Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צבעים רבותי וגבירותי - עזרתכם דרושה בבחירת צבעים

שימו לב! השרשור הזה בן 390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם התקנת הפגושה החדש שלי, עלתה לי מחשבה:

image.thumb.png.96a9494b285392c4f4bfac367b373a90.png

האינסרט שמקיף את פנסי הערפל (מסומן בחץ) הוא כסוף בכל הסניק, כולל באלו שהן בצבעים שאינם כסף ושם הוא משמש כצבע קונסטרסטי כדי לתת קצת עניין ויזואלי, כמו פה לדוגמה:

$_86.JPG

וזה גרם לי לחשוב על לנצל את החלפת הפגוש כדי לתת קצת צבע ולהוסיף עניין. בחלק מהדגמים של הסניק בחו"ל הוא בא בכרום, כמו פה:

image.thumb.png.28d0686d7b061b8e3dd76294eebcc481.png

או פה:

?u=https%3A%2F%2Ftse4.mm.bing.net%2Fth%3Fid%3DOIP.Nhmm3nQ-d5auYaXBdUawwAHaET%26pid%3DApi&f=1&ipt=87ef33819c6331c76c2a9daff1d314b47b5803d369a122bcee82ec5c12bbf680&ipo=images

אבל אני לנסות ולהיות מקורי עוד יותר ולצבוע במשהו אחר, אולי ברונזה, אולי gunmetal, אולי משהו אחר - בלי להפוך את האוטו לבדיחה, רוצה שזה יראה הכי factory שיש.

רעיונות? מחשבות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מראה כמה שיותר מקורי (כאילו הגיע מהיצרן) זה בחשיבות עליונה, יש לך בעצם רק ארבע אפשרויות:

1. כסף

2. כרום

(כמו במקור באמת)

3. שחור מבריק

4.צבע גוף

השאר אולי יהיה יפה/מעניין/מיוחד, אבל לדעתי לא ייראה מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yohai71 כתב:

כרום

אתה צודק וזה מה שאני חשבתי ללכת עליו, הבעיה היא שלא הצלחתי למצוא מישהו שצובע כרום על פלאסטיק בארץ. אלו חלקים מאוד נפוצים בכמעט כל רכב (פלאסטיק במראה כרום), אבל משום מה אף אחד לא יודע לעשות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלך, בגלל שהרכב בצבע כסף\אפור בהיר, הייתי הולך על שחור מבריק, מה שנקרא Piano Black. זה יתן קונטרסט בין צבע הגוף לאינסרטים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצות - מעריך מאוד כל מי שאשכרה משקיע מחשבה בשטויות הקטנות שלי :-)

נראה לי שאני אשאר עם צבע הגוף, חשבתי על שחור, אבל כיון שכל הגריל התחתון הוא שחור, פיאנו בלאק יבלע בתוך שאר השחור ולא יראו אותו.

2015 Renault Scenic Finance and Leasing Deals | OSV Ltd

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...