חשמליים חדשים שאולי יגיעו, וכן כמה ההשפעה של המס בתחילת 2024

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ילי לא מומלץ בגלל מחסור במבחן ריסוק. הדולפין (byd), חסרת דינמיות לנהיגה בכבישים מהירים, אולי ממש ממש ברגוע, יותר בנויה לנהיגה בין פרברית. אם אתה בוחר אותה במינימום תחליף מיד את הצמיגים למשהו נורמאלי.

ה mg4 היא האופציה המועדפת כרכב ראשי. יש עליה מבצעים שמגיעים עד 20 אלף שח במזומן ממועדונים שונים ומשונים, כדאי לבדוק, יתכן שעדיף לקחת הלוואה מהבנק ולקבל הנחת מזומן.

השאלה הגדולה כמה כסף אתה צריך ללוות. הכסף היום לא זול.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מימון ללא ריבית" זו רק דרך להציג אחרת את המחיר.

כלומר אם תוותר על המימון הזה כמעט בטוח תגלה הנחה לרכישה בתשלום אחד.

ייתכן שיצא לך זול יותר להשיג מימון עם ריבית במקום אחר (בד"כ הכי זול מול כספים בקרן השתלמות) ולשלם מחיר מוזל לרכב.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חשמלי זה כמו אייפון/סמסונג, אם תחכה קצת ייצא דגם יותר טוב/חזק/סוללה גדולה יותר  וכו'.

אין לזה סוף. 

מימון כשהריבית כל כך גבוהה זה עניין שלך ששווה לבדוק טוב. אולי יד שניה בת כמה חודשים תשתלם יותר ותחסוך צורך במימון.

• רעיון טוב! 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות

@razi_pazi בדקתי את העניין של ההנחת מזומן ולמעשה הנחת המזומן שלהם היא 13,000 ש''ח, מה שאומר שהטבת מימון מלא ללא ריבית היא בעצם ריבית של 13,000 ש''ח, בלבד. ניסיתי להשיג הלוואות שיעמדו בכך שהריבית לא תעלה על 20,000 ולא מצאתי (אני רוצה לקחת מימון מלא אם זה אפשרי, כי אני רוצה גם לעשות שיפוץ לבית).

@Michazzz האם עליית המס בתחילת השנה הבאה לא מצדיקה את זה שאקנה בכל זאת עכשיו? ולגבי יד שניה, לא מצאתי בהרבה יותר זול, כך ששוב אצטרך לשלם ריביות והמחיר כבר יגיע לכמעט מחיר של רכב חדש.

השאלה העיקרית שלי זה האם הרכב הזה אכן שווה את מחירו, או שהיה עדיף לי האחרות.

בינתיים אני כנראה סוגר על ה MG4 וזאת בעקבות @Uri-G שטוען כי הרכב אכן מומלץ. תודה על המידע.

אם יש למישהו עוד דעות אשמח לעדכון. וכן מה דעתכם על ה MG5? (מאוד יעזור לי פג'ז יותר גדול אם כי לא קריטי), וכן האם בכלל לא עדיף רכב היברידי או משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, elifelet כתב:

השאלה העיקרית שלי זה האם הרכב הזה אכן שווה את מחירו, או שהיה עדיף לי האחרות.

בינתיים אני כנראה סוגר על ה MG4 וזאת בעקבות @Uri-G שטוען כי הרכב אכן מומלץ. תודה על המידע

Urig גם טוען שאתה חייב לקחת את הרכב לנסיעת מבחן ולא להתבסס על דעתו. 

הרכב בהחלט משתלם למחירו במסגרת המבצעים שנערכים לו כעת.

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלהי דצמבר יתרחש בענף הרכב הישראלי תהליך מוכר שמתרחש בחסות רשות המסים ובעידודה: שחרור מסיבי של מכוניות מהמכס, כדי לחסוך את "מתווה המס הירוק", שיעלה את מס הקנייה על מכוניות חשמליות. ב-1 בינואר יעלה מס הקנייה על רכב חשמלי מ-20% ל-35%, והמס על רכבי פלאג אין הייבריד יעלה מ-50% ל-83%.

מתוך הכתבה: יש מי שירוויח מהעלאת מס הקנייה על מכוניות יוקרה בינואר | כלכליסט (calcalist.co.il)

• מעניין 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Michazzz כתב:

בשלהי דצמבר יתרחש בענף הרכב הישראלי תהליך מוכר שמתרחש בחסות רשות המסים ובעידודה: שחרור מסיבי של מכוניות מהמכס, כדי לחסוך את "מתווה המס הירוק", שיעלה את מס הקנייה על מכוניות חשמליות. ב-1 בינואר יעלה מס הקנייה על רכב חשמלי מ-20% ל-35%, והמס על רכבי פלאג אין הייבריד יעלה מ-50% ל-83%.

מתוך הכתבה: יש מי שירוויח מהעלאת מס הקנייה על מכוניות יוקרה בינואר | כלכליסט (calcalist.co.il)

לא הבנתי, זה אומר שכדאי לי להמתין? או הפוך דווקא למהר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...