Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אך מקליטים שיחות?למה חוסמים לי את האפשרות להקליט? אך אתם מקליטים?

Electron
שימו לב! השרשור הזה בן 862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בנייד שלי (ONEPLUS 6T) יש אופצייה מובנת המאפשרת להקליט שיחות,

בעזרת המדריך הצלחתי להפעיל ולהשתמש בה עד לא מזמן.

כעט אחרי עידכון, אחרי שאני נכנס לאזור ללא קליטה אני מקבל את ההודעה:

Screenshot_20211205-133409.thumb.jpg.6c1b6cf8969da7c3f921c9ecee33525c.jpg

כלומר כל פעם שאני חוזר ממקום ללא קליטה (וזה על בסיס יומי) אני צריך להפעיל עוד פעם את האופצייה לפי המדריך.

לפי מה שקראתי הקלטת שיחות חוקית בישראל בתנאי שאתה חלק מהשיחה אז למה הם חוסמים לי את האפשרות הלקליט?

אך אתה מקליטים שיחות?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי Electron

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסמסונג מיבוא רשמי זה עובד בילט אין.

לצערי לאחרונה יש לזה הרבה מגבלות. מחובר לאנדרואיד אוטו - לא מקליט.

VoLTE - לא מקליט.

Wifi Calling - לא מקליט.

כבר יותר לא מקליט מאשר מקליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Nemesis כתב:

VoLTE - לא מקליט.

ב WiFi Calling הקלטת שיחות אינה פעילה מאחר ולא מתבצע רג'יסטר דרך הרשת הסלולרית לקיום השיחה. ב VoLTE סיקרנת - אין סיבה שזה לא יעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני טועה כי אני עצבני על זה שחצי מהזמן זה לא עובד (בעיקר אנדרואיד אוטו) - אבדוק שוב.

אבל אצל חבר שיש לו אסוס זנפון מיני העדכני זה עובד גם ב - Wifi Calling.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, shimta כתב:

תתקין את האפליקציה JONEPLUS

תן הרשאות דרך ADB 

הפעל את הקלטה דרכה. 

היא תפעיל  אוטומטית את הגדרת הקלטה ברקע.  

דרוש ROOT בשביל זה?

לפני שעתיים, anonport כתב:

אני משלם (גרושים) לאפליקציה והכל עובד פיקס. מעדיף את זה על התעסקות בסגנון איך לדפוק אותם"

בכיף, מה שעושה לך טוב..זה הכסף שלך...

אני לא מחפש אך לדפוק אף אחד, זה הגיעה עם הטלפון וזה חוקי בישראל.

זה כמו שתרכוש רכב עם בקרת שיוט ותשלם על האפשרות להשתמש בו בכל שימוש.

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פיצ'ר ב-OxygenOS (היינו אפליקציה ברמת הרוט שמאפשרת את זה, או אופציה בקרנל).

במכשירים שאינם רצים עם OxygenOS זה סיפור אחר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, shimta כתב:

אבדוק בהזדמנות, תודה רבה.

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה פיצ'ר ב-OxygenOS (היינו אפליקציה ברמת הרוט שמאפשרת את זה, או אופציה בקרנל).

במכשירים שאינם רצים עם OxygenOS זה סיפור אחר.

אבל מה הסיבה שעושים לנו את החיים קשים ולא נותנים להקליט אם זה חוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי ניר פרץ עשה abuse לזה, מאז הם שומרים על פרטיות 🤣

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה לא חוקי בכל מדינות העולם (או לפחות בכל מדינה שבה OnePlus פעילה).

אז חברות שונות ניגשות לבעיה הזו עם פתרונות שונים.

ישנן חברות שלא מאפשרות הקלטה בכלל, נקודה, אין שאלה.

ישנן חברות כמו OnePlus שמאפשרות אבל מחביאות את זה (נניח במשתנה גלובלי), ואז אפשר לשנות אותו בכל מיני אמצעים, אחד מהם זה USB Debugging (והכלי שעושה את זה הוא ADB):

ציטוט

adb shell settings put global op_voice_recording_supported_by_mcc 1

ישנן חברות כמו שיאומי שיש להן פשוט מלא מלא רומים שונים, יש כאלה שבהם זה מאופשר וכאלה שבהם זה לא, לפי מדינת היעד של המכשיר.

ואז אם קנית מכשיר דרך יבואן רשמי - קיבלת עם אפשרות כזו, קנית דרך יבואן מקביל, לא בטוח שקיבלת אפשרות כזו, תלוי לאן המכשיר היה מיועד במקור (ולכן זה תלוי איזה רום תקעו עליו).

זה בד"כ פתרון קל לחברות הסיניות כיוון שגם ככה הם הרבה פעמים מחזיקות רומים מקבילים לאותו מכשיר - גירסה גלובלית (עם Gapps - שירותי גוגל) וגירסה סינית (בלי Gapps - כי גוגל אסורה לשימוש בסין).

מכירים את זה מי שקונים טלפונים דרך עלי אקספרס, בנגגוד ושאר החנויות הסיניות.

ישנן חברות כמו סמסונג, שהפרידו בין רכיבי הרום, שם יכול להיות מכשיר עם AP (שזה רוב הרום) זהה, אבל CSC שונה, כדי לאפשר או לא לאפשר הקלטת שיחות (ועוד דברים שמשתנים לפי המדינת יעד).

• אהבתי 2
  • מעניין 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

שנן חברות כמו OnePlus שמאפשרות אבל מחביאות את זה (נניח במשתנה גלובלי), ואז אפשר לשנות אותו בכל מיני אמצעים, אחד מהם זה USB Debugging (והכלי שעושה את זה הוא ADB):

ציטוט

adb shell settings put global op_voice_recording_supported_by_mcc 1

זאת הפקודה שהשתמשתי עד עכשיו אבל כפי שכתבתי בתחילת השרשור היא "מתאפסת" כל פעם שאין קליטה.

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

כי זה לא חוקי בכל מדינות העולם (או לפחות בכל מדינה שבה OnePlus פעילה).

אז חברות שונות ניגשות לבעיה הזו עם פתרונות שונים.

ישנן חברות שלא מאפשרות הקלטה בכלל, נקודה, אין שאלה.

אבל אם בישראל זה חוקי למה האפלקציות לא עובדות?

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

ישנן חברות כמו שיאומי שיש להן פשוט מלא מלא רומים שונים, יש כאלה שבהם זה מאופשר וכאלה שבהם זה לא, לפי מדינת היעד של המכשיר.

ואז אם קנית מכשיר דרך יבואן רשמי - קיבלת עם אפשרות כזו, קנית דרך יבואן מקביל, לא בטוח שקיבלת אפשרות כזו, תלוי לאן המכשיר היה מיועד במקור (ולכן זה תלוי איזה רום תקעו עליו).

זה בד"כ פתרון קל לחברות הסיניות כיוון שגם ככה הם הרבה פעמים מחזיקות רומים מקבילים לאותו מכשיר - גירסה גלובלית (עם Gapps - שירותי גוגל) וגירסה סינית (בלי Gapps - כי גוגל אסורה לשימוש בסין).

מכירים את זה מי שקונים טלפונים דרך עלי אקספרס, בנגגוד ושאר החנויות הסיניות.

ישנן חברות כמו סמסונג, שהפרידו בין רכיבי הרום, שם יכול להיות מכשיר עם AP (שזה רוב הרום) זהה, אבל CSC שונה, כדי לאפשר או לא לאפשר הקלטת שיחות (ועוד דברים שמשתנים לפי המדינת יעד).

יש לי גם GALAXY NOTE 20 ULTRA 5G ייבוא מקביל, יש דרך להפעיל הקלטות? או ש זה עבוד? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...